خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 51 از 51
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadd نمایش پست ها
      سلام بچه ها. من تا الان هیچی نخوندم و صفر صفرم.
      الان نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم کلی هم استرس دارم.من حاظرم هرکی کنم و این مدت رو پونزده ساعت هم درس بخونم.چطور برنامه ریزی کنم؟میشه رتبه دو سه هزار اورد؟به نظرتون واقعا از الان اگه زیاد بخونی میشه چه رتبه ای اورد؟
      وقتی میبینم دارند از پزشکی سراسری و اینا حرف میزنند میگم اینا خودشون تازه شروع کردن و میخوان خودشون رو دلخوش کنند در حالی که حجم درسا بقدری زیاده که باید معجزه رخ بده
      چطور اونیکه از اول تیر یا مهر شروع کرده و چند بار مرور میکنه تا کنکور با اونیکه الان به زور یه بار درسا رو میخونه و مرورش نیست یا خیلی کمه برابر میشه؟
      اینا یه دلخوشی الکی نیست؟واقعیت چیه؟
      اون که فکر برد بود برد ؟‌ یا اون که بازی می کرد ‌؟

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوشحال شدم که دیدم چند تا نظر منطقی تو این تاپیک دیدم،متاسفانه اینجا هرکی واقعیت رو میگه بهش میگن آدم منفی،و بعضی از اعضا فقط دوست دارن دروغ های کاذب اما شیرین بشنوند،کسی که واقعا هدفش پزشکی هست نمیاد نظر دیگران رو بپرسه بلکه شروع به عمل میکند،ایشالا همه به آرزو هاشون برسن
      رو صندلي داغ هستم

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadd نمایش پست ها
      سلام بچه ها. من تا الان هیچی نخوندم و صفر صفرم.
      الان نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم کلی هم استرس دارم.من حاظرم هرکی کنم و این مدت رو پونزده ساعت هم درس بخونم.چطور برنامه ریزی کنم؟میشه رتبه دو سه هزار اورد؟به نظرتون واقعا از الان اگه زیاد بخونی میشه چه رتبه ای اورد؟
      وقتی میبینم دارند از پزشکی سراسری و اینا حرف میزنند میگم اینا خودشون تازه شروع کردن و میخوان خودشون رو دلخوش کنند در حالی که حجم درسا بقدری زیاده که باید معجزه رخ بده
      چطور اونیکه از اول تیر یا مهر شروع کرده و چند بار مرور میکنه تا کنکور با اونیکه الان به زور یه بار درسا رو میخونه و مرورش نیست یا خیلی کمه برابر میشه؟
      اینا یه دلخوشی الکی نیست؟واقعیت چیه؟
      سلام
      این سوالت سوالا خیلیا بوده هست و خواهد بود
      اینکه پرسیدی از الان پزشکی میشه آورد یا نه؟جوابش قطعن بله هست اما برا همه صدق نمیکنه به نظر من برا دودسته صدق میکنه..اونایی که پایه خیلی خوبی داشتن ولی به مدت چند ماه بیخیالی کردنو از کنکور جداشدنو الان یادشون افتاده ک شرو ع کنن و زحمت خوبی هم تو این چن ماه مونده به کنکور میکشن...دوم کسایی هستن ک پایه خوبی هم ندارن اما یه اراده بی نظیر دارن شب و روز درس میخونن ی درس خوندن اصولی بدون فک کردن به نتیجه این خیلی مهمه...بدون اینکه هی از این واون سوال بپرسن میتونم؟؟؟این سوالو باید از خودت بپرسی چون خوددت خودتو میشناسی چون اینده خودته چون تو قراره زحمتشو بکشی نه کس دیگ ای..همچین کسی بعد از روشن کردن تکلیفش با خودش شروع میکنه شب و روز درس خوندن از همه حواشی دور میشه میشه ی ادم ک فقط عقل داره نه دل..ی مسیر داره ک فقط ی مقصد داره ی مسیر فقط!!! بدون توجه به راه های فرعی یا جذابیت ها و خطرایی ک توی مسیرش وجود داره بالاخره یا به مقصد میرسه یا نمیرسه ...اگه نرسیدم ولی دیگ خیالش راحته که که من دیگ کلی از مسیرمو رفتم با راه اشنا شدم فهمیدم چیا توی مسیرم ممکنه وجود داشته باشه و...خلاصه اینکه فقط سعی میکنه مسیرو درست بره نه اینکه مدام چشمش به هدف باشه میشه؟نمیشه؟میشه؟نمیشه؟...
      و اما برنامه ریزی
      ی برنامه ریزی درست برا شما که پایه خوبی نداری اینه که توی برنامه هرروزت هرچها درس اختصاصی رو جا بدی...زیست4ساعت شیمی3ساعت...ریاضی و فیزیک هرکدوم 1/5..حدودن سه چهارساعتم بذاری رو عمومی که پیشنهاد من3ساعت هس و سعی کنی ادبیاتو هرروز داشته باشی واینکه باید ی سری چیزا رو حذف کنی مث زبان فارسی و ی قسمت هایی از ریاضی و فیزیک...این ی برنامه معقول و منطقیه
      کاری به نتیجه نداشته باش فقط راهتو درست برو بقیش به درک!!!!!
      موفق باشی
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soviet Union نمایش پست ها
      اون که فکر برد بود برد ؟‌ یا اون که بازی می کرد ‌؟
      کوتاه اما عالییییی
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما میتونید کلا تو دلت بخندی و هیچ نظری ندی!
      ولی افکار این بنده خدا روهم بهم نریزی!
      #باتشکر
      با مرور بدبختیات خوشبخت نمیشی...
      『≋ A҉m҉i҉r҉ R҉e҉z҉a҉ ≋』

6. Top | #51
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      هرچند سخته ولی با یه کم تلاش بیشتر میشه

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن