خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 51
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

پزشکی از عید

سلام بچه ها. من تا الان هیچی نخوندم و صفر صفرم.
      الان نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم کلی هم استرس دارم.من حاظرم هرکی کنم و این مدت رو پونزده ساعت هم درس بخونم.چطور برنامه ریزی کنم؟میشه رتبه دو سه هزار اورد؟به نظرتون واقعا از الان اگه زیاد بخونی میشه چه رتبه ای اورد؟
      وقتی میبینم دارند از پزشکی سراسری و اینا حرف میزنند میگم اینا خودشون تازه شروع کردن و میخوان خودشون رو دلخوش کنند در حالی که حجم درسا بقدری زیاده که باید معجزه رخ بده
      چطور اونیکه از اول تیر یا مهر شروع کرده و چند بار مرور میکنه تا کنکور با اونیکه الان به زور یه بار درسا رو میخونه و مرورش نیست یا خیلی کمه برابر میشه؟
      اینا یه دلخوشی الکی نیست؟واقعیت چیه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کنکور رو وقتی متوجه میشی که سوالات سال گذشته رو تحلیل میکنی میبینی چ سبکی سوال داده طراح .میفهمی اگر روشش رو بلد باشی میتونی خیلی سریع نتیجه بگیری .یکی از دانشجویان دندانپزشکی روزانه اصفهان و خیلی دیگ از دانشجویان پزشکی و دندون می گفتند کنکور کار سه ماه بیشتر نیست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      کنکور رو وقتی متوجه میشی که سوالات سال گذشته رو تحلیل میکنی میبینی چ سبکی سوال داده طراح .میفهمی اگر روشش رو بلد باشی میتونی خیلی سریع نتیجه بگیری .یکی از دانشجویان دندانپزشکی روزانه اصفهان و خیلی دیگ از دانشجویان پزشکی و دندون می گفتند کنکور کار سه ماه بیشتر نیست
      خب داداش درسته شاید خوندش سه ماه بیشتر وقت نخواد ولی اینکه چی بخونی چطور بخونی شاید یه تجربه حداقل یکساله بخواد، در مورد این قسمت کار میشه بیشتر توضیح بدین؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هرچیزی میشه اورد جز رتبه تک رقمی...تازه اونم شاید بشه اورد

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      اسم اینایی که میگید چیه؟ یه مصاحبه ازشون که این حرفا رو از کجا خوندید؟ و اینکه چطور یکی میتونه برنامه ریزی کنه الان؟

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vivabarca نمایش پست ها
      هرچیزی میشه اورد جز رتبه تک رقمی...تازه اونم شاید بشه اورد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برنامه ریزی ساده اینه که کل زیست و شیمی رو بخونید اونم هرروز تو برنامتون باشه.مباحث پرتکرار ریاضی و فیزیک رو بخونید
      عمومی هارم همش رو بخونید بجز زبان فارسی توی ادبیات
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هنوز زوده بذار از خرداد شروع کن بعد یه تاپیک بذار پزشکی از خرداد

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      برنامه ریزی ساده اینه که کل زیست و شیمی رو بخونید اونم هرروز تو برنامتون باشه.مباحث پرتکرار ریاضی و فیزیک رو بخونید
      به نظرتون رتبه 3500-4000 منطقه1 ریاضی چه قدر واقع بینانه است و راه حل خاصی دارین که کمک کنه
      ممنون

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      چند میشه اورد؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منطقه ١ و ٢ رو نميدونم ولي دو نفر از هم كلاسيام بودن از عيد شروع كردن يكيشون ١٧٠٠ منطقه ٣ اورد و رفت پزشكي زنجان اون يكي ٢٥٠٠ منطقه سه شد الان دارو پرديس همدان ميخونه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این تاپیک رو بخون
      http://forum.konkur.in/showthread.php?t=57900

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین احساسی تصمیم نگیر . من خیلی دوس داشتم با قاطعیت بت بگم اره میشه و بخونو حتمنو فلان ولی بنابر تجربه خودم اگر تا حالا واقن می تونستی بخونیو نخوندی نه از الان نمیشه پزشکی رو اوورد .ینی میشه ولی تو نمی تونی. لطفا از حرفم بد برداشت نکن . جای شما بودم از الان برای 98 اماده میشدم و یه سری مباحث رو خیلی خوب برای 97 می خوندم ولی اگ فقط پزشکی بگیو اینا باورکن از لحاظ روحی داغون میشیو نمی تونی. به نظرم مباحثی رو انتخاب کن و با تمام تلاشت سعی کن بخونیشونو هر روز قوی تر شی. حالا موقع نتایج میبینی که شد یا نشد حداقل چیزی رو از دست نمی دی. موفق باشی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      منطقه ١ و ٢ رو نميدونم ولي دو نفر از هم كلاسيام بودن از عيد شروع كردن يكيشون ١٧٠٠ منطقه ٣ اورد و رفت پزشكي زنجان اون يكي ٢٥٠٠ منطقه سه شد الان دارو پرديس همدان ميخونه
      میشه بیشتر راجبشون بگی؟!.... آیا واقعا از صفر شروع کردن؟!...ساعت مطالعه و...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadd نمایش پست ها
      سلام بچه ها. من تا الان هیچی نخوندم و صفر صفرم.
      الان نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم کلی هم استرس دارم.من حاظرم هرکی کنم و این مدت رو پونزده ساعت هم درس بخونم.چطور برنامه ریزی کنم؟میشه رتبه دو سه هزار اورد؟به نظرتون واقعا از الان اگه زیاد بخونی میشه چه رتبه ای اورد؟
      وقتی میبینم دارند از پزشکی سراسری و اینا حرف میزنند میگم اینا خودشون تازه شروع کردن و میخوان خودشون رو دلخوش کنند در حالی که حجم درسا بقدری زیاده که باید معجزه رخ بده
      چطور اونیکه از اول تیر یا مهر شروع کرده و چند بار مرور میکنه تا کنکور با اونیکه الان به زور یه بار درسا رو میخونه و مرورش نیست یا خیلی کمه برابر میشه؟
      اینا یه دلخوشی الکی نیست؟واقعیت چیه؟
      سلام . از نظر من همین که اقدام میخواید کنید این خودش یعنی اراده .. صفر صفر یعنی اینکه هیچی نمیدونید ؟ یعنی نمیدونید میتوکندری چیه ( اگر تجربی هستید ) یا مثلا نمیدونید خازن و مقاومت چیه ؟

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن