خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه النا جان

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز.منم با النا خانم موافقم هستم.بهتره تمرکزت رو بزاری واسه رشته هایی مثل پرستاری و علوم و ... .نمیخام نا امیدت کنم ولی قبول شدن پزشکی دیگه خییییییلی خیییییییلی خییییییبلی سخت شده.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elena 1994 نمایش پست ها

اما نا امید نشوید گفتم سخته اما غیر ممکن نیست ،با معدل نمیخواهید رشته علوم آزمایشگاه یا اتاق عمل شرکت کنید؟

این با معدل که میگید منظورتون چیه سراسری بدون ازمون مگه با معدل میشه؟یا منظورتون تاثیر معدله؟
      هوا که سرد میشه
      یاد تو می افتم

4. Top | #19
      royan
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojiiiii نمایش پست ها
      بعضی دوستان واسم پیام گذاشتن که تو نمیتونی و ...... واقعا نا امیدم کردم

یعنی من نمیتونم این قدر سن من بالا رفته
      ژان پل سارتر فیلسوف فرانسوی یک جملهای داره میگه "اگر یک فلج مادرزاد در مسابقه دو صد متر نفر اول نشود مقصر خود اوست"
      یعنی این توانایی رو حتی اون فرد هم داره.
      منم شرایطم مثل شماست و اتفاقا متولد 65 هستم مهندسی عمران میخوندم انصراف دادم و الان بعد از 3 سال بازم دو دلم کنکور بدم یا نه دارم سبک سنگین میکنم. بیشتر هم از کار پزشکی و دارو خوشم میاد خیلی بحث درآمد و ... نیست.
      احتمال زیاد هم بشینم بخونم. همین دیروز دانشکده داروسازی بودم یکی از دانشجوهاش دیدم تازه در سن 32 سالگی وارد شده بود خیلی هم زود الان باید دفاع میکرد از بقیه زودتر. حالا من و شما و امثال ما که تازه 7-8 سال از اونها کوچکتر هستیم.
      منم درسم بد نبود المپیاد هم میرفتم و مسابقات علمی همیشه نفرات برت بودم اما از دوم دبیرستان به بعد خود خود خودم گند زدم به همه چیز. الان یه ترسی توی وجودمه از ریسکش نمیدونم چرا؟

5. Top | #20
      royan
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sssajad نمایش پست ها
      دوست عزیز.منم با النا خانم موافقم هستم.بهتره تمرکزت رو بزاری واسه رشته هایی مثل پرستاری و علوم و ... .نمیخام نا امیدت کنم ولی قبول شدن پزشکی دیگه خییییییلی خیییییییلی خییییییبلی سخت شده.
      چرا؟؟؟؟

6. Top | #21
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojiiiii نمایش پست ها
      با سلام

من جوانی 25 ساله متولد 1367 هستم دانش اموز درسخونی بودم و بین فامیل به بچه زرنگ معروف بودم و هیچ وقت تو مدرسه تجدید نشدم و نمازم به موقع میخوندم حتی بعضی شب ها هم نماز شب میخوندم
      تا این که دیپلم سال 84-85 گرفتم بعد این که کنکور دادم سال اول پرستاری دانشگاه ملی قبول شدم ولی نرفتم قصد داشتم سال بعد پزشکی قبول بشم و واقعا عاشق رشته پزشکی بودم
      از بخت بد من و نادانی خودم و روزگار بدم با چند نفر از اشنایان که زیاد اهل درس خواندن نبودند وبیکار بودن و مدام تفریح دوست شدم و این اول بدبختی من شد و من هم شدم یک ادم اسمان جل و ولگرد و درسم ول کردم و دیگه دانشگاه شرکت نکردم و همان دیپلم موندم و چند سال خودم به بیکاری و بی عاری زدم و ولگردی کردم و خوردم و خوابیدم و پلاس شدم و حتی دیگه نمازم هم نخوندم و نماز رو ول کردم و 5 سال از زندگیم رو به بیکاری و الافی گذروندم و تنها خدمت سربازی رو و این دوران انجام دادم و کارت پایان خدمت دارم
      و این چند وقت باعث شد تا بین فامیل و اشنایان مورد مسخره قرار بگیرم و زن داداش هام من مسخره کنن و بگن بهم که همسن و سال های تو فوق لیسانسشون گرفتن و زن و بچه دارن و رفتن سر کار و تو هنوز دیپلمی اواره ولگرد وبیکار و الاف
      و ار بس دیگه خجالت کشیدم از ارتباط با سایر اقوام دست کشیدم و هرجا میرفتم که دم از دانشگاه میزدن من خجالت میکشیدم و یا بحث عوض میکردم یا این که از انجا میرفتم

تا الان که دارم این نوشته رو برای شما می نویسم تصمیم گرفتم که دیگه عوض بشم و بشم ادم سابق که همه بهش احترام میگذاشتن و بچه درس خون بودم و نمازش به موقع بود
      میخوام کنکور سال 93 شرکت کنم و بهترین رتبه کنکور یا جز نفرات برتر کنکور باشم
      اما حرف های اقوام و فامیل و تمسخر کردنشون باعث شده که من نا امید بشم و به خودم بگم نمیتونم قبول بشم ورتبه خوبی بیارم و میگن سن تو خیلی زیاد شده وپیر شدی ایا واقعا سن من انقدر زیاده و من بدبخت شدم
      از شما التماس میکنم لطفا به من کمک کنید میخوام رتبه برتر کنکور سال 93 باشم
      چطور برنامه ریزی کنم و چطور درس بخونم من که چند سال از درس عقب بودم و نگاهی به کتاب ها نداشتم تا حالا
      و برنامه ریزی مناسبی برای من داشته باشید لطفا والان از درس زیست و شیمی خیلی ضعیفم از چه کتاب هایی استفاده کنم تا قوی تر بشم

سوال دوم : من این که تو یک مجله خانواده داشتم میخوندم داخلش نوشته بود استاد حسین احمدی مشاور برتر و سی دی های اموزشی کنکوری و سابقه زیاد ایا واقعا صحت داره همچین ادمی با همچین اطلاعاتی یا نه و میتونم ازش استفاده کنم
      اخه بعضی سایتها نوشته بودن کلاهبرداره و ........ لطفا در این مورد هم راهنماییم فرمایید اگه هست چطور میتونم ازش کمک بگیرم

در ضمن من سهمیه شاهد دارم

الان این نامه رو واسه شما نوشتم دارم با اشک و ناراحتی مینویسم و از شدت بغض نا امیدم و تنها و سرگردان
      تو رو خدا کمکم کنید

سلام.
      خداییش از سربازی رفتنت فهمیدم پسری! مرد آخه انقده ناامید؟
      لوس!
      پاشو دس پا تو جم کن بینَم! شیطونه میگه همچین بزنم ...
      حالا که تصمیم گرفتی واسه خودت کاری کنی، نذار این جور حسها بیان.
      به سالای گذشته و آدما و حرفاشونم فک نکن.
      غلط کردن!! هرکی مسخره کرده، خودشو مسخره کرده. آدم ِ درست و بزرگ که کسی یو مسخره نمیکنه. تحقیر کار ِ آدم ِ حقیره.
      توکلت به خدا
      دستاتم رو زانوی خودت
      مام دربست در خدمتیم جَوون!
      پاشو بیا بینم چی میگی.
      خیلی خوب باش.
      خیلی یم امیدوار.
      فقط حواست جم باشه که من اصلن با ناامیدی و این داستانا میونه ندارما! گفته باشم!!
      فردا پیام خصوصی نذاری که «استاد، استاد جونی! دارم میمیرم، هیچ انگیزه ای نداره، جیگرم تیککه پاره شده اصلن! ناامیدم چیکار کنم؟!»
      آره، اگه مردش هستی، بسم ا... !
      «الافی» یم با عینه ضمنا! واللا!!
      این قلبم واسه شکل ماه خودت (توضیحش این که: من قلب ملب! واس کسی نمیفرستما، اینم چون شمایی)

همه لطف خداست.

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان بزارید نظرمو با مثال بیان کنم:

ما000 500 شرکت کننده کنکور رشته تجربی داریم .رشته تجربی هم فقط چندتا رشته اصلیش رو بورسه.
      خب قبولی توی این رشته ها تقربیا میشه گفت که تا 2000 منطقه 2 قبول میشن.
      برای دانشگاه های خوب هم باید زیر 1000 کشوری داشته باشیم. خب با یه حساب وکتاب میفهمیم که تعداد خیلی کمی از بچه ها قبول میشن و همین بچه ها هستن که میگن میشه وشما میتونید.
      تعداد کثیری از بچه ها(شاید بیش از 90% بچه ها) به کسایی باشرایط شما میان بهتون میگن "قبولی پزشکی ویا رشته های خوب سخته و شما از پسش بر نمیاید."
      من قبول دارم که سخته(هیچ موفقیتی بدون سختی بدست نمیاد) ولی اینکه شما نمیتونید کاملا حرف نادرستی هست.

این تصمیم شماست که بخواید جزو اون 90% باشید که میگن نمیشه ویا جزو اون 10% باشید که میگن میشه وبا اعتماد به نفس وتوکل به خدا میرن جلو ودر نهایت به اونچه استحقاقشو دارن میرسن
      خودتون دو دوتا چارتا کنید ببینید کدوم دسته ارزش کارشون بیشتره وشما میخواید جزو کدوم باشید

بازم میگم من برای رشته تجربی مثال بقیه رشته ها همین شرایط برقرار هست.
      ویرایش توسط amirsalarsh : 27 مرداد 1392 در ساعت 20:11

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sssajad نمایش پست ها

این حرف جزو همون 90% هست که گفتم

قصد توهین ندارم ولی خواستم برای اثبات حرفم بگم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DANNART نمایش پست ها
      این با معدل که میگید منظورتون چیه سراسری بدون ازمون مگه با معدل میشه؟یا منظورتون تاثیر معدله؟
      هم سراسری هم آزاد اگه ببینید شاید باشه چون پذیرش میکنن بدون کنکور
      Long Live the walls we crashed through

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      این حرف جزو همون 90% هست که گفتم

قصد توهین ندارم ولی خواستم برای اثبات حرفم بگم
      اگه منظورتون من یا آقای sssajad
      هستش باید بگم که شما نه میتونید و نه حق اینو دارید که در مورد بقیه قضاوت کنید ... من رشتم تجربی نیست و نه جزو ده درصدم نه جزو نود درصد شما - دیدم که دارم میگم ، من بر اساس چیزایی که از تجربی ها شنیدم میگم ، بر اساس تجربیات بقیه دوستان ، من خودم قضاوت نمیکنم و نمیخوام ادا مشاورا رو دربیارم بزنم تو کار نصیحت - من دختر دوست مامانم تجربی بود من وقتی 11 سالم بود هر وقت میدیدمش دفتر جلو پاش باز بود همیشه عادت داشت همیشه خدا عادت داشت دفتر یا جزوه بزرگ جلوش باشه چهار سال دبیرستانی که دبیرستان نمونه دولتی درس میخوند من هر وقت میدیدمش دفتر کتاب جلوش باز بود و اصلا ازش جدا نمیشد و در نهایت هم با کلی تلاش تونست پزشکی دانشگاه خرم آباد قبول بشه و الانم داره ادامه میده و حقوقش زیاده

و بعد از این ماجرا دختر عمع ام کل سال رو بکوب خوند و خوند و خوند تا بتونه تو یک سال نتیجشو بگیره و در آخر رتبش شد 7000 ، خیلی ناراحت بود و با تعصب تصمیم گرفت یک سال دیگه بخونه اما همین یک سال عقب افتادن خلا ایجاد کرد و رتبش خیلی بدتر شد طوری که گریه میکرد و رتبش رو به هیچ کس نگفت و در نهایت به علوم آزمایشگاه دانشگاه ازاد تهران شمال قانع شد و درسشم تموم کرد...

... من نمیگم شدنی نیست اما واقیعت رو گفتم خیلی اینطوری دیدم ، اما این مورد مثل شما ها ندیدم ، اما خب اگه شما میگید میشه حتما میشه دیگه خب من ندیده بودم این مورد رو حتما حرف شما درسته من سال بعد از رو کنجکاوی هم شده باشه میام اینجا از ایشون سوال میپرسم ببینم موفق شده اند یا نه ... ایشالله که بشن ...
      Long Live the walls we crashed through
      ویرایش توسط Elena 1994 : 27 مرداد 1392 در ساعت 22:38

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elena 1994 نمایش پست ها

اگه منظورتون من یا آقای sssajad
      هستش باید بگم که شما نه میتونید و نه حق اینو دارید که در مورد بقیه قضاوت کنید ... من رشتم تجربی نیست و نه جزو ده درصدم نه جزو نود درصد شما - دیدم که دارم میگم ، من بر اساس چیزایی که از تجربی ها شنیدم میگم ، بر اساس تجربیات بقیه دوستان ، من خودم قضاوت نمیکنم و نمیخوام ادا مشاورا رو دربیارم بزنم تو کار نصیحت - من دختر دوست مامانم تجربی بود من وقتی 11 سالم بود هر وقت میدیدمش دفتر جلو پاش باز بود همیشه عادت داشت همیشه خدا عادت داشت دفتر یا جزوه بزرگ جلوش باشه چهار سال دبیرستانی که دبیرستان نمونه دولتی درس میخوند من هر وقت میدیدمش دفتر کتاب جلوش باز بود و اصلا ازش جدا نمیشد و در نهایت هم با کلی تلاش تونست پزشکی دانشگاه خرم آباد قبول بشه و الانم داره ادامه میده و حقوقش زیاده

و بعد از این ماجرا دختر عمع ام کل سال رو بکوب خوند و خوند و خوند تا بتونه تو یک سال نتیجشو بگیره و در آخر رتبش شد 7000 ، خیلی ناراحت بود و با تعصب تصمیم گرفت یک سال دیگه بخونه اما همین یک سال عقب افتادن خلا ایجاد کرد و رتبش خیلی بدتر شد طوری که گریه میکرد و رتبش رو به هیچ کس نگفت و در نهایت به علوم آزمایشگاه دانشگاه ازاد تهران شمال قانع شد و درسشم تموم کرد...

... من نمیگم شدنی نیست اما واقیعت رو گفتم خیلی اینطوری دیدم ، اما این مورد مثل شما ها ندیدم ، اما خب اگه شما میگید میشه حتما میشه دیگه خب من ندیده بودم این مورد رو حتما حرف شما درسته من سال بعد از رو کنجکاوی هم شده باشه میام اینجا از ایشون سوال میپرسم ببینم موفق شده اند یا نه ... ایشالله که بشن ...

دوست عزیز من اصلا قصد توهین نداشتم اگه کسی از حرف من ناراحت شده من همینجا عذرخواهی میکنم.

حرف شما کاملا صحیح هست.
      خیلیا هستن که حتی به قول شما هر4سال رو واقعا تلاش میکنن اما نتیجه نمیگیرن ولی دلیل نمیشه چون نتیجه نگرفتن ماهم بگیم نه دیگه نمیشه واز این حرفا.
      مثال دیگرش نتایج پارسال خود بنده هست که نسبت به تلاشم نتیجه کمی گرفتم.ولی با اینحال ساعت مطالعه وعلاقه به درس خوندن کسی رو جزو اون 10% که گقتم نمیکنه.
      این بحث من وشما اصلا ربطی به این موضوع وشرایط کسایی که اینجا مطرح شده نداره.(خواهشاا ادامه ندید)

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نخاستم ناامیدت کنم ولی واقعیت اینه که وقتی500000نفر داوطلب تجربی هست،اگه بخای پزشکی یه جای دور و پرت هم قبول شی باید رتبت حدود5یا6هزار کشوری باشه،یعنی از هر هزار نفر یک نفر پزشکی قبول میشن.بازم میگم که هیچی غیرممکن نیست ولی خیییییییییلی سخته.شما چند سالی هس از کنکور دور بودید و حالا فک میکنید که اگه بخونید حتما قبولید،شاید هم بشید ولی خییییییییلی خییییییییلی کارتون سخته.شما میتونستید امسال برید یکی از رشته های علوم پزشکی مثل پرستاری و علوم آزمایشگاه بخونید و ادامه بدید در حد ارشد و دکترا.بازم میگم هیچی غیر ممکن نیست ولی خیییلی سخته.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من امسال سال چهارمم بود کنکور دادم و تجربه این چهار سالم رو در اختیار شما گذاشتم.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من امسال سال چهارمم بود کنکور دادم و تجربه این چهار سالم رو در اختیار شما گذاشتم.

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شرایط منم تقریبا مثل دختر عمه النا هس.خلاصه از من به شما گفتن.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن