خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 51
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadd نمایش پست ها
      منطقی میشه چه رتبه ای اورد؟
      نمیدونم

تنها چیزی که ازت دارم فاصله س

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadd نمایش پست ها
      اگه درصداش رو هم میدونی بگو.
      دقيق نميدونم ولي ميانگين عمومي ٦٠ و اختصاصي ٤٠ راحت ميشه دارو اورد

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید دوستان همه میدونن من اهل فاز منفی نیستم...هرچیم میگم از رو تجربه شکتای خودم دیگران حتی موفقیتای بقیه س...کنکور قلق داره قلق رو بالا بهتون گفتم....وقتی تو ندونی چجوری زیست بخونی چجوری ریاضی مباحثش رو گزینش کنی ندونی دفترچه کنکور چ خبره مثلا ندونی از دوتا تست امار یکیش سخته یاوقت گیر...اینا تجربه اینا قلقه...کسی ک واقعا ی دانش اموز سطح صفر دربرابر کنکوره بخدا نمیتونه تو 3ماه تو100روز تخصصی 50 60بزنه....30 40بخدا شدنیه اما اون درصدا نمیشه.....اونی ک 2سال 3 سال پشت کنکور میمونه ادم خنگی نیست کم میاره اناامید میشه ادامه نمیده چ بسا همون رتبه 2هزار اگه تااخر میخوند میشد 200ازاونی ک 300شده هم بهتر میشد...اما حداقل میدونم میشه تو 100روز رتبه ایی اورد ابرومند..مثلا تومنطقه سه خیلی دیگه بترکونی زیر2500شد تومنطقه دو زیر6هزار....حالا یا میری دانشگاه یا میمونی 98...اما حداقل کلی تجربه کسب کردی....خود من قبلا میرسیدم ب عید میدیدم چون نمیتونم بشم 300 400 میگفتم پس ول کن شاید ول نمیکردم میشدم 2هزار ....تالحظه اخر ادامه بدید.....کنکور98 هم هست میتونید بدید این جو دادنا دقت نکنید..کسی بخواد حقشو بگیره میگیره..همش جوه پارسال میگفتن یا حسین کل شریف علم صنعت فلان کس اومده تجربی....بابا مگه ادم 25 26ساله میتونه 10ساعت بشینه توخونه هزارتا نیاز عاطفی جنسی داره...سختشه...حالا بیاد با بچه متولد79 80 کنکور بده
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      هنوز زوده بذار از خرداد شروع کن بعد یه تاپیک بذار پزشکی از خرداد
      باسلام خدمت شما؛
      -دوست محترم اگه شما انگیزه نمیدی لا اقل تضعیف روحیه نکن
      -خیلیا بودن از تابستون شروع کردن هیچی نشدن
      -درضمن؛نمونه بارز قبولی دکتر والاسبط هستن،یه سرچ کن
      -و مورد آخر؛امیدوارم شما که زود شروع کردید موفق شید
      با مرور بدبختیات خوشبخت نمیشی...
      『≋ A҉m҉i҉r҉ R҉e҉z҉a҉ ≋』

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها
      چند وقت دیگه پست میزارن پزشکی از شب کنکور
      خدایی چرا شماها ک کمک نمیکنید و دردی دوا نمیکنید،دردی اضافه میکنید؟!؟!؟
      با مرور بدبختیات خوشبخت نمیشی...
      『≋ A҉m҉i҉r҉ R҉e҉z҉a҉ ≋』

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am.m40 نمایش پست ها
      اصلا اگر اینجور تاپیک ها اذیتشون میکنه میتونن وارد نشن!!!خیلی جالبه هم وارد میشن هم نظر میدن

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am.m40 نمایش پست ها
      دوست عزیز یعنی منظورت اینه بیام امید الکی بدم؟ اگه داداشمون میتونه سه سال رو توی سه ماه جمع کنه وپزشکی بیاره جایزه که هیچ جز نوابغ کشوره! البته به پایه هم بستگی داره اما قرار نیست هرکسی ماه آخر به فکر کنکور میافته ما بیایم امید الکی بدیم و بگیم میتونی!
      البته اگه هدف پرستاری باشه(به غیر از پزشکی) آره راحت از الان شروع کنه میتونه بیاره!
      ضمنا شما باید اینو هم درنظر بگیری که بیشتر رقبا از پارسال همین موقع شروع کردن و حداقلش تا الان 10 بار کتاب هارو مرور زدن و با کسی که هنوز حتی شروع نکرده(اگه شروع کرده بود تاپیک نمیزد و مشخصه شک داره) قابل مقایسه نیست!
      از نظر من ایشون خیلی اشتباه کرد که اینقدر دیر به فکر افتاده! بهترین کار اینکه برای کنکور 98 اماده بشه(یعنی برنامه اش اینطوری باشه)! امیدوارم دوست عزیزمون ناراحت نشه
      همون طور که گفتم بهترین کار اماده شدن برای کنکور 98 هست و دیگه وقت رو تلف نکنه!
      ویرایش توسط ALI11223 : 05 فروردین 1397 در ساعت 12:55

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها
      دوست عزیز یعنی منظورت اینه بیام امید الکی بدم؟ اگه داداشمون میتونه سه سال رو توی سه ماه جمع کنه وپزشکی بیاره جایزه که هیچ جز نوابغ کشوره! البته به پایه هم بستگی داره اما قرار نیست هرکسی ماه آخر به فکر کنکور میافته ما بیایم امید الکی بدیم و بگیم میتونی!
      البته اگه هدف پرستاری باشه(به غیر از پزشکی) آره راحت از الان شروع کنه میتونه بیاره!
      ضمنا شما باید اینو هم درنظر بگیری که بیشتر رقبا از پارسال همین موقع شروع کردن و حداقلش تا الان 10 بار کتاب هارو مرور زدن و با کسی که هنوز حتی شروع نکرده(اگه شروع کرده بود تاپیک نمیزد و مشخصه شک داره) قابل مقایسه نیست!
      از نظر من ایشون خیلی اشتباه کرد که اینقدر دیر به فکر افتاده! بهترین کار اینکه برای کنکور 98 اماده بشه(یعنی برنامه اش اینطوری باشه)! امیدوارم دوست عزیزمون ناراحت نشه
      همون طور که گفتم بهترین کار اماده شدن برای کنکور 98 هست و دیگه وقت رو تلف نکنه!
      اتفاقا شما میتونی فقط تا همین جا نظر بدی که بنظرت امکان پذیر نیس موفق شه . و راهکاری ندی چون کسی که از الان برای سال بعد بخونه . با توجه به اینکه تا الان تنبلی کرده . قطعا تنبلی بیشتری خواهد کرد . پس میگیم واسه امسال اماده شه تا این تنبلی از بین بره و حتی اگه کارش به سال بعد رسید سخت کوشی تو ذاتش نهادینه شه. :/

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

منم تو تاپیکتون جا بدید
      من دندون و مدیریت آموزشی میخام*-*
      راهنمایی بشم لطفا*-*❤

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احساس میکنم یه همچین تاپیکی رو دوماه پیش دیدم

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      من اينده رو ميبينم،حتي يه ماه مونده به كنكور هم تاپيك ميزنن ميگن پزشكى در يك ماه
      همش شعر و دلخوشی بیجا-_-
      بشینن قشنگ بخونن از نت و اینا بیرون بیان نتیجه میبنن -_-

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      يذره منطقي فكر كنين آخه...الآن يه سري ميان ميگن به انرژي منفي توجه نكن ميشه و....
      اصن بحث شدن و نشدنش نيست ! الآن چند روزه هي مياي اينجا چك ميكني و سوالاي بي مورد ميپرسي!
      كه چند درصد ميشه زد واسه فلان رتبه چند درصد زده طرف يا چقدر بايد بخونم !!!
      خب الآن مثلا منتظري بهت بگن ١٠ درصد بزني كافيه يا چي؟
      من قبلا هم گفتم تو همين انجمن ! كسي كه با چند ماه ميخواد پزشكي بياره اصن ديگه پرسيدن نداره كه چقدر بايد بخونم خب معلومه تا جايي كه ميتوني بايد بخوني !
      يا اينكه چه رتبه اي ميتونم بيارم
      مگه ديگران بايد بهت بگن چه رتبه اي ميتوني؟
      مگه ميدونن شرايطت چيه يا چجوري ميدرسي!
      من ١ساله اينجام
      ولي تو همين مدت كم فهميدم يه سري هستن،ميان يه راهنمايي ميگيرن كه منبع چي خوبه از الآن و چجوري برنامه بريزم و...جوابشم يكي ٢روزه ميگيرن و ميرن .
      اينا همونايي هستن كه نتيجه خوبي ميگيرن
      يه سريم هستن اولش همونارو ميپرسن،بعد هي دنبال انگيزه ان انگار! كه حالا يه نمونه معرفي كنين كه از الآن تونسته و چه رشته اي ميتونم و اوني كه تونسته از كي بوده چه درصدي زده و .... اينا همونايين كه تا روز قبل كنكور ميان تاپيك ميزنن از الآن ميشه يا نه ؟؟؟
      ببخشيد زياد شد
      خلاصه كه تكليفتونو با خودتون مشخص كنين !
      it always seems
      impossible
      until
      its done

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vivabarca نمایش پست ها
      اصلا اگر اینجور تاپیک ها اذیتشون میکنه میتونن وارد نشن!!!خیلی جالبه هم وارد میشن هم نظر میدن
      بدبختی خیلیامون با همین جمله های:آره حتما میشه هستش و تو انجمنم واقعیتو گفتنی،همه گارد میگیرن.تا وقتی کسی ته دلش ی نگرانی نداشته باشه هیچوقت شروع بکار نمیکنه و موفق نمیشه.دیدید روزای قبل امتحان اگه درسمون مونده باشه با چه شوری میخونیم حتی خیلی وقتا بدون خستگی تا نصف شبش بیدار میمونیم چرا؟چون تو تنگنا بودیم ؛اگه شبه امتحان بگن که امتحان موند برا ی هفته دیگه دوباره بی حس و حال میشیم.پس فک نکنید اگه به یکی میگید آره بابا سه ماه برا پزشکی ایده آله بهش محبت کردید. (اگر تلاش گرید) موفق باشید

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو این دو سال و نیمی که تو انجمن بودم و احتمالا حتی قبل تر سابقه نداشته کسی که همچین تاپیک هایی رو استارت زده موفق شده باشه
      نمیخوام ناامیدت کنم ولی حقیقته
      کسی که از بقیه میپرسه میتونم یا نمیتونم هیچوقت نمیتونه
      کسی موفق میشه که تایمش رو پای همچین تاپیکایی نمیزاره
      حالا شمام خودت باید به خودت ثابت کنی که میتونی یا نه !
      خوشا دیدار ما در خواب ...

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به n تا فاکتور بستگی داره .شانس .هوش.خلاقیت واقع/تمام بینی توان بدنی ذهنیت و .... همه دخیل هست و باید خیلی هاشون در حد خیلی بالایی باشه.اینا موردایی که فعلا تو این یکی دو روزی که شروع کردم بهش برخوردم و حتما تا تموم شدنش بازم اضافه میشه.
      با کنار هم گذاشتن تک تک اینا میشه گفت از همه اوناییکه که قصد میکنند 3 ،4 ماه مونده به کنکور شروع کنند شاید از هر 5 هزار نفر فقط یه نفر بتونه تو 3 تا رشته اول قبول بشه که راحت میتونید شانس قبولی رو حساب کنید.
      در کل یه جهنمه میشه ازش اومد بیرون ولی نه همه .نه حتما.
      نمیخوام کنکور غول کنم .به شخصه با چیزی که الان دارم می بینم کنکور رو میشه تو 6 ماه با یه ساعت مطالعه 10-12 ساعته بست.ولی وقتی زمان نصف میشه یه پروژه عظیم خیلی سخت و با جِر خور مَََلَس که هیچ کس نمیتونه در مورد اخرش بهت ضمانت بده.
      .

you can't kill spirit even if you try too​
      ویرایش توسط YasharUR : 06 فروردین 1397 در ساعت 00:13

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن