خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برنامه مطالعاتی ادبیات از الان ، برای درصد ۷۰

سلام دوستان

من برای ادبیات تا حالا یکم قرابت کار کردم و ارایه....تو این زمان باقی مونده چیکار کنم و از رو چی بخونم که بتونم ادبیات رو بالای 70 بزنم؟

یه برنامه مطالعاتی هم بدید لطفا.....یکی از کابوسام شده ادبیات!
      ویرایش توسط Tia : 27 اسفند 1396 در ساعت 19:57 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کابوس منم هس

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چاره اي نداري جز اينكه از كتابي مثل موج ازمون بخوني،چون هر درسي رو ميشه از الان خوند و كامل رسيد به غير از ادبيات
      رو صندلي داغ هستم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      چاره اي نداري جز اينكه از كتابي مثل موج ازمون بخوني،چون هر درسي رو ميشه از الان خوند و كامل رسيد به غير از ادبيات
      میشه چند صفحه از موج ازمون بذارین؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من موج آزمون ندیدم چه جوریه ولی خط ویژه همه ی مباحث رو خیلی خوب گفته ، حتی مفاهیم مهم قرابت معنایی رو هم گفته ، از اون بخون بعد از هر کتابی که داری تست بزن (تاریخ ادبیاتش برای کسی که نخونده خوب نیست)
      برنامه هم میتونی ۱ روز در هفته تست لغت بزنی،۱ روز تاریخ ادبیات، ۱ روز املا، ۱ روز آرایه، ۲ روز زبان فارسی، ۱ روز هم دوره و تست کلی، قرابت هم هر روز چند تا تست بزن
      وقتی که همه ی مباحث تموم شد میتونی هر روز از همه ی مباحث تست بزنی و دوره کنی (اگه نمیخوای چیزی حذف کنی)
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 27 اسفند 1396 در ساعت 21:09

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پدر من در اومد که ادبیات و زبان فارسی رو درس ب درس خوندم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب قرابت وارایه هفت خوان خیلی سبز بخر...لغات املا سبطی...هرروز 3راند 9تایی قرابت بزن 4راند 3تایی ارایه.....لغتم ک هرشب بخون...این کارو 50روز انجام بده بعدش پیشرفتتو ببین..برای مفاهیم قرابتم لقمه مهروماه بخر..رنگی عالی خوئشگل
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      ادبیات هم میشه انشاالله ... در جواب استارتر هم ادبیات درسی بود که من دیر شروع کردم ولی واقعا راحت میشه در اون پیشرفت کرد (من حالم ازش بهم می خورد ولی الان که خوندم واقعا حال میکنم با شعراش به ویژه آثار سعدی و ایرج میرزا )
      در کل درس شیرینیه و پیشنهاد می کنم اگه آرایه مشکل دارید حتما DVD های عبدالمحمدی رو تهیه کنید و ببینید البته همایشش رو ( ادبیات رو مدیون ایشونم )
      حالا برنامه ی مطالعاتی :
      هر شب 30 تست قرابت بزن حداقل (قرابت رو تو آرایه میخوای و اگه قرابت ضعف داشته باشی 50% پر پر میشه برای همین قرابت رو بهش بها بده و احتمالا این جمله هم شنیدی که میگن تست بزنی درک ادبیت میره بالا این جمله عین حقیقته )
      لغت و املا و تاریخ ادبیات رو خودت هر جور دوست داری برنامه بریز ...
      آرایه هم یه مدت وقت بذار روش(تو این زمان لغت و اینا نخون ولی قرابت تست بزن) و همه ی آرایه ها رو با تست های زوجشون بزن ... این کار که تموم شد برای مرور تست های فرد رو بزن و بعدش هم برو تست های کلی و تا میتونی تست بزن به ویژه تست های کنکور ... همچنین به حدیث و آیه های کتاب هم توجه ویژه ای داشته باش
      منابع هم همون موضوعی های الگو بهترینن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن