خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

یادگیری زبان انگلیسی در حد اسپیک

با سلام خدمت دوستان گلم...امیدوارم که سال خوبو خوشی رو در پیش داشته باشین و با تلاش زیاد به اهدافتون برسید و قله های موفقیت رو دونه دونه فتح کنید و برید جلو...دوستان در خصوص زبان انگلیسی تایپیک زدم...بنده رشتم کامپیوتر هستش و همون طور که میدونید زبان در این رشته فوق العاده حیاتی هستش چون اکثر کتب برجسته برنامه نویسی یا ترجمه نشدن یا مال خیلی سال پیش هستن...بگذریم...بنده ی مدتی هستش که اقدام به یادگیری درستو حسابی زبان کردم ولی خب توی نت جزوه درستو حسابیی برای گرامر و لغت پیدا نکردم و کتاب های معروف 504 و 1100 و 4000 واژه هم از دم به زبان انگلیسی موجود بودن...میخواستم کسایی که زبانشون قوی هستش ی چند تا منبع فارسی برای لغت و گرامر و در کل یادگیری زبان پیشنهاد بدن چه دانلودی چ خرید از فروشگاه فرقی نمیکنه...فقط الزامن ی کتاب لغت کامل هم ک بشه بهش اکتفا کرد پیشنهاد بدین چون واقعن با هزار تا دو هزار تا لغت حداقل به نظر بنده نمیشه درست حسابی به لغات زبان مسلط شد(نا گفته نمونه که تو این چند روز که از دانشگاه خلاص شدیم حدود چهار هزار لغت زبان حفظ کردم)
      پیشاپیش ممنون که وقت گذاشتید و خوندید و جواب دادید(شاید هم ندادید !)
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نمیشناسم کتاب برای این منظور ولی با تجربه ی خودم بخوام جواب بدم هیچ چیز اندازه ی کلاس و فیلم تو یادگیری زبان تاثیر نداره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      نمیشناسم کتاب برای این منظور ولی با تجربه ی خودم بخوام جواب بدم هیچ چیز اندازه ی کلاس و فیلم تو یادگیری زبان تاثیر نداره
      منظورت از فیلم,فیلم برای یادگیری هستش یا فیلم سینمایی و سریال ؟؟
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      منظورت از فیلم,فیلم برای یادگیری هستش یا فیلم سینمایی و سریال ؟؟
      همشون خوبن ولی خوب بالاخره فیلم برای یادگیری بهتره ولی خوب من خودم با فیلم سینمایی حال می کردم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ینی اینجا همتون زبانتون داغونه؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      تجربه به من ثابت کرده هیچ چی مثل رفتن حضوری به کلاس نمیشه
      الکی دلت رو با این فیلمای اینترنت خوش نکن----- البته میتونه مفید باشه در کنار کلاس حضوری
      کلاس حضوری یک سری سختگیری هایی داره که باعث میشه ادم زبانو یاد بگیره
      راستی من چند وقت پیش توی سایت ای تی پرو یک دوره دیدم جالب بود زبان انگلیسی مخصوص کامپیوتری ها و برنامه نویس ها که اصطلاحات رو جمع آوری کرده بود و قیمتش 150 تومن بود
      یک ای دی داره بدی چند تا سوال درباره رشته کامپیوتر ازت دارم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
      سلام
      تجربه به من ثابت کرده هیچ چی مثل رفتن حضوری به کلاس نمیشه
      الکی دلت رو با این فیلمای اینترنت خوش نکن----- البته میتونه مفید باشه در کنار کلاس حضوری
      کلاس حضوری یک سری سختگیری هایی داره که باعث میشه ادم زبانو یاد بگیره
      راستی من چند وقت پیش توی سایت ای تی پرو یک دوره دیدم جالب بود زبان انگلیسی مخصوص کامپیوتری ها و برنامه نویس ها که اصطلاحات رو جمع آوری کرده بود و قیمتش 150 تومن بود
      یک ای دی داره بدی چند تا سوال درباره رشته کامپیوتر ازت دارم
      همین اسمم ایدی تلگرامم هستش @sajad564
      والا مسعله اینه که من اصلا به کلاس و یادگیری از طریق استاد و کلاس اعتقادی ندارم...همیشه برای یادگیری هر چیزی کتاب میخوندمو میخونم...ینی به من بگن ی جلسه ی ساعته بری کلاس توش 5 تا زبان زنده دنیا رو فول میشی ترجیح میدم ده سال برای ی زبان کتاب بخونم ولی کلاس نرم...عجیبه ولی خب هرکس ی عاداتی داره دیگه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ...............

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش سعی کن صحبت کنی.... از لغات 4000 واژه. و7000 لغت تافل و 504 واژه ضروری استفاده کنی زبان خیلی چیز سختی نیست فقط تمرین مداوم میخواد تمرین و تمرین و تمرین

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      داداش سعی کن صحبت کنی.... از لغات 4000 واژه. و7000 لغت تافل و 504 واژه ضروری استفاده کنی زبان خیلی چیز سختی نیست فقط تمرین مداوم میخواد تمرین و تمرین و تمرین
      خیلی ممنون...خب مسعله اینه که نمیتونم ی کتاب برای خرید یا پی دی اف برای دانلود لغات پیدا کنم...مثلا همین چهار هزار واژه همش انگلیسی به انگلیسیش تو نت هستش...لغت انگلیسی به فارسیش رو هرچقدر میگردم پیدا نمیکنم

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون...خب مسعله اینه که نمیتونم ی کتاب برای خرید یا پی دی اف برای دانلود لغات پیدا کنم...مثلا همین چهار هزار واژه همش انگلیسی به انگلیسیش تو نت هستش...لغت انگلیسی به فارسیش رو هرچقدر میگردم پیدا نمیکنم
      خوب لغتا رو تو دیکشنری ترجمه کن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      خوب لغتا رو تو دیکشنری ترجمه کن
      ینی هیچ کتاب ب درد بخوری برای زبان سراغ نداری؟؟اینطوری پیر میشم ک

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ینی هیچ کتاب ب درد بخوری برای زبان سراغ نداری؟؟اینطوری پیر میشم ک
      بنظرم این که کتاب یا پی دی اف وکب تو قالب En 2 En باشه بهتره. باعث میشه کنار اون لغت چنتا لغت دیگه هم که تو توضیحاتش اومده یاد بگیری و هم اینکه لغات رو باید با مثال یاد گرفت. این که بخای فارسیشو حفظ کنی پسفردا از یادت میره.
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      منم باید به زبان عمومی مسلط بشم، اونم تو فرصت کم!! من تو اینترنت خیلی سرچ کردم، این سایت به نظرم کتابای خوبی معرفی کرده بود، شما هم بخونید این سایتو شاید به دردتون خورد :
      https://charbzaban.com/%D8%A2%D9%85%...%B3%DB%8C.html
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AY$AN نمایش پست ها
      سلام
      منم باید به زبان عمومی مسلط بشم، اونم تو فرصت کم!! من تو اینترنت خیلی سرچ کردم، این سایت به نظرم کتابای خوبی معرفی کرده بود، شما هم بخونید این سایتو شاید به دردتون خورد :
      https://charbzaban.com/%D8%A2%D9%85%...%B3%DB%8C.html
      ببخشید شما برای چی میخواین به زبان مسلط شین...کنکور یا...؟؟
      خیلی ممنون بابت سایت همین الان بازش کردم برم ببینم چ خبره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن