خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بیست گرفتن در زیست پیش

سلام .دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. من دبیرستان بزرگسال درس میخونم کیفیت آموزش صفره. احتیاج دارم زیست پیش رو بیست بگیرم. نمیدونم باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید.منابعی که دارم کتاب درسی کتاب نامه مهر و ماه جزوه گلبرگ جزوه بنی هاشم. هرچی هم لازم باشه میگیرم
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام (:
      منم امسال غیر حضوری بودم زیست رو دی مجبور شدم امتحان بدم. به نظرم همون کتاب رو بخونید با نهایی های گذشته کافیه 5 فصل اول رو خوب خونده بودم مشکلی نداشتم ولی آخراش رو چون بعد تدریس دبیرمون نخونده بودم چند تا فیلم از آلا دیدم اگه میخواید امتحانی یه فیلم رو نگاه کنید شاید براتون مفید بود. فقط سر فصل 8 من خودم اذیت شدم. وقت بیشتری رو برای دورش بذارید.
      موفق باشید (:
      و ندایی که به من میگوید : گر چه شب تاریک است دل قوی دار، سحر نزدیک است

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dela نمایش پست ها
      سلام (:
      منم امسال غیر حضوری بودم زیست رو دی مجبور شدم امتحان بدم. به نظرم همون کتاب رو بخونید با نهایی های گذشته کافیه 5 فصل اول رو خوب خونده بودم مشکلی نداشتم ولی آخراش رو چون بعد تدریس دبیرمون نخونده بودم چند تا فیلم از آلا دیدم اگه میخواید امتحانی یه فیلم رو نگاه کنید شاید براتون مفید بود. فقط سر فصل 8 من خودم اذیت شدم. وقت بیشتری رو برای دورش بذارید.
      موفق باشید (:
      سلام ممنون.من گشتم لینکش رو پیدا نکردم فقط یه اقایی بود کتاب رو. روخونی میکرد تو آلا

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فکر کنم آقای پازوکی بود.شاید برای شما خیلی مفید نباشه اون موقع من خیلی وقتم کم بود برام راحت تر بود که فیلم ببینم. تو متن درس اگه مشکلی ندارید خودتون بخونید بهتره فکر کنم
      و ندایی که به من میگوید : گر چه شب تاریک است دل قوی دار، سحر نزدیک است

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتابای فاگوزیست.....

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AuFbAU نمایش پست ها
      سلام .دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. من دبیرستان بزرگسال درس میخونم کیفیت آموزش صفره. احتیاج دارم زیست پیش رو بیست بگیرم. نمیدونم باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید.منابعی که دارم کتاب درسی کتاب نامه مهر و ماه جزوه گلبرگ جزوه بنی هاشم. هرچی هم لازم باشه میگیرم
      ممنون
      كتاب درسي بخون بعد سوالات گلبرگ رو حل كن
      رو صندلي داغ هستم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دریـا نمایش پست ها
      کتابای فاگوزیست.....
      فاگوزيست زهره خواهشا نخونيد منم سال قبل متوجه اين موضوع نبودم،فقط فاگوزيست قلب خوبه
      رو صندلي داغ هستم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      فاگوزيست زهره خواهشا نخونيد منم سال قبل متوجه اين موضوع نبودم،فقط فاگوزيست قلب خوبه
      چرا؟!!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دریـا نمایش پست ها
      چرا؟!!
      بسيار پرحجم،مطالبي زيادي داره كه با كتاب مغايرت داره،مطلب اضافي هم زياد داره
      رو صندلي داغ هستم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی +بنی هاشمی کافیه به شرط اینکه یه فهم اولیه از زیست داشته باشید و سوال ها رو حل کنید نه اینکه سریع جواب نگاه کنید اگه تو فهم مطالب مشکل دارید می تونید از آلا یا دی وی دی زیست کرامت قلم چی استفاده کنید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من پیش 17 گرفتم
      کتابو بخون بابا
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن