خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دهم تجربی

1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

دهم تجربی

سلام خوبین؟ راستش من هدفم پزشکیه ومیدونم برای پزشکی بایدازپایه قوی شد من 6ماه ازسال تحصیلی روعملا تلف کردم وتا12فروردین هم تومسافرتم ینی عملا دوران طلایی رفت!حالا لطفاکمک کنید میخوام از14فروردین باقدرت شروع کنم ولی سردرگمم نمیدونم کتاب درسیاودرسنامه هاازاول(صفحه1 )تاآخرتموم کنم بعدتست بزنم یافصل به فصل بخونم تست بزنم؟دربرنامه ریزی کمک مشکل دارم .به نظرتون تو80روزمیشه دهم رو خوند؟وتستاشوتموم کنم یاتست زنی رونگه دارم واسه تابستون ؟بعدبه نظرتون حل کتاب پرتکراراثربخشه؟یافقط تست زنی؟ممنون.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من الان باید روی مفاهیم مسلط بشی واسه تست زنی زوده مخصوصا که میگی از اول سال هم خوب نخوندی پس مسلما تو دو ماه و خورده ای که هم مدرسه میری هم امتحان داری نمیشه تشریحی و تستی رو با هم خوند شما بعد عید شروع کن همه درسا رو عالی بخون با حل سوالای کتاب های تشریحی که داری، زیست و شیمی رو چندین بار بخون، ریاضی فیزیک تمام سوالای کتاب درسی رو دو سه بار حل کن ایناست که باعث میشه پایه ات قوی بشه
      خواستی هم تابستون تست زنی رو شروع کن
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 23 اسفند 1396 در ساعت 16:35

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط نیم سال دوم و پیش نیازاشون

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنونم مهساجون ولی میدونی اگه تست نزنم نمیشه مثلاتومبحثی مثل استوکیومتریتوکتاب درسی درحد2صفحه نوشته ولی درحالی که سطح تستاشومیدونی.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه پورباقر نمایش پست ها
      ممنونم مهساجون ولی میدونی اگه تست نزنم نمیشه مثلاتومبحثی مثل استوکیومتریتوکتاب درسی درحد2صفحه نوشته ولی درحالی که سطح تستاشومیدونی.
      خب به خاطر اینکه هنوز به مبحثش نرسیدی سال بعده احتمالا ما استوکیومتری ۱ فصلِ کتاب بهش اختصاص داده شده به قول خودت اون دو صفحه چه قدر تست داره مگه هنوز چیزیشو نخوندین. به نظر من که همین بهترین کاره ولی اگه خیلی اصرار به تست داری برای زیست و شیمی تست بزن. ریاضی فیزیک تشریحی حل کن با سوالای کتاب تا پایه ات قوی بشه، الان ما کنکوری ها از خدامونه وقت داشتیم مسائل کتاب ریاضی و فیزیک رو حل کنیم یا چند دور زیست رو بیشتر بخونیم
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 23 اسفند 1396 در ساعت 17:23

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام مهساجون توپشت کنکوری؟اگه اینطوره امیدوارم قبول شی عزیزم نظرت درباره دی وی دی چیه؟به دردمیخوره؟راستی مااستوکیومتری روامسال درحد2صفحه خوندیم واسه شیمی چه کتابی خوبه؟ازکودوم شهرواستانی وچن ساله ؟موفق باشی.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم بهتره چون به امتحان پایان سال نزدیک میشی میتونی راحت تمام کتاب ها رو جمع کنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن