خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اتمام دروس تا فروردین

سلام دوستان من خودم نشستم یه برنامه ریختم که تا اخر فروردین مبحث هایی که مونده تموم کنم واز آزمون جداشم و چون همیشه به ازمون نرسیدم وترازم 5500واین حدودا بوده این تصمیمو گرفتم بنظرتون تصمیم درستیه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا نظر بدبد

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر با کیفیت تمام میکنی
      چرا که نه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منکه 31 اردیبهشت تموم میکنم

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من هم وضعیت م طوریه که دوباره یه برنامه ریختم توپ تا 30 روز آینده البته با توجه به فصل هایی که انتخاب کردم.
      اینم که بعضی ها میگن از الان نمیشه و ...معنیش این نیست که کسی نمیتونه بلکه اون شخص خودش رو دست کم گرفته.
      چیزی که آزمون های سنجش به ما میگه اینه که 21 اردیبهشت باید درس ها رو تموم کنی و شروع کنی جمع بندی و فاز گذار و سه روز یکبار

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matinb نمایش پست ها
      سلام دوستان من خودم نشستم یه برنامه ریختم که تا اخر فروردین مبحث هایی که مونده تموم کنم واز آزمون جداشم و چون همیشه به ازمون نرسیدم وترازم 5500واین حدودا بوده این تصمیمو گرفتم بنظرتون تصمیم درستیه؟
      من خودم تا اخر خردادبرنامه دارم زیاد به فکر زود تموم شدن نباشید تا خیالتون از مباحث قبلی راحت نشده به سراغ مبحث جدید نرید موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ازمون نری مهم نیست
      چون ترازایی که میدن الکیه
      طرف تو مدرسمون زیستو به اون اسونی12 میگیره خیلی بخونه و ... ولی ازمون هشتاد میزنه ، اونم کانون خب گلم معلومه که میری سوالا رو میخری
      بعد میاد سر من که خودم میخونم پز ترازشو میده و خودشو گول میزنه
      اگرم میری اتزمون به درصدات نگاه کن فقط و فقط

8. Top | #8
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      داداش يه هشدار
      دوستم پارسال خواست زود تموم كنه كيفيت درسايي ك اون مو قع خونده بود پايين بود
      مهم زود تموم كردن نيست. مهم كميت نيست. مهم كيفيته+ اينكه مباحث مهمو چن بار بخون

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داری اشتباه پارسال من رو تکرارمیکنی!اصلا اصل قضیه اینه که درست وحسابی تمام کنی نه زود!!من پارسال فروردین تمام کرده بودم اما چه تمام کردنی!!!همه درسارونصفه ونیمه وبدون تست تمام کرده بودم که به خیال خودم اون دوماه باقی مونده رو فقط مرور وجمع بندی کنم!!!درحالی که مروروجمع بندی فقط واسه یه ماه آخرنیست،مرور وجمع بندی باید درطی مطالعت باشه.یعنی مثلا تو اگر الان میخوای فصل ۶زیست دو روبخونی،نیم ساعت هم باید فصل ۵رومرورکنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن