خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

ميخوام شروع كنم كمكم كنيد

سلام من ميخوام از فردا شروع كنم هدفم رتبه زير ٢٠٠٠ منطقه سه هست
      تا الان نخوندم ولي صفر صفر نيستم پايم بد نيست معدل ديپلمم ١٨/٦٤ شد (اينو گفتم كه بتونين حدس بزنين وضعيتم در چه حده )

چون وقت زياد ندارم منابع كم حجم انتخاب كردم اينا منابعمن اگه پيشنهاد ديگه اي دارين بگين لطفا

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

زيست:كتاب درسي+ نشر دريافت (به نظرتون كافيه ؟ ژنتيك مندلي و جمعيت هم حذف ميكنم )

فيزيك :گاج نقره اي ( فقط پيش دو و اينه و عدسي و مغناطيس ميخوام بخونم خوبه ؟ ٣٠ درصد ميخوام بزنم )

رياضي: خط ويژه

شيمي: جزوه اقاجاني و فيلماش + موج ازمون

ديني: خط ويژه

زبان:خط ويژه (زبانم زياد خوب نيست ٤٠ بزنم كافيه برام)

ادبيات : لغت و تاريخ ادبيات لقمه مهروماه + قرابت و ارايه گاج موضوعي

عربي :فيلماي ناصح زاده + خيلي سبز غزال موسوي ( عربيمم خيلي ضعيفه پيشنهاد ديگه اي دارين ؟؟)

زمين :هفت چيز خيلي سبز

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

اگه منابعم خوب نيست بگين به خصوص در مورد رياضي و زيست به نظرتون همينا كافيه ؟ اينم در نظر داشته باشين كه وقتم كمه نميتونم كتاباي حجيم بخونم

روزي ١٢ ساعت بخونم خوبه ؟ اصلا اميدي به دارو هست از الان؟ پرديسم باشه ميرم
      ممنون ميشم بيشتر راهنماييم كنيد
      ویرایش توسط Elahe_ : 29 اسفند 1396 در ساعت 16:49

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اينم بگم كه سال دوممه كه ميخوام كنكور بدم پارسال هيچييييي نخوندم و رتبم افتضاح شد

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      سلام من ميخوام از فردا شروع كنم هدفم رتبه زير ٢٠٠٠ منطقه سه هست
      تا الان نخوندم ولي صفر صفر نيستم پايم بد نيست معدل ديپلمم ١٨/٦٤ شد (اينو گفتم كه بتونين حدس بزنين وضعيتم در چه حده )

چون وقت زياد ندارم منابع كم حجم انتخاب كردم اينا منابعمن اگه پيشنهاد ديگه اي دارين بگين لطفا

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

زيست:كتاب درسي+ نشر دريافت (به نظرتون كافيه ؟ ژنتيك مندلي و جمعيت هم حذف ميكنم )

فيزيك :گاج نقره اي ( فقط پيش دو و اينه و عدسي و مغناطيس ميخوام بخونم خوبه ؟ ٣٠ درصد ميخوام بزنم )

رياضي: خط ويژه

شيمي: جزوه اقاجاني و فيلماش + موج ازمون

ديني: خط ويژه

زبان:خط ويژه (زبانم زياد خوب نيست ٤٠ بزنم كافيه برام)

ادبيات : لغت و تاريخ ادبيات لقمه مهروماه + قرابت و ارايه گاج موضوعي

عربي :فيلماي ناصح زاده + خيلي سبز غزال موسوي ( عربيمم خيلي ضعيفه پيشنهاد ديگه اي دارين ؟؟)

زمين :هفت چيز خيلي سبز

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

اگه منابعم خوب نيست بگين به خصوص در مورد رياضي و زيست به نظرتون همينا كافيه ؟ اينم در نظر داشته باشين كه وقتم كمه نميتونم كتاباي حجيم بخونم

روزي ١٢ ساعت بخونم خوبه ؟ اصلا اميدي به دارو هست از الان؟ پرديسم باشه ميرم
      ممنون ميشم بيشتر راهنماييم كنيد
      زیست تست نمیخواید بزنید؟
      برا شیمی با خط ویژه یا فیلی شیمی برید جلو /////

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      زیست تست نمیخواید بزنید؟
      برا شیمی با خط ویژه یا فیلی شیمی برید جلو /////
      برا زيست نشردريافت ميخوام بخونم تست داره ولي كمه برا تست پيشنهادي دارين ؟ فقط حجمش كم باشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با سلام.قصد دلسرد کردنتون رو ندارم اما شما اگر یکسال نخوندید برای کنکور تقریبا صفر هستید.
      برای زیست بله کافی هست اما اگر تونستید از کتاب خیلی سبز هم فقط برای تست زدن استفاده کنید (زیست مهمترین درستون هست پس هم باید زیاد بخونید هم زیاد تست بزنید)
      برای فیزیک هم بجز پیش 2 و آینه و عدسی،فیزیک سال دوم بجز کار و انرژی رو هم سعی کنید بخونید تا 30 درصدتون حتمی بشه
      ریاضی خط ویژه بنظرم خوب و کافی هست هرچند اگر خواستید میتونید هرکتاب تست جامعی رو تهیه کنید و به صورت مضربی کار کنید (برای تسلط)
      شیمی درسنامه خوبی دارید اما موج آزمون اصلا جالب نیست،موج آزمون هم سطحش بالا هست هم به صورت آزمونی هست پس نمیتونید تست آموزشی کار کنید،میتونید همون آبی قلمچی رو برای تست های کنکور تهیه کنید (البته پاسخنامه تشریحیش بدرد نمیخوره).بنظرم شما همون مبتکران برای سال دوم و خیلی سبز رو برای سوم و پیش تهیه کنید ولی توی مبتکران تست های تالیفی vit رو کار کنید و توی خیلی سبز تست هایی که علامت "اورژانس" رو دارند.
      دینی و زبان خوب هست
      راجع به زمین شناسی هم اگر نمیخواید داروسازی بخونید اصلا کار کنید،حتی اگر دارو هم میخواید بخونید بنظرم بهتره زمانش رو بزارید روی بقیه درس های تخصصی
      عربی هم منابعتون خوبه،ادبیات هم خیلی خوبه
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      با سلام.قصد دلسرد کردنتون رو ندارم اما شما اگر یکسال نخوندید برای کنکور تقریبا صفر هستید.
      برای زیست بله کافی هست اما اگر تونستید از کتاب خیلی سبز هم فقط برای تست زدن استفاده کنید (زیست مهمترین درستون هست پس هم باید زیاد بخونید هم زیاد تست بزنید)
      برای فیزیک هم بجز پیش 2 و آینه و عدسی،فیزیک سال دوم بجز کار و انرژی رو هم سعی کنید بخونید تا 30 درصدتون حتمی بشه
      ریاضی خط ویژه بنظرم خوب و کافی هست هرچند اگر خواستید میتونید هرکتاب تست جامعی رو تهیه کنید و به صورت مضربی کار کنید (برای تسلط)
      شیمی درسنامه خوبی دارید اما موج آزمون اصلا جالب نیست،موج آزمون هم سطحش بالا هست هم به صورت آزمونی هست پس نمیتونید تست آموزشی کار کنید،میتونید همون آبی قلمچی رو برای تست های کنکور تهیه کنید (البته پاسخنامه تشریحیش بدرد نمیخوره).بنظرم شما همون مبتکران برای سال دوم و خیلی سبز رو برای سوم و پیش تهیه کنید ولی توی مبتکران تست های تالیفی vit رو کار کنید و توی خیلی سبز تست هایی که علامت "اورژانس" رو دارند.
      دینی و زبان خوب هست
      راجع به زمین شناسی هم اگر نمیخواید داروسازی بخونید اصلا کار کنید،حتی اگر دارو هم میخواید بخونید بنظرم بهتره زمانش رو بزارید روی بقیه درس های تخصصی
      عربی هم منابعتون خوبه،ادبیات هم خیلی خوبه
      ممنونم
      راستش تابستون تا ابان ميخوندم ترازم ٥٨٠٠ بود ميدونم زياد نيست ولي صفر نيستم بعد يه مشكلاتي پيش اومد و درسو كلا ول كردم الان ميخوام دوباره شروع كنم از اول
      شيمي ابي قلمچيو دارم پس اونو ميزنم
      زمينو ميخونم چون دارو ميخوام زياد وقت نميذارم روزي بيست دقيقه بخونم تموم ميشه
      ویرایش توسط Elahe_ : 29 اسفند 1396 در ساعت 19:00

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      برا شیمی تا ماه پیش هرچی میخوندم تا 50 میرسیدم ولی وقتی آبی قلمچی رو تستاشو زدم با خوندن خط ویژه و فیل خیلی خوب شد . زیست هم میخوام از این به بعد آبی قلمچی بزنم ...
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      برا زيست نشردريافت ميخوام بخونم تست داره ولي كمه ������ برا تست پيشنهادي دارين ؟ فقط حجمش كم باشه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام همون طور که می دونید کتاب های خط ویژه کتاب های کم حجم هستند که شامل نکات مهم هستند و برای دوران جمع بندی مناسب هستند نه برای شروع یعنی برای کتاب هایی که خوب خوندید الان می خواید جمع بندی کنید با توجه با زمان و اینکه می خواید حجم کم بخونید بهتر که مباحثی از ریاضی حذف کنید و یه سری مبحث انتخاب کنید بخونید این جوری حجم کم میشه و نتیجه بهتری می گیرید تا اینکه بخواید کل مباحث با خط ویژه بخونید
      در مورد عربی هم می تونید فعلا فقط ترجمه و تعریب که حدود 30 درصد هست انتخاب کنید و بخونید یه دی وی دی 70 درصد گاج هم داره که دی وی دی با کیفیت و ارزونی هست پیشنهاد می کنم استفاده کنید
      سوال دیگه ای بود خوشحال میشم بتونم کمک کنم

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      سلام همون طور که می دونید کتاب های خط ویژه کتاب های کم حجم هستند که شامل نکات مهم هستند و برای دوران جمع بندی مناسب هستند نه برای شروع یعنی برای کتاب هایی که خوب خوندید الان می خواید جمع بندی کنید با توجه با زمان و اینکه می خواید حجم کم بخونید بهتر که مباحثی از ریاضی حذف کنید و یه سری مبحث انتخاب کنید بخونید این جوری حجم کم میشه و نتیجه بهتری می گیرید تا اینکه بخواید کل مباحث با خط ویژه بخونید
      در مورد عربی هم می تونید فعلا فقط ترجمه و تعریب که حدود 30 درصد هست انتخاب کنید و بخونید یه دی وی دی 70 درصد گاج هم داره که دی وی دی با کیفیت و ارزونی هست پیشنهاد می کنم استفاده کنید
      سوال دیگه ای بود خوشحال میشم بتونم کمک کنم
      ببخشید من یه سوال داشتم . آبی زیست قلمچی (پیش + پایه ) برا کنکور کافیه تستاش با توجه به زمان مونده ؟؟؟درصد حدود 60 میخوام .
      آیا آیکیو حتما باید بزنم یا تستای کنکوررررررر + کانون آبی برای زیست کافیه ؟؟؟؟؟؟ممنون......

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منابعم باهات فرق داره

اما راجب سوال آخرت : دوستم از عید تا شب کنکور فقط درس خوند 8900 منطقه دو آورد(البته باهوش بود...هوش خیلی مهمه)
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خط ويژه كتاب هاي دوران جمع بندي هست و براي كسايي خوبه كه خوندن و حالا ميخوان جمع بندي كنن،شما كه تاحالا نخوندي و رتبه زير٢٠٠٠ميخواين بايد كامل بخونيد و پيشنهاد ميكنم بعضي مباحث مثل ژنتيك رو حذف كنيد،براي عربي هم اگه ضعيفيد دي وي دي نگاه كنيد.
      رو صندلي داغ هستم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      منابعم باهات فرق داره

اما راجب سوال آخرت : دوستم از عید تا شب کنکور فقط درس خوند 8900 منطقه دو آورد(البته باهوش بود...هوش خیلی مهمه)
      ۸۹۰۰ ؟؟ گفتن زیر ۲۰۰۰ !!!

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      خط ويژه كتاب هاي دوران جمع بندي هست و براي كسايي خوبه كه خوندن و حالا ميخوان جمع بندي كنن،شما كه تاحالا نخوندي و رتبه زير٢٠٠٠ميخواين بايد كامل بخونيد و پيشنهاد ميكنم بعضي مباحث مثل ژنتيك رو حذف كنيد،براي عربي هم اگه ضعيفيد دي وي دي نگاه كنيد.
      خب من تو اين فرصت كم نميتونم كتاباي ديگه رو تموم كنم ولي خب از هر درسي يه پيش زمينه اي دارم برا همين خط ويژه رو انتخاب كردم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SanazBastan99 نمایش پست ها
      ۸۹۰۰ ؟؟ گفتن زیر ۲۰۰۰ !!!
      من فقط ی نفر رو میشناختم که از عید خوند
      قرار نیست که داستانی بگم که بقیه خوششون بیاد
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      من فقط ی نفر رو میشناختم که از عید خوند
      قرار نیست که داستانی بگم که بقیه خوششون بیاد
      درسته اما داستانتون اینجا جاش نبود !

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن