خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maede نمایش پست ها
      دوست عزیز خودتون و ناراحت نکنید..من الان 26 سالمه دانشجوی ارشد میکروبیولوژی هستم ولی بخاطر علاقه زیادم به پزشکی تصمیم گرفتم کنکور 93 شرکت کنم ..هیچوقت برای شروع دوباره دیر نیست..مهم اراده تونه که باید تقویت کنید تا موفق بشید!
      شما مطمئنی بچه های ارشد دوباره اجازه کنکور دادن دارند؟! فکرکنم یجایی خوندم که نمیشه!!!!!!البته شما حتما تحقیق کردین میدونین حالا چه کاریه؟یکم دیگه بخونی phdشدی میشی استاد دانشگاه:»

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم متولد 67 ومثل شما بعداز سالها به اصرار شوهرم امسال کنکور سراسری دادم به امید قبولی دندونپزشکی
      البته کنکورارشدم هم دادم که منتظرنتیجه اونم چون میدونم با 4هزارمنطقه 2امیدی نیست
      ولی ببینید من یک زن متاهل که هم مشغول خانه داری ام هم باید با فامیلا ارتباط داشته باشم بعداز6سال تونستم یه رتبه قابل قبول بیارم اونم با روزی 5ساعت!!!
      شما اول از خدا بخواهید بعد تلاشتونو بکنید نتیجه هرچی شد مهم نیست مهم اینه که شما یه قدم بزرگ توزندگی برداشتین

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      دوست عزیز من اصلا قصد توهین نداشتم اگه کسی از حرف من ناراحت شده من همینجا عذرخواهی میکنم.

حرف شما کاملا صحیح هست.
      خیلیا هستن که حتی به قول شما هر4سال رو واقعا تلاش میکنن اما نتیجه نمیگیرن ولی دلیل نمیشه چون نتیجه نگرفتن ماهم بگیم نه دیگه نمیشه واز این حرفا.
      مثال دیگرش نتایج پارسال خود بنده هست که نسبت به تلاشم نتیجه کمی گرفتم.ولی با اینحال ساعت مطالعه وعلاقه به درس خوندن کسی رو جزو اون 10% که گقتم نمیکنه.
      این بحث من وشما اصلا ربطی به این موضوع وشرایط کسایی که اینجا مطرح شده نداره.(خواهشاا ادامه ندید)
      من اصلا چنین چیزی نگفتم - من گفتم کسی رو میشناختم چهار سال دبیرستان رو با درس ادغام کرده بود به اصلاح خرخونی کرد چهاررررر سالللل و بعد از این چهار سال نتیجش شد پزشکی خرم آباد سراسری که خودش راضی بود بایدم باشه رتبشم شد 1094 اما اون سال ظرفیت مثل الان نبود...
      اما الان در مورد کسی صحبت میکنیم که شش یا هفت سال از درس دور بوده ، و میخواد تو یک سال ( اون بدبخت تو چهار سال پیوسته با درس خوند ) حالا تو یک سال اونم بعد از شیش هفت سال دوری از درس و مشق میخوان بخونن من نمیگم غیر ممکنه اما این موارد استثنا هستن من هر چی گفتم بر اساس یه سری استقرا بود یعنی قبلا مشاهده کرده بودم خودم ...بعدشم شما پریدی تو حرف بقیه کسی از بحث کردن خوشش نمیاد

برای شما دوست عزیزی که میخوای کنکور بدید هم آرزوی موفقیت تمام میکنم و امیدوارم از صمیم قلب که جزو اون استثنا ها باشید و به هر چی که میخواهید برسید ...
      Long Live the walls we crashed through

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نتیجه غیر عادی نتیجه تلاش عادی نیست

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من رشته ی لیسانسم زیست شناسی بود...در نتیجه زیستم خوبه ولی چون چند ساله فیزیک و ریاضی نخوندم چیزی ازشون یادم نمیاد..می تونید راهنماییم کنید برای این دو تا درس چه کتابایی بخونم؟

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m_mashmuli نمایش پست ها
      شما یه تصمیم جدی بگیرین من شیمی رو بهتون میگم چطور بخونین اصلا هم سخت نیس فعلا هم دنبال سی دی و اینها نرو نمیخواد
      دوست عزیزم اگه کمکم کنید ممنون میشم توروخدا

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچ ها لطفا کمک کنید

برای اینکهمیخوام کنکور زیست و شیمی فیزیک 100 درصد بزنم

همراه با مطالعه کتاب استفاده کنم تا قوی تر بشم و در حد عالی یاد بگیرم

بعد

ایا میتونن به من چند سال عقب مانده از درس کمک کنن یا نه

و سوال اخر از چه منابعی استفاده کنم برای دروس تخصصیم که واقعا عالی وکمک کننده باشه

اعم از کتاب یا جزوه یا سری دی یا هر چیز دیگه ای باشه واقعا عالی باشه و کمک کننده باشه ؟

تو رو خدا سوالام بگیید

دوستان ایا استاد احمدی که این قدر تبلیغات میکنن واقعی هستش ایا کسی تا حالا تجربه کار کردن باهاش داشته به من بگه

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      شما مطمئنی بچه های ارشد دوباره اجازه کنکور دادن دارند؟! فکرکنم یجایی خوندم که نمیشه!!!!!!البته شما حتما تحقیق کردین میدونین حالا چه کاریه؟یکم دیگه بخونی phdشدی میشی استاد دانشگاه:»
      کجا خوندین؟ میشه منبع بدین..ممنون میشم

9. Top | #39
      royan
      نمایش مشخصات
      اتاقي پراز جعبه به ياد : بهبود رتبه از 8880 به 880 ( قلم چی )
      با این معدل و این رتبه !
      قابل توجه دوستان نا امید.

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز مطمین باشین اگه بخواین میتونین اگه به هدفت ایمان داشته باشی میتونی خدام کمکتمیکنه

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojiiiii نمایش پست ها
      بچ ها لطفا کمک کنید

برای اینکهمیخوام کنکور زیست و شیمی فیزیک 100 درصد بزنم

همراه با مطالعه کتاب استفاده کنم تا قوی تر بشم و در حد عالی یاد بگیرم

بعد

ایا میتونن به من چند سال عقب مانده از درس کمک کنن یا نه

و سوال اخر از چه منابعی استفاده کنم برای دروس تخصصیم که واقعا عالی وکمک کننده باشه

اعم از کتاب یا جزوه یا سری دی یا هر چیز دیگه ای باشه واقعا عالی باشه و کمک کننده باشه ؟

تو رو خدا سوالام بگیید

دوستان ایا استاد احمدی که این قدر تبلیغات میکنن واقعی هستش ایا کسی تا حالا تجربه کار کردن باهاش داشته به من بگه

سلام

تو تاپیکا زیاد بحث شده

شما واسه هر کتاب اگه سرچ کنی هست

مثلا درباره منابع http://forum.konkur.in/thread5448.html

این تاپیک هم درباره احمدی هسش
      لطفا درباره احمدی فقط پستای این تاپیک رو بخونید

بچه ها دیگه درباره احمدی پست ندید
      تو تاپیک خیلی زیاد بحث شده
      http://forum.konkur.in/showthread.ph...8&goto=newpost

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن