خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کدام گرایش زبان انگلیسی آینده بهتری دارد؟ از نظر ادامه تحصیل در خارج

سلام دوستان
      به نظر شما کدام یک از گرایش های زبان انگلیسی آینده بهتری دارد از نظر تحصیل و ادامه در خارج از کشور؟

1) زبان و ادبیات انگلیسی

2) آموزش زبان انگلیسی

3) مترجمی زبان انگلیسی

واقعا ممنون میشم راهنمایی و روشنگری کنید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه لطفی بکنید و من رو راهنمایی کنید.

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من بعنوان کسی که رشتش آموزش زبان انگلیسیه، و کسی که دوستش از مترجمی به آموزش تغییر رشته داده، نظرم اینه که رشته های آموزش زبان انگلیسی، مترجمی و ادبیات به ترتیبی که نوشتم آینده خوبی دارن، هم از لحاظ بازار و هم از لحاظ ادامه در خارج.
      حالا توی خارج از کشور شاید تا حدودی بخاطر ارتباط بین دو زبان و نیاز به ترجمه، رشته مترجمی بهتر باشه ولی داخل کشور مسلما آموزش آینده بهتر و گسترده تری داره.

موفق باشید
      .More than yesterday, less than tomorrow

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آموزش زبان بهتره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      آموزش زبان بهتره
      واقعا ممنون از راهنمایی تون. دوست داشتم اگر امکانش براتون فراهمه کمی هم راجع به دلایل انتخاب تون بیشتر توضیح بدین. متشکرم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAsghari نمایش پست ها
      من بعنوان کسی که رشتش آموزش زبان انگلیسیه، و کسی که دوستش از مترجمی به آموزش تغییر رشته داده، نظرم اینه که رشته های آموزش زبان انگلیسی، مترجمی و ادبیات به ترتیبی که نوشتم آینده خوبی دارن، هم از لحاظ بازار و هم از لحاظ ادامه در خارج.
      حالا توی خارج از کشور شاید تا حدودی بخاطر ارتباط بین دو زبان و نیاز به ترجمه، رشته مترجمی بهتر باشه ولی داخل کشور مسلما آموزش آینده بهتر و گسترده تری داره.

موفق باشید
      خیلی عالی - ممنون

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

موفق باشید
      چقد احتمال میدید اموزش زبان بتونه جذب اموزش پرورش بشه ؟ یکم اشباع نشده؟ مثلا شما برنامه ایندتون چیه چقدر بهش مطمئنید؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aryan1 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      به نظر شما کدام یک از گرایش های زبان انگلیسی آینده بهتری دارد از نظر تحصیل و ادامه در خارج از کشور؟

1) زبان و ادبیات انگلیسی

2) آموزش زبان انگلیسی

3) مترجمی زبان انگلیسی

واقعا ممنون میشم راهنمایی و روشنگری کنید.

اگه دنبال پولی برو زبان چینی دانشگاه تهران آیندت تضمینه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

موفق باشید
      دوست عزیز میشه بنده رو هم ی راهنمایی بکنید...من رشتم کامپیوتر هستش ولی خب اکثر کتاب های بدرد بخور رشتمون زبان اصلی هستش بخاطر همین تصمیم گرفتم زبانمو قوی کنم ولی برای لغت هیچ منبع بدرد بخوری پیدا نکردم...504 و 4000 هزار واژه بودن که هردوشون زبان اصلی هستن(من اگه میتونستم لغت انگلیسی رو انگلیسی یاد بگیرم که دیگه...) کتاب برای یادگیری زبان هم اگر سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh777 نمایش پست ها
      چقد احتمال میدید اموزش زبان بتونه جذب اموزش پرورش بشه ؟ یکم اشباع نشده؟ مثلا شما برنامه ایندتون چیه چقدر بهش مطمئنید؟
      اگه میخواید وارد آ.پ بشید از طریق دانشگاه فرهنگیانه و کد رشته های مخصوص خودشو داره اونا رو باید انتخاب کنید به طور معمول هر استان دو سه نفر ظرفیت داره ولی تو سال های آینده ظرفیت احتمالا یکم بیشتر باشه.
      جذب واسه کسایی که از مسیر دانشگاه های سراسری و آزاد و غیره میان سختتره ولی غیرممکن نیست.واسه دانشگاه فرهنگیان هم شما باید سعی کنی رتبه زیرهزار بیاری تو منطقه.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mono نمایش پست ها
      اگه میخواید وارد آ.پ بشید از طریق دانشگاه فرهنگیانه و کد رشته های مخصوص خودشو داره اونا رو باید انتخاب کنید به طور معمول هر استان دو سه نفر ظرفیت داره ولی تو سال های آینده ظرفیت احتمالا یکم بیشتر باشه.
      جذب واسه کسایی که از مسیر دانشگاه های سراسری و آزاد و غیره میان سختتره ولی غیرممکن نیست.واسه دانشگاه فرهنگیان هم شما باید سعی کنی رتبه زیرهزار بیاری تو منطقه.
      مرسی عزیزم منم منظورم بصورت ازاد بود اخه هرسال دانشگاه فرهنگیان ازمون استخدامی برگزار میکنه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب دوستان سال نو مبارک
      یه تحقیق کاملی انجام دادم و چارت درسی هر سه رشته رو دیدم. با 2 نفر از اساتید این رشته ها صحبت کردم.
      به نظر میرسه هیچ کدوم بازار کار مناسبی ندارند. دروس بسیار خشک هست. برای استخدام به رابطه نیاز هست. برای تدریس به مهارت بالا، شهرت، نوشتن چند کتاب!!!
      من که کلا از رشته زبان زده شدم. الان به نظرم اصلا خوب نمیاد. نظر شما چیه؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh777 نمایش پست ها
      اشباع که مسلما شده، ولی سوای از مسئله اشباع، آموزش و پرورش 99 درصد دبیراشو از دانشگاه فرهنگیان جذب میکنه که اونم شرایط خاص خودش رو داره. حالا اگه بازم شانس رو کرد و نیرو کم داشتن، یه آزمون جذب معلم برگزار میکنن که قبول شده ها جذب اموزش و پرورش میشن
      ولی عرفش اینه که کسی که وارد این رشته شده، چهارتا گزینه (یا بیشتر) جلوی روشه.
      1. تو موسسه های خصوصی مشغول به کار شه
      2. خودش یه موسسه بزنه
      3. معلم کنکور و خصوصی بشه
      4. تا دکتری ادامه بده و استاد دانشگاه بشه
      که هر کدومشون سختی خودشون رو دارن.
      درسته دوندگی زیاد داره، ولی رشته به نسبت محبوب و کارآمدیه و اگه حوصله و انرژیش رو داشته باشید، احتمال کسب فرصت شغلی براتون زیاده.

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aryan1 نمایش پست ها
      خب دوستان سال نو مبارک
      یه تحقیق کاملی انجام دادم و چارت درسی هر سه رشته رو دیدم. با 2 نفر از اساتید این رشته ها صحبت کردم.
      به نظر میرسه هیچ کدوم بازار کار مناسبی ندارند. دروس بسیار خشک هست. برای استخدام به رابطه نیاز هست. برای تدریس به مهارت بالا، شهرت، نوشتن چند کتاب!!!
      من که کلا از رشته زبان زده شدم. الان به نظرم اصلا خوب نمیاد. نظر شما چیه؟
      دوست عزیز، حالا تر و خشکش بستگی به اون نگاهیه که به سمت این رشته میشه
      سلیقه ایه. یکی ازش متنفره، درحالیکه یکی با عشق این درسا رو میخونه
      در مورد استخدام هم خدمتتون عرض کنم که شما تو امروزِ مملکتمون یه شغل بهم معرفی کن که برای استخدامش نیاز به رابطه نباشه! دیگه همه گیر شده متاسفانه...
      باید قبول کرد که هر چیزی سختی خاص خودش رو داره، حالا یکی با این قضیه کنار میاد، یکی نظرش عوض میشه و میره سراغ یه رشته ی دیگه...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      بنظر من گرایش آموزش زبان خیلی بهتره چون اکثر دانشگاه ها دارن سمت آموزش محور میرن و حالت ترجمه محوری داره کمتر میشه.البته کسی که مترجمی میخونه میتونه تدریس کنه و برعکس.
      برای ادامه تحصیل تا اونجایی که من میدونم برای آموزش استرالیا میتونه جای خوبی باشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن