خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

شیمی ۵۰ کمک به یه بدبخت مردنی پلاسمولیز شده بدون روزنه بی بخارکه دیرواردفضای شیمی شده

سلام دوستان من فک میکردم چیزایی حالیمه توشیمی ولی گویا شیمی حالیش نیس شما فک کنین یکی از شیمی هیچی نمیدونه چه پیشنهادی میدادین?
      از کجا شروع کنم به نظرتون?
      من دی وی دی شیروانی حرف اخر رو دارم شیمی مبتکرانم دارم استاد اقاجانی هم تو الا هس. n تا راه میگم شما هم نظرتونو بگین?
      ۱ - شیروانی میگه با دی وی دی مساعلش میشه به درصد ۴۷ رسید درسته? چون من اصلا ریاضی حالیم نیس گفتم اگه درسته دی وی دی محاسبات منتظری رو با مساعل شیروانی قاطی کنم یه چیزی میشم?
      ۲ - شیمی اقاجانی رو ببینم با کتاب درسی برم جلو?یا با جزوش? اصلا کلا با اقاجانی میشه نتیجه گرفت?فیلماشم ناقصه از درس اعداد کوانتومی پریده سینیتیک چرا?
      ۳ - همه رو با هم ببینم?که میدونم اشتباس مثل اینه که بشینم ۱۳ فروردین گاد اف وار جدید بازی کنم چون دی وی دی زیاد دیدن ادمو از درس خوندن میندازه
      ۴ - شیمی مبتکران و کتاب درسی بخونم? که اینم به نظرم زیاده چون مولف خیلی اضافه نوشته
      ۵ - تست رو هم میگین چی کار کنم???
      دوستان یه سوال دیگه هم داشتم به نظرتون شیمی رو باید عین زیست خط به خط کتابو حفظ کنم اگه میشه طرز درست خوندن شیمی کتاب درسی رو هم بگین ممنون دوستان هر راهی میگین صادقانه باشه من فرصت اشتباهو ندارم سال بعدم بمونم پشت بیچاره میشم پس کمک کنین قبول شم ۵۰۰ هزار ریال میزنم به کارتتون هدفم داروسازیه ۵۰ درصد شیمی میخوام هر کاری باشه میکنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب يادم مياد شما درصد ٧٠ميخواستي،راه موفقيت اينه اول كتاب رو سطر به سطر بخون بعد برو مبتكران بخون و مطالب مهمش رو تو كتاب بنويس و بعد برو تست كنكور
      رو صندلي داغ هستم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام گیاه جان احتمالا مبتکران رو چند فصل خوندی، باقیشم برنامه بچین تستای vit رو بزن، جمع بندی هم با توجه به وقتت موج آزمون بزن یا آزمون شیمی خیلی سبز، بجای vit مبتکران فیل هم میتونی بخونی، کتابم آره باید خط به خط حفظ باشی، ساختارلوییسا و واکنشا و آزمایشا و... فراموش نشود، خواستی ازشون تو چنتا برگه آچار خلاصه بردار که بتونی تا روز کنکور راحت تر مرور کنی

500 هزار ریالتم برو بده به افشار یک جلسه تلفنی دعوات کنه
      ویرایش توسط .khosro. : 25 اسفند 1396 در ساعت 07:02

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من شیمیم خوبه میدونم سال دیگه یه درصد مشتی تو این درس میگیرم اینو مدیون چندتا چیزهستم

1.اقاجانی:حتما باید برای هرسالشو ببینی ,فیلمای واکنشهای شیمی3 و فصل5 رو بزار دوران جمعبندی ببین(الان خیلی وقتشه)
      2.خودم:چون عقل میگه که تا رو کتاب درسی مسلط نشدی نرو.... من برای شروع همراه با کتاب درسی فیلمارو میدیدم......توی شیمی 2 خیلی رو جدول مسلط بودم وسوالاش راحت حل میکردم
      3.حاجی سلیمانی:هرچند خیلی ندیدم ولی دبیرخیلی خوبیه پیشنهاد میکنم برای شیمی دو مخصوصا فصل 4 اش اینو ببین ...
      4.iq: خییلیا میگن زده تو جاده خاکی(محاسباتش قبول دارم)
      ولی بنظرم خیلی کتاب خوبیه @ZAPATA

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kawaiimahdi نمایش پست ها
      من شیمیم خوبه میدونم سال دیگه یه درصد مشتی تو این درس میگیرم اینو مدیون چندتا چیزهستم

1.اقاجانی:حتما باید برای هرسالشو ببینی ,فیلمای واکنشهای شیمی3 و فصل5 رو بزار دوران جمعبندی ببین(الان خیلی وقتشه)
      2.خودم:چون عقل میگه که تا رو کتاب درسی مسلط نشدی نرو.... من برای شروع همراه با کتاب درسی فیلمارو میدیدم......توی شیمی 2 خیلی رو جدول مسلط بودم وسوالاش راحت حل میکردم
      3.حاجی سلیمانی:هرچند خیلی ندیدم ولی دبیرخیلی خوبیه پیشنهاد میکنم برای شیمی دو مخصوصا فصل 4 اش اینو ببین ...
      4.iq: خییلیا میگن زده تو جاده خاکی(محاسباتش قبول دارم)
      ولی بنظرم خیلی کتاب خوبیه @ZAPATA
      اقاجانی فیلماش ناقصه چرا?

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      خب يادم مياد شما درصد ٧٠ميخواستي،راه موفقيت اينه اول كتاب رو سطر به سطر بخون بعد برو مبتكران بخون و مطالب مهمش رو تو كتاب بنويس و بعد برو تست كنكور
      صدقناه وعده من کی ۷۰ گفتم گفتم زیست رو ۸۰ میزنم که میزنم در اون شک نیس ولی شیمی رو خیلی دست کم گرفتم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شیروانی فقط یه چیزش فوق العادس
      وارزش نگاه کردن داره
      اونم مساءل محلول هاس
      من دیروز فقط20 دقیقه نگاه کردم بعدش رفتم خودم تست زدم حالا حتما حداقل یه تست محلول کنکورو میزنم اونی که مربوط به مولال و مولار میشه
      اینم بگم صفر صفربودم تو محلول

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یا ایها الناس هلپ می

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      یا ایها الناس هلپ می
      برو درس بخون
      هرچی رسید دستت بخون
      تا لحظه آخر درس بخون و تست بزن

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      برو درس بخون
      هرچی رسید دستت بخون
      تا لحظه آخر درس بخون و تست بزن
      من تا دم کنکور میخونم فقط یه مسلمون واقعی که کروموزوماش از نسل شرودینگره بیاد راهنمایی کنه راجب شیمی منو

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یا ایها الناس هلپ می
      کتاب درسی رو خوب بخون بعد فقط تست کنکور ریاضی تجربی داخل خارج از ۸۸ به بعد بزن بعلاوه موج ازمون الگو حتما. تو این مدت این کارارو میشه کرد. هر مبحثی ک کتاب درسش برات کفایت نکرد از مبتکران بخون ، الان dvd دیدن خیلی جالب نیست.
      ولی مطمن باش شک نکن هیچی نمیتونه جای کتاب درسیتو بگیره.

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی با آی کیو چاپ95 که توش سوالای سنجشم داره رو گیر بیار بزن با سراسریاش بالای50 میزنی
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ، كتاب درسی را اگر مسلط باشی كافيه ، می توانيد برای تست ، از تست های كنكور 93 به بعد داخل و خارج كشور يا تست های مشابه آن استفاده نماييد.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​من توکنکور 96 7فصل خوندم 42 زدم...مساعل شیرو.انی فقط سنتیک دیدم...با خط ویژه....دقیقا 12هفته تایم دادم....نزدیک انتخباتم بود تازه شل کرددم....بخوای تا55میشه زد....بیشترش من نمیدونم...
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من تا دم کنکور میخونم فقط یه مسلمون واقعی که کروموزوماش از نسل شرودینگره بیاد راهنمایی کنه راجب شیمی منو
      چی راهنماییی میخواییی؟؟؟برو بشین بخووون دیگه والا
      شیمی هم مثل بقیه درس ها هستش چیزی نداره ک خیلی هم شیرین تر از بقیه هستش

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن