خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کل مفاهیمبخون مساعلم محلول اسید اذیت میکنه نخوندی اونارو نخون...ولی مفاهیم بخون....بقولی از 7 8تست پیش دو شیمی 2تاشو دیگه میشه زد که....بعد اینکه فصل 123 شیمی دوم هیچی نداره بخدا 8روزه میشه ترکوندش...فقطم تست کنکور بزن توش...برای 4 و 5دوم استو ترمو تستای موج زیاد بزن....سنتیک تعادلم ک خب باز میشه خوند 2 3تست زد...18تست بزنی میشه 50درصد......
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      کل مفاهیمبخون مساعلم محلول اسید اذیت میکنه نخوندی اونارو نخون...ولی مفاهیم بخون....بقولی از 7 8تست پیش دو شیمی 2تاشو دیگه میشه زد که....بعد اینکه فصل 123 شیمی دوم هیچی نداره بخدا 8روزه میشه ترکوندش...فقطم تست کنکور بزن توش...برای 4 و 5دوم استو ترمو تستای موج زیاد بزن....سنتیک تعادلم ک خب باز میشه خوند 2 3تست زد...18تست بزنی میشه 50درصد......

تست کنکور از کجا گیر بیاره؟کتاب های تست پراز تالیفی و کانون هستش

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​عزیزم خواهرم...کتاب خط ویژه دور دنیا...چیزی ک زیاده تست کنکوره....
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      تست کنکور از کجا گیر بیاره؟کتاب های تست پراز تالیفی و کانون هستش
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امسال دوفصل اول سوم 9تست داشت....سختی مساعل شیمی تواستو محاسباتشه....ترمو وقت گیرهوووسنتک تعادل روتینه البته ی وقتایی سختم دادن.....محلول اسید دروغ چرا سررشته ندارم...اما چیزی ک هست اینه گاهی مساعل انقد اسون میدن ک باورت نمیشه عین تست249 شیمی تجربی 96داخل کشور...خدایی چی بوداخه؟پس الکی غوول نسازh.jpg
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ​عزیزم خواهرم...کتاب خط ویژه دور دنیا...چیزی ک زیاده تست کنکوره....
      من خط ویژه دارم 20.30تا برا هر فصله!!!!

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بیا رو راست باشیم

توی این فرصت باقیمونده میتونی وقت زیادی روی شیمی بزاری و البته هم که موفق خواهی شد اما از بقیه درسات باید بزنی

کاری که بهت میگم رو خودم و چندتا از دوستام از اول سال انجام دادیم ونتیجه اش هم همونی شد که می خواستیم

1-کتاب رو برای فهمیدن اصل موضوع بخون(یادت نره تمرینات و پرسش هایی که ازت خواسته رو انجام بدی(البته احتمالا بعضی هاش رو نتونی انجام بدی که در ادامه بهت میگم))
      2-فیل شیمی مبتکران(ما چون از اول سال خوندیم تونستیم نکاتی که توی کتاب درسی نبود رو توش بنویسیم اما تو میتونی برای حفظ وقتت اونها رو توی کتاب فیل علامت بزنی و برای جمعبندی و دفعات دیگر مطالعه،کتاب و همون علامت زده ها رو بخونی)
      3-با خوندن فیل مبتکران میتونی همون سوالات احتمالی رو که نتونسته بودی توی کتاب حل کنی بهشون جواب بدی.اگر باز هم نتونستی توی اینترنت پاسخ تمرینات شیمی رو سرچ کنی کلی سایت میاد که میتونی ازشون استفاده کنی ولی یادت نره که حل این تمرینات خیلی مهمه حتی یه بخش هایی از این تمرینات هستن که پایه ثابت کنکورن و باید خوب یادشو بگیری
      4-حالا برو تست آبی قلمچی رو بزن(چاپ جدیدش عالیه.اول تست کنکور آورده و بعد تست آزمونهای سالهای قبل خودش(من کسی ام که از کتابای قلمچی متنفر بودم اما با دیدن این کتاب نظرم کلا عوض شد))
      البته فیل مبتکران هم خودش کلی تست گلچین واسه کنکور داره.با زدن تستای فیل+ تستهای قلمچی دیگه تمومه
      جوری موفق شو که همه از شنیدن صدای موفقیتت کَر بشن
      ویرایش توسط Mj.Sahragard : 26 اسفند 1396 در ساعت 16:38

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب دیگه برای فصلایی عین 4 و5 دوم استو ترمو از رو موج حداقل 100 150تست بزن....اصلا 80تا بزن ولی بزن
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      من خط ویژه دارم 20.30تا برا هر فصله!!!!
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mj.Sahragard نمایش پست ها
      بیا رو راست باشیم

توی این فرصت باقیمونده میتونی وقت زیادی روی شیمی بزاری و البته هم که موفق خواهی شد اما از بقیه درسات باید بزنی

کاری که بهت میگم رو خودم و چندتا از دوستام از اول سال انجام دادیم ونتیجه اش هم همونی شد که می خواستیم

1-کتاب رو برای فهمیدن اصل موضوع بخون(یادت نره تمرینات و پرسش هایی که ازت خواسته رو انجام بدی(البته احتمالا بعضی هاش رو نتونی انجام بدی که در ادامه بهت میگم))
      2-فیل شیمی مبتکران(ما چون از اول سال خوندیم تونستیم نکاتی که توی کتاب درسی نبود رو توش بنویسیم اما تو میتونی برای حفظ وقتت اونها رو توی کتاب فیل علامت بزنی و برای جمعبندی و دفعات دیگر مطالعه،کتاب و همون علامت زده ها رو بخونی)
      3-با خوندن فیل مبتکران میتونی همون سوالات احتمالی رو که نتونسته بودی توی کتاب حل کنی بهشون جواب بدی.اگر باز هم نتونستی توی اینترنت پاسخ تمرینات شیمی رو سرچ کنی کلی سایت میاد که میتونی ازشون استفاده کنی ولی یادت نره که حل این تمرینات خیلی مهمه حتی یه بخش هایی از این تمرینات هستن که پایه ثابت کنکورن و باید خوب یادشو بگیری
      4-حالا برو تست آبی قلمچی رو بزن(چاپ جدیدش عالیه.اول تست کنکور آورده و بعد تست آزمونهای سالهای قبل خودش(من کسی ام که از کتابای قلمچی متنفر بودم اما با دیدن این کتاب نظرم کلا عوض شد))
      البته فیل مبتکران هم خودش کلی تست گلچین واسه کنکور داره.با زدن تستای فیل+ تستهای قلمچی دیگه تمومه

قلمچی 30سال شیمی؟

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داش الان کلا شد خط ویژه + کتاب درسی+ تست کنکور اینا رو بزنم حله هر کی یه چیزی میگه به صورت خلاصه بگو چی کار کنم الان؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش برو خط ویژه رو بخر..بزار جلوت....فصل ب فصل بخون ....ترجیحا دوم و 2فصل اول سوم بیشتر کارکن....من دوستم باهمین فصول 42زدیم ....دراخر سنتیک تعادلم کار کن...موج رو توقسمت پایه تهیه کن روزی 10 15 20تست بزن..البته ازمونیه هرازمون 20تست.....سخت نگیر و توکل بکن تلاش
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      برا شیمی فیل بهتره یا خط ویژه ؟؟؟ لطفا زود بگید .
      همچنین از چندنفر شنیدم آبی شیمی قلمچی خیلی خوبه ؟ به نظرتون تستای تالیفی + کنکور مبتکران سال به سال رو بزنم یا تستای کانون + کنکور آبی رو ؟؟؟
      لطفا زود بگید .ممنون
      با اجازه استارتر!!!!!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مصاحبه با رتبه 2491 کشور رشته تجربی کنکور 96 - امید محمدی ایشون فقط با تست کنکور 50زدن...و پیش دو هم کارنکردن
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سوال منو یکی جواب بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خط ویژه ی صفحشو بفرستین

من هنوز که هنوزه روش سنتی برای خوندن شیمی دارم

کتاب درسی و مبتکران

اسم بقیه کتابا رو میارین فک میکنم از غار اومدم بیرون
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من میگم خط ویژه اما فیل کاملتر است
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      برا شیمی فیل بهتره یا خط ویژه ؟؟؟ لطفا زود بگید .
      همچنین از چندنفر شنیدم آبی شیمی قلمچی خیلی خوبه ؟ به نظرتون تستای تالیفی + کنکور مبتکران سال به سال رو بزنم یا تستای کانون + کنکور آبی رو ؟؟؟
      لطفا زود بگید .ممنون
      با اجازه استارتر!!!!!
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن