خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شرکت در کنکور 93 ، بعد از سالها پشت کنکور ماندن

با سلام

من جوانی 25 ساله متولد 1367 هستم دانش اموز درسخونی بودم و بین فامیل به بچه زرنگ معروف بودم و هیچ وقت تو مدرسه تجدید نشدم و نمازم به موقع میخوندم حتی بعضی شب ها هم نماز شب میخوندم
      تا این که دیپلم سال 84-85 گرفتم بعد این که کنکور دادم سال اول پرستاری دانشگاه ملی قبول شدم ولی نرفتم قصد داشتم سال بعد پزشکی قبول بشم و واقعا عاشق رشته پزشکی بودم
      از بخت بد من و نادانی خودم و روزگار بدم با چند نفر از اشنایان که زیاد اهل درس خواندن نبودند وبیکار بودن و مدام تفریح دوست شدم و این اول بدبختی من شد و من هم شدم یک ادم اسمان جل و ولگرد و درسم ول کردم و دیگه دانشگاه شرکت نکردم و همان دیپلم موندم و چند سال خودم به بیکاری و بی عاری زدم و ولگردی کردم و خوردم و خوابیدم و پلاس شدم و حتی دیگه نمازم هم نخوندم و نماز رو ول کردم و 5 سال از زندگیم رو به بیکاری و الافی گذروندم و تنها خدمت سربازی رو و این دوران انجام دادم و کارت پایان خدمت دارم
      و این چند وقت باعث شد تا بین فامیل و اشنایان مورد مسخره قرار بگیرم و زن داداش هام من مسخره کنن و بگن بهم که همسن و سال های تو فوق لیسانسشون گرفتن و زن و بچه دارن و رفتن سر کار و تو هنوز دیپلمی اواره ولگرد وبیکار و الاف
      و ار بس دیگه خجالت کشیدم از ارتباط با سایر اقوام دست کشیدم و هرجا میرفتم که دم از دانشگاه میزدن من خجالت میکشیدم و یا بحث عوض میکردم یا این که از انجا میرفتم

تا الان که دارم این نوشته رو برای شما می نویسم تصمیم گرفتم که دیگه عوض بشم و بشم ادم سابق که همه بهش احترام میگذاشتن و بچه درس خون بودم و نمازش به موقع بود
      میخوام کنکور سال 93 شرکت کنم و بهترین رتبه کنکور یا جز نفرات برتر کنکور باشم
      اما حرف های اقوام و فامیل و تمسخر کردنشون باعث شده که من نا امید بشم و به خودم بگم نمیتونم قبول بشم ورتبه خوبی بیارم و میگن سن تو خیلی زیاد شده وپیر شدی ایا واقعا سن من انقدر زیاده و من بدبخت شدم
      از شما التماس میکنم لطفا به من کمک کنید میخوام رتبه برتر کنکور سال 93 باشم
      چطور برنامه ریزی کنم و چطور درس بخونم من که چند سال از درس عقب بودم و نگاهی به کتاب ها نداشتم تا حالا
      و برنامه ریزی مناسبی برای من داشته باشید لطفا والان از درس زیست و شیمی خیلی ضعیفم از چه کتاب هایی استفاده کنم تا قوی تر بشم

سوال دوم : من این که تو یک مجله خانواده داشتم میخوندم داخلش نوشته بود استاد حسین احمدی مشاور برتر و سی دی های اموزشی کنکوری و سابقه زیاد ایا واقعا صحت داره همچین ادمی با همچین اطلاعاتی یا نه و میتونم ازش استفاده کنم
      اخه بعضی سایتها نوشته بودن کلاهبرداره و ........ لطفا در این مورد هم راهنماییم فرمایید اگه هست چطور میتونم ازش کمک بگیرم

در ضمن من سهمیه شاهد دارم

الان این نامه رو واسه شما نوشتم دارم با اشک و ناراحتی مینویسم و از شدت بغض نا امیدم و تنها و سرگردان
      تو رو خدا کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستام دقیقا وضیت شما رو داره خدا به دادتون برسه
      خسته ام حوا سیبی بچین بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojiiiii نمایش پست ها
      با سلام

من جوانی 25 ساله متولد 1367 هستم دانش اموز درسخونی بودم و بین فامیل به بچه زرنگ معروف بودم و هیچ وقت تو مدرسه تجدید نشدم و نمازم به موقع میخوندم حتی بعضی شب ها هم نماز شب میخوندم
      تا این که دیپلم سال 84-85 گرفتم بعد این که کنکور دادم سال اول پرستاری دانشگاه ملی قبول شدم ولی نرفتم قصد داشتم سال بعد پزشکی قبول بشم و واقعا عاشق رشته پزشکی بودم
      از بخت بد من و نادانی خودم و روزگار بدم با چند نفر از اشنایان که زیاد اهل درس خواندن نبودند وبیکار بودن و مدام تفریح دوست شدم و این اول بدبختی من شد و من هم شدم یک ادم اسمان جل و ولگرد و درسم ول کردم و دیگه دانشگاه شرکت نکردم و همان دیپلم موندم و چند سال خودم به بیکاری و بی عاری زدم و ولگردی کردم و خوردم و خوابیدم و پلاس شدم و حتی دیگه نمازم هم نخوندم و نماز رو ول کردم و 5 سال از زندگیم رو به بیکاری و الافی گذروندم و تنها خدمت سربازی رو و این دوران انجام دادم و کارت پایان خدمت دارم
      و این چند وقت باعث شد تا بین فامیل و اشنایان مورد مسخره قرار بگیرم و زن داداش هام من مسخره کنن و بگن بهم که همسن و سال های تو فوق لیسانسشون گرفتن و زن و بچه دارن و رفتن سر کار و تو هنوز دیپلمی اواره ولگرد وبیکار و الاف
      و ار بس دیگه خجالت کشیدم از ارتباط با سایر اقوام دست کشیدم و هرجا میرفتم که دم از دانشگاه میزدن من خجالت میکشیدم و یا بحث عوض میکردم یا این که از انجا میرفتم

تا الان که دارم این نوشته رو برای شما می نویسم تصمیم گرفتم که دیگه عوض بشم و بشم ادم سابق که همه بهش احترام میگذاشتن و بچه درس خون بودم و نمازش به موقع بود
      اما حرف های اقوام و فامیل و تمسخر کردنشون باعث شده که من نا امید بشم و به خودم بگم نمیتونم قبول بشم ورتبه خوبی بیارم و میگن سن تو خیلی زیاد شده وپیر شدی ایا واقعا سن من انقدر زیاده و من بدبخت شدم
      چطور برنامه ریزی کنم و چطور درس بخونم من که چند سال از درس عقب بودم و نگاهی به کتاب ها نداشتم تا حالا
      و برنامه ریزی مناسبی برای من داشته باشید لطفا والان از درس زیست و شیمی خیلی ضعیفم از چه کتاب هایی استفاده کنم تا قوی تر بشم

سوال دوم : من این که تو یک مجله خانواده داشتم میخوندم داخلش نوشته بود استاد حسین احمدی مشاور برتر و سی دی های اموزشی کنکوری و سابقه زیاد ایا واقعا صحت داره همچین ادمی با همچین اطلاعاتی یا نه و میتونم ازش استفاده کنم
      اخه بعضی سایتها نوشته بودن کلاهبرداره و ........ لطفا در این مورد هم راهنماییم فرمایید اگه هست چطور میتونم ازش کمک بگیرم

الان این نامه رو واسه شما نوشتم دارم با اشک و ناراحتی مینویسم و از شدت بغض نا امیدم و تنها و سرگردان
      تو رو خدا کمکم کنید
      سلام
      دوست عزیز برای برنامه ی کلی و منابع توسط خود من و دوستان دیگه ای که اینجا هستن بهت کمک میشه ولی تا دیر نشده اینو بهت بگم که گول تبلیغات موسسات و افراد مختلف رو نخور و قبل از هر کاری با چند نفر که شناخت دقیقی نسبت بهشون دارن و هیچ سودی از تعریف کردن یا بد گفتن از اونا نمیبرن مشورت کن؛ درباره ی موسسه کنکور آسان(حسین احمدی) اینو بهت بگم که اونجوری که از خودشون تعریف میکنن هم نیستن، توی این مجموعه فقط فیزیک و ریاضی مسعودی و تاریخ ادبیات احمدی به درد میخوره (البته از زیست و زمینشون خبر ندارم)؛ خلاصه که حواست باشه، رتبه خریدن هیچ کاری نداره و فک نکن اگه مثلا رتبه 1تجربی 90 میاد میگه من از دی وی دی های اینا استفاده کردم راس میگه، اون داره پولشو میگیره!

خدا لعنت کنه این رتبه هایی رو که میان پول میگیرن و دروغ میگن تا بچه های مردمو گول بزنن و پولی که توی این اوضاع داغون اقتصادی با هزار بدبختی بدست آوردن رو از چنگشون دربیارن و بدبختشون کنن
      ویرایش توسط MehD : 24 مرداد 1392 در ساعت 21:21

4. Top | #4
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      شما بخاطر کم کردن روی فامیل هم که شده بشین بخون رتبه ی خوب بیار
      این یکی از انگیزه هات میتونه باشه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      عنوان ویرایش شد

تاپیک بره بالا که بچه ها کمکتون کنن

امیدوارم که به هدف تون برسید و از این وضعیت خلاص بشید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ وقت دیر نیست :

اما واقع بینانه بخواهیم نگاه کنیم شما مدت طولانی از دvس و دانشگاه دور بودید و خیلی سخته تاونم تو این سن که بخواهید برگردید به حال و هوای درس - اما بدون هیچ وقت دیر نیست ...

یه کاری کن: مگه نمیگید دانش آموز درس خون بودید از سوابق تحصیلیتون استفاده کن و بدون آزمون شرکت کنید علوم آژمایشگاهی و اتاق عمل و اینا بزنید اگه قبول شدید برید یه نظر من...

چون الان بخواهید هدفتون رو بزارید برا پزشکی فوق العاده سخته خیلی سخته بخواهید دوباره درس بخونید اونم رتبه برتر بشید - ولی اگه تصمیمتون جدیه یه مشاور خیلی خوب رو در کنار کارهاتون همراه کنید درسته سخته اما غیر ممکن نیست میتونید موفق بشید..

تا کاری عملی نشده حرفشو جایی نزنید مثلا جلو همون کسانی که حسادت میکنن ، کسی قرار نیست بدونه شما بهتره یک سال رو کاملا از دوستاتو دور بمونید - به نظر من که سعی کن باهاشون کات کنی وگرنه دوباره برمیگردید به دوران قبل و الکی سر زبون میفته فلانی داره درس میخونه و اگه خدایی نکرده نتیجه خوب نشده کلی متک بار میکنن بهترین کار اینه که کات کنید با همشون حتی اگه شده فشار روانی رو تحمل کنید تو خونه درس بخونید و بهتره چند تا پارتنر مثلا تو همین سایت یا سایت های دیگه پیدا کنید پا به پا هم درس بخونید...

امیدوارم به اون چیزایی که میخواهید برسید
      Long Live the walls we crashed through

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام

تو رو خدا کمکم کنید
      سلام
      دوست گرامی خدا کمکت کنه چون من از حرفات این جوری فهمیدم که اطرافت آدمای منفی زیادن که اگه واقعا خودت هم یه تصمیم درست بگیری این انرژی های منفی که بهت میدن برای انجام کارت واقعا سست میکندت. من خودم هم همیشه وقتی میبینم یه نفر داره با حرفای بی معنی منو از کاری که به درستیش ایمان دارم منصرف میکنه، یا یه جور بهش کم محلی میکنم که از ادامه دادن به چرندیاتش خجالت بکشه و یا تا جایی که امکان داره از این جور جمعا که آدم های ضعیف و کم اراده میخوان بهم انرژی منفی بدن دور میمونم!
      اینو بدون که آدم وقتی به قابلیتهای درونیش پی ببره و خودشو باور کنه حتی اگه هر روز هم از زندگی ناامیدش کنن بازم میتونه تو کاری که براش تلاش میکنه موفق باشه و مطمئنا هیچ وقت برای شروع دیر نیس!

اما در مورد سوال اولت که "چه جوری شروع کنی؟"، فک کنم بهترین راه اینه که با یه مشاور حرف بزنی و یا اگه به هر دلیلی نمیخوای این کارو بکنی میتونی چن تا کتاب در این مورد بخونی یا از اون هم راحتتر اینکه از اینترنت دنبال راه حل مشکلت باشی، خدا رو شکر سایت ها و مقالات مشاوره ای کم نیستن!
      مهم، مهم، مهم:
      اصلا اصلا به هیچ وجه من الوجوه به این جور CD یا DVD ها اعتماد نکن.....
      اولا من خودم بابتشون پول خرج کردم و الان حس میکنم که پولمو دو دستی میریختم توی سطل زباله خیلی بهتر از این بود که این همه وقت و هزینه صرف اینا بکنم.
      ثانیا محتوای آموزشیش هم که اصلا انقدر حرفه ایی هستش که اگه من در موردش حرف نزنم خیلی بهتره.
      ثالثا این که به نظر من هیچ چیزی به کتاب نمیرسه(البته کتاب هم خوب و بد داره ولی من چرت ترین کتاب رو به این جور چیزا ترجیح میدم!)
      آقایون و خانوما دقت کنن که شاید یه عده بعد از خوندن این مطلب با من دشمن بشن(!) ولی اشکالی نداره من از این کارم فقط میخوام که تجربیات اندکم رو در اختیار دوستای عزیز نادیده ام قرار بدم که اشتباهی رو که من مرتکب شدم رو تکرار نکنن!
      آقا گفتن از من بود حالا شماها میخواین گوش بدین اگه نمیخواین هم مختارید!
      به امید موفقیت همگی، میلاد.
      ویرایش توسط milad13 : 25 مرداد 1392 در ساعت 09:21

8. Top | #8
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      با سلام

تو رو خدا کمکم کنید
      شما یه تصمیم جدی بگیرین من شیمی رو بهتون میگم چطور بخونین اصلا هم سخت نیس فعلا هم دنبال سی دی و اینها نرو نمیخواد

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      رتبه ی 2 تجربی امسال که از کردستان بودن (البته دوباره ازشون کنکور گرفتن و شدن 76 و... بحث اینو نمیخوام بکنم) فکر کنم 25 سالشون بود. (البته فوق لیسانس برق داشتن و ریاضی فیزیکشون عالی بود) ولی ایشونم تا حالا زیست نخونده بودن و مثه شما سالها از دروس مدرسه دور بودن!!!
      پس بدونید میشه!!!!!!
      با این چیزا:
      همت
      تلاش
      پشتکار
      توکل به خدا!!!!!!!
      اعتماد بنفس
      بی محلی به اطرافیان!!!!!
      خب؟؟
      موفق باشیییییییید
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چند سال دیگه هم منتظر باشید چون من قراره یه همچین کاری رو بکنم ............
      فقط انگیزه لازمه بقیه چیزارو انگیزه تامین میکنه مثه پشت کارو اینا رو موفق باشید 7 8 سال دیگه یه سری به سایت بزنید تا بشنوید بازم از معجزه انگیزه و خواستن .....

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز خودتون و ناراحت نکنید..من الان 26 سالمه دانشجوی ارشد میکروبیولوژی هستم ولی بخاطر علاقه زیادم به پزشکی تصمیم گرفتم کنکور 93 شرکت کنم ..هیچوقت برای شروع دوباره دیر نیست..مهم اراده تونه که باید تقویت کنید تا موفق بشید!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان عزیزم

لطفا بگید از چه منابعی استفاده کنم برای کتاب های کمک درسی

من تصمیم جدی گرفتم امسال رتبه برتر کنکور بشم

بهم بگید واسه دروس زیست و شیمی از چه منابع عالی استفاده کنم

که بتونم کنکور زیر 60 ردصد نزنم

دوستان لطفا کمکم کنید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعضی دوستان واسم پیام گذاشتن که تو نمیتونی و ...... واقعا نا امیدم کردم

یعنی من نمیتونم این قدر سن من بالا رفته

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعد دوستان از همین الان میخوام شروع کنم به در س خوندن پس لطفا کمکم کنید

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم شما از اینکه بچه ها دارن حقیقت رو میگن ناراحت نشو:

چند مورد هست که شما باید بهشون توجه کنی:

1- اینکه کنکوری که شما سال ها قبل داده بودید زمین تا آسمون با کنکوری که الانا میگیرن فرق داره ( حداقل ریاضی که اینطوری شده )

2- یه کنکوری یعنی کسی که برای کنکور آماده است ، یعنی کسی که بعد از خوندن چهار سال دبیرستان یه ضرب میخواد آزمون بده ... ، من خودم از اون دسته ای بودم که سهل انگاری کردم و تو دبیرستان فقط به قبول شدن و نمره آوردن فکر کردم و به یادگیری اصلا فکر نکردم و ضررش رو دیدم... پس کنکور خوندن به معنی جمع دروس تو یک سال نیست باید خوب دروس دبیرسان رو بلد باشید ، حتی که کتاب تست زنی کلی تست بزنید هم باید بلد باشید طوری که به طور کلی مسلط بشید به یه مبحث خاص ، من دیدم که دارم میگم دوست عزیز ناراحت نشو اینا رو ما به شما بگیم خیلی بهتر از اینه که بعدا خودتون متوجه بشید و کلی فشار روحی میاد بالا سرتون...

اما نا امید نشوید گفتم سخته اما غیر ممکن نیست ،با معدل نمیخواهید رشته علوم آزمایشگاه یا اتاق عمل شرکت کنید؟

Long Live the walls we crashed through

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن