خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 61
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخرین شنبه سال نود وشش...اخرین شروع تو برای کنکور ...اخرین باری که تنبلی میکنی و میگی از فردا یا از هفته دیگه...و اخرین باری که شکست میخوری.
      چیزی واسه از دست دادن نمونده...دیگه دوراهی نمونده...فقط یه راه مونده فقط یه راه !اونم راهی نیست جز موفقیت توی راهی که خیلی وقته شروعش کردی .
      منطقی باش...تا الان هرچقدر استراحت کردی نوش جونت...ولی ازینجا به بعد رو سخت بگیر...ازینجا به بعد رو اذیت شو...برای اولین توی عمرت هم که شده فشار و شرایط سخت رو حس کن...مطمن باش فشاری که الان حس میکنی به الماس شدنت می ارزه.
      قول بده ازین به بعد رو خودت باشی...خود واقعیت... همونی که میدونی هستی ولی الان کلی ازش فاصله گرفتی...همونی که بارها وبارها توانایی هات و قدرت درونی ات رو برای دیگران نشون دادی و مثال شدی...فرقی نمیکنه توی چه زمینه ای ...مهم اینه که تو قدرتمندی.چون تو جزیی از خدا هستی و نا امیدی و ترس جایی در انسانی که جزیی از خداست نداره..اگه این حس هارو داری بدون از خدایی بودن فاصله گرفتی ...از امید بهش..از نعمت هایی که داده بهت غافل شدی.
      هرچقدر شکست خوردی هرچقدر شروع کردی هرچقدر عشق و حال کردی رو بیخیال ! فقط یکار مونده انجام بدی اونم یه انتخابه ...
      انتخاب اینکه بقیه زندگیت چجوری باشه ..این یه انتخاب به قدری سخته که خیلیا قدرت مواجه شدن باهاش رو ندارن و میکشن کنار و تا اخر عمر به همون زندگی معمولی که داشتن ادامه میدن...ولی فرق انسان های موفق با ادمای عادی جامعه در یک چیزه...شجاعت و اراده ای که باعث میشه این ریسک رو بپذیرن که بقیه زندگیشون چجوری باشه...باید انتخاب کنی ؟ گل یا پوچ؟؟ خیلی از افراد از ترس اینکه نکنه پوچ باشه چیزی رو انتخاب نمیکنن...غافل ازینکه همون زندگی که توشن خودش سرشار از پوچیه...
      ولی ادم موفق میگه من پوچ تر ازین نمیشم...اگه پوچ باشه که چیزی از دست ندادم ولی ...
      ولی اگه گل بیاد تو یه زندگی جدید داری...یه زندگی که 90 درصد مردم آرزوش رو دارن...زندگی که دیگه موفقیت افراد توش حال مارو خوب میکنه چون به این باور رسیدیم که هیچ کس جای هیشکی ننشسته و دنیا برای همه جا داره...ومهم تر از اون اینه که هرکس روش خودش رو داره .
      به خودت خدات و زمانی که پیش رو داری ایمان راسخ داشته باش ...به اینکه برای موفقیت سن.زمان. اعدادو ارقام و امار هیچ جایی ندارن و چیزی که تورو به هدفت میرسونه دو چیزه : ذهت و تلاشی که براش میذاری.
      همین زمان که داری کاملن کافیه به شرطی که ذهنت ذهن موفقی باشه و شرط دوم اینه که دست از تلاش برنداری.
      دوست خوب من ...فرصت باقی مونده برای کنکور بهترین معامله دنیاست...
      بهترین مبادله ای که توی تمام زندگیت تجربه کردی ...توی این مدت تو زحمت میکشی...و خود این زحمت.روبه رویی با مشکلات.پذیرفتن مبارزه با چالش های سخت .قدرت نا محدود اراده .قدرت ذهن .قدرت نظم و برنامه ریزی و... تورو به یه ادم فرا موفق تبدیل میکنه..چون هرکدوم ازین خصوصیات رو انسان ها براش سالیان سال زحمت میکشن تا بدست بیارن ...تازه میرسیم به قسمت خوب ماجرا ...قسمت سود دهی معامله ای که انجام دادی... در قبال زحمتی که کشیدی زندگی جدید مزد توست...خوشبختی و رسیدن به رویا ها مزد توست...یک عمر افتخار به خودت برای اینکه شجاع بودی و این معامله رو انجام دادی مزد توست...و لبخند زیبای پدر و مادرت ...
      دیگه یه سال نیست که بگی اوووه کوتا کنکور...110 روزه فقط ...پس ارزشش رو داره نه ؟ توی مدت کم یه نتیجه خفن بگیری خیلی حال میده نه؟
      پس شجاعت اینو داشته باش و پرسود ترین بزرگترین و عالی ترین معامله عمرت رو انجام بده...اینو بدون هرکسی لیاقت و جرئت اینو نداره...دیگه تا رویاهای قشنگت فاصله ای نیست... اندکی صبر سحر نزدیک است...
      پس شروع کن به امید روزای قشنگی که قراره بسازیم و سالی که میتونه بهترین سال عمر ما شه ...#97_بهترین_سال_زندگی_من
      ویرایش توسط SinaAhmadi : 26 اسفند 1396 در ساعت 14:37

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چقد زود گذشت....

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تورخدا کنکور اولیا ک میخوان بمون98 قول میدم این صد روز بخونن اصلا بگیم قبول نمیشن یانشدن...حداقلش اینه تابستون ی داوطلب عادی نیستند تا اذر درسارو بستن....توروخدا اشتباهات منو نکنید...هرکنکور رسید چون دیدم نمیتونم مثلا زیر هزار بشم کلا ول کردم اخر کاروو...اقا دیگه صفرم باشید...100روزه عمومی 50تا70 تخصصی 30تا55میشه زد دیگه...همینا تومنطقه سه میتونه شمارو زیر2500بیاره/....
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      تورخدا کنکور اولیا ک میخوان بمون98 قول میدم این صد روز بخونن اصلا بگیم قبول نمیشن یانشدن...حداقلش اینه تابستون ی داوطلب عادی نیستند تا اذر درسارو بستن....توروخدا اشتباهات منو نکنید...هرکنکور رسید چون دیدم نمیتونم مثلا زیر هزار بشم کلا ول کردم اخر کاروو...اقا دیگه صفرم باشید...100روزه عمومی 50تا70 تخصصی 30تا55میشه زد دیگه...همینا تومنطقه سه میتونه شمارو زیر2500بیاره/....
      برا یک فارغ التحصیل میشه ولی برا دانش اوزش پیش دانسگاهی سخته!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​بخدا عمومی رو میشه تا 70باتلاش زد...تخصصی ریاضی فیزیک 30درصد شدنیه تست کردم میگم اولین بارم نیست...زیستم بله باید 4 5ساعت بخونی تا مرز60درصد یا حداقل 45ب بالا برسی...شیمی هم خودم پارسال اخرای فروردین استارت زدم 42زدم
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​باشه 2500نشه 5000بشه..حداقل الکی ول نکنه سرکنکور مگس هوا کنه
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ​بخدا عمومی رو میشه تا 70باتلاش زد...تخصصی ریاضی فیزیک 30درصد شدنیه تست کردم میگم اولین بارم نیست...زیستم بله باید 4 5ساعت بخونی تا مرز60درصد یا حداقل 45ب بالا برسی...شیمی هم خودم پارسال اخرای فروردین استارت زدم 42زدم
      ریاضی لگاریتم مشتق امار احتمال ماتریس تابع اینارو بخونه.
      عربی ناصح ازده
      فیزیک سینتیک و حرکت و نوسان و موج حذف
      شیمی کلا بخون
      زیست ژنتیک حذف
      زبان لغت
      دینی اسونه

نظرت چیه؟؟ادبیات چ کرد؟؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ​باشه 2500نشه 5000بشه..حداقل الکی ول نکنه سرکنکور مگس هوا کنه
      خداییش 5000ارزش داره؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادبیات خط ویژه وروزی 2تاراند 9تایی از کتاب قرابت خیلی سبز هفت خوان....ارایه هم تو 5روز کلا بخونه روزی 12تست بزنه....شیمی کلا نخوندم باز میشه 50زد....ریاضی مثلثات چیزی نداره حد هم من همیشه یکیش زدم دومی رو نشده بزنم نمیدونم چرا..امار قططعا یکیش سخته روال هرساله...احتمال 10درصدش همیشه گرفتم چ 95 چ 96 هیچی نداره ماتریسم زدنیه...لگاریتم دوتا اومد یکیش زدم ولی خب همون یکیش رو حساب کن....
      ریاضی لگاریتم مشتق امار احتمال ماتریس تابع اینارو بخونه.
      عربی ناصح ازده
      فیزیک سینتیک و حرکت و نوسان و موج حذف
      شیمی کلا بخون
      زیست ژنتیک حذف
      زبان لغت
      دینی اسونه

نظرت چیه؟؟ادبیات چ کرد؟؟
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​با 5هزار نمیشه پزشکی رفت بله ولی حداقل روت میشه بمونی پشت کنکور دیگه....شما تومنطقت رقابت میکنی...عیب بچه ها اینه فک میکنن 650هزار رقیب دارن...نخیر رتبه منطقه ملاکه گزینشم بومی ن کشوری...
      خداییش 5000ارزش داره؟؟؟
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ​با 5هزار نمیشه پزشکی رفت بله ولی حداقل روت میشه بمونی پشت کنکور دیگه....شما تومنطقت رقابت میکنی...عیب بچه ها اینه فک میکنن 650هزار رقیب دارن...نخیر رتبه منطقه ملاکه گزینشم بومی ن کشوری...
      منطقه3هستم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​خب دیگه بشین بخون....زیستم ازهمین الان پیش دو بخون..کل جانوری بخون....فقط ژنیتک نخون...تست تالیفی بزن از رو میکرو گاج چاپ جدید...
      منطقه3هستم
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عالی بود امیدوارم همه با تلاش هاشون به هدفشون برسن

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من کنکوری 98 هستم
      انشالله میخوام شروع کنم ، ولی نمیدونم چطوری ، اصلا برنامه ریزی هم بلد نیستم
      بعضیا میگن عمومی ها رو الان نخون و وقت هستش ولی بعضیا میگن چیزی مثل ترجمه عربی و قرابت فارسی و ارایه فارسی مهارتی هستش و الان یاد بگیری بهتره و تا چند سالم یادم میمونه درست میگن ؟

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mo3n نمایش پست ها
      سلام من کنکوری 98 هستم
      انشالله میخوام شروع کنم ، ولی نمیدونم چطوری ، اصلا برنامه ریزی هم بلد نیستم
      بعضیا میگن عمومی ها رو الان نخون و وقت هستش ولی بعضیا میگن چیزی مثل ترجمه عربی و قرابت فارسی و ارایه فارسی مهارتی هستش و الان یاد بگیری بهتره و تا چند سالم یادم میمونه درست میگن ؟
      مهارت؟؟؟؟خخخخخخ داستانی این کنکور زیاد به حرف اطرافیانت گوش نده پدرت در میاد از مسیر اصلی خارج میشی آره عمومیارو میشه حتی تو سه ماه70 هم زد ولی این دلیل نمیشه کلا ول کنی تو طی سال 75درصد اختصاصی بخون 25 درصد عمومی اصولا اگه آزمون آزمایشی شرکت کنی هم تو برنامشون هست عمومیا پس باید بخونی پیشنهاد من اینه بری قلمچی اما اصلا به ترازش اهمیت نده چون سوالاش زیاد لو میره ترازا کازب شده ولی عوضش به درصدات نگاه کن سعی کن به 70 برسونی اگه برسه عالیه کانونو گفتم شرکت کن چون با برنامه جلو میری
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن