خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation شرایط دریافت مجوز انتخاب کدرشته های روزانه کاردانی فنی از سازمان سنجش؟

شرایط دریافت مجوز انتخاب کدرشته های روزانه کاردانی فنی از سازمان سنجش؟ (کمک کنید)
      ================================================== ==
      سلام به همه دوستان. من یه مشکلی دارم و اونم نحوه و مراحل گرفتن مجوز برای انتخاب کدرشته های روزانه هست.

تو کارت ورود به جلسه آزمون نوشته : بدلیل قبولی در دوره روزانه آزمون کاردانی فنی سال 91 قادر به انتخاب کدرشته های روزانه نمیباشد. لذا در صورتی که مجوزی از سازمان سنجش با دلایل موجه برای انتخاب کدرشته های روزانه دریافت نموده اید سریعا به آدرس X ارسال کنید.

در ضمن سال 91 به خاطر اینکه تا آخر شهریور نتونستم دیپلم بگیرم ، نرفتم دانشگاهی که قبول شده بودم.

میخواستم بدونم باید چه دلیلی یا شرایطی باشه تا بتونم این مجوز رو بگیرم و مراحل دریافتش چطوریه؟

ممنون میشم کمک کنید.
      ویرایش توسط hossein95 : 24 مرداد 1392 در ساعت 21:50

2. Top | #2
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein95 نمایش پست ها
      شرایط دریافت مجوز انتخاب کدرشته های روزانه کاردانی فنی از سازمان سنجش؟ (کمک کنید)
      ================================================== ==
      سلام به همه دوستان. من یه مشکلی دارم و اونم نحوه و مراحل گرفتن مجوز برای انتخاب کدرشته های روزانه هست.

تو کارت ورود به جلسه آزمون نوشته : بدلیل قبولی در دوره روزانه آزمون کاردانی فنی سال 91 قادر به انتخاب کدرشته های روزانه نمیباشد. لذا در صورتی که مجوزی از سازمان سنجش با دلایل موجه برای انتخاب کدرشته های روزانه دریافت نموده اید سریعا به آدرس X ارسال کنید.

در ضمن سال 91 به خاطر اینکه تا آخر شهریور نتونستم دیپلم بگیرم ، نرفتم دانشگاهی که قبول شده بودم.

میخواستم بدونم باید چه دلیلی یا شرایطی باشه تا بتونم این مجوز رو بگیرم و مراحل دریافتش چطوریه؟

ممنون میشم کمک کنید.
      هیچ مجوزی نمیتونی بگیری
      چون پارسال روزانه قبول شدی نرفتی امسال نمیتونی روزانه بزنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن