خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 51
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دریـا نمایش پست ها
      میشه بیشتر راجبشون بگی؟!.... آیا واقعا از صفر شروع کردن؟!...ساعت مطالعه و...
      فقط اوني كه گفتم دارو ميخونه رو ميدونم قبلش ترازش تو قلمچي ٤٩٠٠ بود ..ولي ميدونم زياد ميخوند روزي١٣ -١٤ ساعت

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی سطحش صفره اما بلده چیکارکنه...یعنی چی؟یعنی خوب میدونه چجوری زیست بخونه نمیاد روخونی که بعد چمشمو ببنده خط کتاب حفظ کنه بره جلو فک کنه درس خونده....اما یکی دیگه نه واقعا میدونه وقتی توکتاب قید اغلب میاد برای یک جانور باید حواسش ب برخی همون بند یاخط باشه...برخلاف بسیاری ازسلول های جانوری بسیاری از سلول های گیاهی چند وجهیند.....یکی اینو میخونه حفظ میکنه یکی دیگه میگه پس ی سری سلول جانوری هستن ک مانند بسیاری از سلول های گیاهی چند وجهیند.و.....بند اول توکتابه بند دوم باید خودت دربیاری....بری دنبالش...اونی ک راهو بلده یعنی اینارو میدونه......بله این فرد اگه تلاش کنه میتونه...اما کسی ک هیچی نیمدونه خیلیییی سخته شاید نشدنی
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چند وقت دیگه پست میزارن پزشکی از شب کنکور

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فقط به جلو نگاه کن نه ب پشت سرت و روزایی ک رفته و به شدن یا نشدن فکر نکن
      برو جلو تلاشتو بکن هیچ تایمی رو از دست نده......
      نتیجه وقتی ب دست میاد که برات این موضوعات اهمیت نداشته باشه و حتی برای تایید گرفتن از بچه های انجمن تاپیک نزنی و کار خودتو تو سکوت انجام بدی
      نصف شکست ها قبل از خود شکست تو ذهن ادم اتفاق می افته
      تو اگه خودتو از الان بازنده ببینی یک سال دیگه هم داشته باشی بازم ب این تایم برسی خودتو بازنده میبینی
      فقط بخون مهم هم نباشه میشه یا نه
      نه حرف من و نه حرف هیچ کدوم از بچه ها اینجا سند نیس کارنامه کنکور شما هم نیست
      بخون و به نشدن هم فکر نکن!
      خدایا کمکمون کن

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadd نمایش پست ها
      سلام بچه ها. من تا الان هیچی نخوندم و صفر صفرم.
      الان نمیدونم چطور برنامه ریزی کنم کلی هم استرس دارم.من حاظرم هرکی کنم و این مدت رو پونزده ساعت هم درس بخونم.چطور برنامه ریزی کنم؟میشه رتبه دو سه هزار اورد؟به نظرتون واقعا از الان اگه زیاد بخونی میشه چه رتبه ای اورد؟
      وقتی میبینم دارند از پزشکی سراسری و اینا حرف میزنند میگم اینا خودشون تازه شروع کردن و میخوان خودشون رو دلخوش کنند در حالی که حجم درسا بقدری زیاده که باید معجزه رخ بده
      چطور اونیکه از اول تیر یا مهر شروع کرده و چند بار مرور میکنه تا کنکور با اونیکه الان به زور یه بار درسا رو میخونه و مرورش نیست یا خیلی کمه برابر میشه؟
      اینا یه دلخوشی الکی نیست؟واقعیت چیه؟
      خیلی سخته انصافا ! مخصوصا با این حجم از داوطلب که واقعا سخت تر هم شده ! ولی برای گرفتن بهترین نتیجه ممکن مجبورید چند تا درس یا مبحث رو حذف کنید !

مثلا شارش از زیست و زبان فارسی از ادبیات ! هذلولی و اینا از ریاضی ! و .. البته اینا بستگی به خودتون داره ! اگه بلدین که حذفش نکنین ولی چون گفتین صفر صفرم حذفش کنین بره ..

من جاتون باشم از صبح ساعت 8 شروع میکنم تا 1 زیست میخونم ! بعد از 3 تا 6 شیمی ! از 7 تا 9 ریاضی یا فیزیک ( یه روز در میان ) از 10 تا هر چقدر که بتونین عمومی ( اون درسهایی که بهترین اول شروع کنین )

میتونین مباحث رو تموم کنین ولی خب وقت مرور تو درسهای ریاضی و فیزیک و عمومی پیدا نمیکنین !

چطور اونیکه از اول تیر یا مهر شروع کرده و چند بار مرور میکنه تا کنکور با اونیکه الان به زور یه بار درسا رو میخونه و مرورش نیست یا خیلی کمه برابر میشه؟
      اینا یه دلخوشی الکی نیست؟واقعیت چیه؟
      یه سری از این دوستان پایه خیلی قوی دارن ! اونی که میگه من 3-4 ماهه خوندم و قبول شدم قطعا یه پایه خیلی خوب داشته و فقط زورش رو گذاشته رو ضعفاش !اگه شما هم پایه خوبی دارین میتونین یه کاری بکنین ولی اگه پایه ندارین از همون اول شروع کنین و بحث های سخت رو هم حذف کنین

ویرایش توسط FaaRshD : 04 فروردین 1397 در ساعت 00:24

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم اصلا به نظرات منفی توجه نکن .......اونا چون فکر محدودی دارن میگن نمیشه چون دست خودشون نیست قد افکارشون کوتاهه ...همون تاپیکی که1 نفر اینجا تگ کرد و ببینید طرف صفففرر بوده ولی تونسته پزشکی روزانه بیاره و از بعد عید شروع کرده .....یادت باشه اگه قرار بود همه باور داشته باشن که میشه 3 ماهه موفق شد این همه ادم ناموفق تو جامعه نداشتیم.....کافیه باور کنی میشه و طوری تلاش کنی ک از همین الان خودتو دانشجوی پزشکی ببینی که میخواد کولاک کنه اونموقع من قول میدم بعد کنکور همینایی که بهت گفتن نمیشه یا باید پایت قوی باشه میان ازت مشاوره میگیرن واسه کنکور 98 ....قانونی واسه کنکور وجود نداره .....تو 3 ماه خیلیا تونستن از پایه صفررر خودم به چشم دیدم طرف از عربی اول راهنمایی شروع کرده یا از ریاضی اول دبیرستان یعنی در این حد صفر بوده بعد الان تو بهترین دانشگاه و بهترین رشته هست که ارزوی همین افراد انرژی منفیه... انرژی ک اون فرد تو 9 ماه گذاشته تو تو 3 ماه بزاری از اون موفق تر میشی چون تو زمان کمتر انرژی بیشتری گذاشتی و این همون قانونه که همیشه جواب داده..
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اينده رو ميبينم،حتي يه ماه مونده به كنكور هم تاپيك ميزنن ميگن پزشكى در يك ماه
      رو صندلي داغ هستم

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها
      چند وقت دیگه پست میزارن پزشکی از شب کنکور
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      من اينده رو ميبينم،حتي يه ماه مونده به كنكور هم تاپيك ميزنن ميگن پزشكى در يك ماه
      افرین

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      فقط اوني كه گفتم دارو ميخونه رو ميدونم قبلش ترازش تو قلمچي ٤٩٠٠ بود ..ولي ميدونم زياد ميخوند روزي١٣ -١٤ ساعت
      اگه درصداش رو هم میدونی بگو.

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      یکی سطحش صفره اما بلده چیکارکنه...یعنی چی؟یعنی خوب میدونه چجوری زیست بخونه نمیاد روخونی که بعد چمشمو ببنده خط کتاب حفظ کنه بره جلو فک کنه درس خونده....اما یکی دیگه نه واقعا میدونه وقتی توکتاب قید اغلب میاد برای یک جانور باید حواسش ب برخی همون بند یاخط باشه...برخلاف بسیاری ازسلول های جانوری بسیاری از سلول های گیاهی چند وجهیند.....یکی اینو میخونه حفظ میکنه یکی دیگه میگه پس ی سری سلول جانوری هستن ک مانند بسیاری از سلول های گیاهی چند وجهیند.و.....بند اول توکتابه بند دوم باید خودت دربیاری....بری دنبالش...اونی ک راهو بلده یعنی اینارو میدونه......بله این فرد اگه تلاش کنه میتونه...اما کسی ک هیچی نیمدونه خیلیییی سخته شاید نشدنی
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      خیلی سخته انصافا ! مخصوصا با این حجم از داوطلب که واقعا سخت تر هم شده ! ولی برای گرفتن بهترین نتیجه ممکن مجبورید چند تا درس یا مبحث رو حذف کنید !

مثلا شارش از زیست و زبان فارسی از ادبیات ! هذلولی و اینا از ریاضی ! و .. البته اینا بستگی به خودتون داره ! اگه بلدین که حذفش نکنین ولی چون گفتین صفر صفرم حذفش کنین بره ..

من جاتون باشم از صبح ساعت 8 شروع میکنم تا 1 زیست میخونم ! بعد از 3 تا 6 شیمی ! از 7 تا 9 ریاضی یا فیزیک ( یه روز در میان ) از 10 تا هر چقدر که بتونین عمومی ( اون درسهایی که بهترین اول شروع کنین )

میتونین مباحث رو تموم کنین ولی خب وقت مرور تو درسهای ریاضی و فیزیک و عمومی پیدا نمیکنین !

یه سری از این دوستان پایه خیلی قوی دارن ! اونی که میگه من 3-4 ماهه خوندم و قبول شدم قطعا یه پایه خیلی خوب داشته و فقط زورش رو گذاشته رو ضعفاش !اگه شما هم پایه خوبی دارین میتونین یه کاری بکنین ولی اگه پایه ندارین از همون اول شروع کنین و بحث های سخت رو هم حذف کنین
      چه درصدایی میشه زد؟ واسه هر درس چقدر ساعت بزارم؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چیزی که از این تاپیک ها تکراری تره بامزه بازی یه سری دوستانه
      اشک تو چشام جمع شد از این همه خلاقیت
      بابا یه بارم که شده یه چیز جدید بگین ادم احساس تنوع کنه
      همش نه بذار از یه ماه دیگه/یه هفته به کنکور هم تاپیک داریم/صبح کنکور پاشو بخون
      حداقل بی مزه هم میخواین باشین مثل من بی مزه باشین.

اما راجع به تاپیک
      صفر صفر کسیه که جدول ضرب بلد نیس
      اگه صفر صفری نمیشه

تنها چیزی که ازت دارم فاصله س

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Magicbox نمایش پست ها
      چیزی که از این تاپیک ها تکراری تره بامزه بازی یه سری دوستانه
      اشک تو چشام جمع شد از این همه خلاقیت
      بابا یه بارم که شده یه چیز جدید بگین ادم احساس تنوع کنه
      همش نه بذار از یه ماه دیگه/یه هفته به کنکور هم تاپیک داریم/صبح کنکور پاشو بخون
      حداقل بی مزه هم میخواین باشین مثل من بی مزه باشین.

اما راجع به تاپیک
      صفر صفر کسیه که جدول ضرب بلد نیس
      اگه صفر صفری نمیشه
      در اون حد که نداریم منظشورم اینکه نخوندم تا الان.حالا به نظرتون چیکار میشه کرد؟چه رتبه ای میشه اورد؟
      ویرایش توسط shirzadd : 04 فروردین 1397 در ساعت 11:48

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      اندکی منطقی باش برادر
      تو امتیاز ها منفی دادی.اولا من منطقی ام متن عجیب غریبی ننوشتم .گفتم یسری چیزا رو مثل همین پزشکی سراسری از الان رو خوندم و برام عجیب اومد و اینکه میشه چه رتبه ای اورد و چطور و مثل بعضی از تبریزی ها طبل تو خالی نیستم یا احساس نمیکنم از دماغ فیل افتادم و گند اخلاق هم نیستم.ثانیا من برادر نیستم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadd نمایش پست ها
      در اون حد که نداریم منظشورم اینکه نخوندم تا الان.حالا به نظرتون چیکار میشه کرد؟
      خروج از سردرگمی بین منابع و روش ها و نداشتن وسواس کلید موفقیت تو زمان کمه

حالا شما به همون نسبت که از ادمای بیشتری بپرسی حجم بیشتری از وسواس میاد سراغت

خوابم میاد الان حالا دوستان میان بقیشو راهنمایی میکنن خداروشکر انجمن کنکورشناس زیاد داره

تنها چیزی که ازت دارم فاصله س

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Magicbox نمایش پست ها
      خروج از سردرگمی بین منابع و روش ها و نداشتن وسواس کلید موفقیت تو زمان کمه

حالا شما به همون نسبت که از ادمای بیشتری بپرسی حجم بیشتری از وسواس میاد سراغت

خوابم میاد الان حالا دوستان میان بقیشو راهنمایی میکنن خداروشکر انجمن کنکورشناس زیاد داره
      منطقی میشه چه رتبه ای اورد؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن