خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 58 از 58
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      یه راهنمایی !
      ............
      تو متن کتاب درسی یه توضیح مختصر داده شده
      دکتر اومده همونو با یه تغییر کوچولو تو شکل اعمال کرده
      که بعدش ببینه کی متوجه میشه که این عکس مربوط به «شرطی شدن کلاسیک» .... فقط و تنها ...... نیست !
      از نظر محل عکس کتاب درسی هست ... ولی از نظر توجه به متن کتاب درسی نیست
      تستای دکتر سادن حال نمیده

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      2018-03-14_12-44-03.jpg
      دکتر هم بخش قرمز رو مدنظر قرار داده ... بعدش اون عکس زنگوله رو بدون ارتعاش کشیده .. اون دلنگون داخل زنگوله رو هم آوردش وسط ... که مثلن نشون بده زنگوله هیچ نقشی نداره ..... و فقط ترشح بزاق سگ رو به خاطر دیدن گوشت داریم، که یه پاسخ غریزی هستش

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2018-03-14_12-44-03.jpg
مشاهده: 51
حجم: 147.8 کیلو بایت
      دکتر هم بخش قرمز رو مدنظر قرار داده ... بعدش اون عکس زنگوله رو بدون ارتعاش کشیده .. اون دلنگون داخل زنگوله رو هم آوردش وسط ... که مثلن نشون بده زنگوله هیچ نقشی نداره ..... و فقط ترشح بزاق سگ رو به خاطر دیدن گوشت داریم، که یه پاسخ غریزی هستش
      تست بسیار بسیار چرتی بود محصولی از دکنروحیدعزیزی

4. Top | #49
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      تست بسیار بسیار چرتی بود محصولی از دکنروحیدعزیزی
      تستای ساده و متوسط زیاد داره
      ولی بین همونا تستای خوب هم پیدا میشه

5. Top | #50
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در نمای مغز از بالا،لوبهای گیجگاهی دیده نمی شوند .

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2018-03-14_12-44-03.jpg
مشاهده: 51
حجم: 147.8 کیلو بایت
      تا حدودی درست گفتم
      پ ن : تست متوسط رو به بالا بود که احتمالش کمه همچین تستی بیاد در کنکور
      NEVER...GIVE...UP

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دونکته خاص... که تو تستای کنکور دیدم .. ازش به شکل مخفی و پنهان و حرفه ای و غیرمستقیم استفاده شده

++ هر رفتاری اساس ژنتیکی داره
      ++ هر رفتاری منشأ مکانیسم عصبی یا هورمونی یا هردورو داره
      ....................
      فقط هم به زیست چهارم توجه نشده ها ... زیست سوم هم مدنظر بوده ! :::
      ............
      حال هم میشه انواع رفتار و حالت ها رو آورد و ازش سوال داد ..... مثلن بگه چرا غورباغه ها این قدر خوشگل میرقصن
      و هم میشه از انواع نقش ژن ها و عصب و هورمون ها و انتقال دهنده های عصبی حرف زد ..... که وقتی سلول درون ریز قلب گورخر جون گرفت و از خودش یه چی به خون در و کرد .... بعدش یه رفتار خاص رو ازش میشه انتظار داشت
      ............
      اساسن ... بیشتر دقت و توجه سر اون قید «هر» هستش ..... ! و طراح به همین یه قید توجه میکنه و هرچیو که بخاد به هرچی حال کنه ربط میده !
      .......
      اینم بگم.. هردو نکته تو همین آزمون 66 فار آزمون پیش دیدم .... که البته یه تستشو یه جا دیگه دیده بودم که یادم بود .... ولی الان یادم نیست دقیقن کدوم تست بودش .... ولی نکتشو این جا تکرار کرده بود !
      ویرایش توسط ZAPATA : 23 اسفند 1396 در ساعت 14:41

8. Top | #53
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در انسان ، مژک های موجود در ماده ی ژلاتینی گوش (چه در مجاری نیمدایره و چ در حلزون) ،هم اندازه اند ،ولی در خط جانبی ماهی مژکهای موجود در ماده ی ژلاتینی هم اندازه نیستند .در شکل صفحه ی ۶۶،در حلزون گوش ،سه محفظه وجود داره .در هر سه محفظه ،مایع وجود داره ولی فقط در محفظه ی وسطی است که سلول های مژکدار و ماده ی ژلاتینی وجود داره(محفظه ی وسطی هم از همه کوچیکتره )
      ویرایش توسط Black cherry : 23 اسفند 1396 در ساعت 14:47

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black cherry نمایش پست ها
      در انسان ، مژک های موجود در ماده ی ژلاتینی گوش (چه در مجاری نیمدایره و چ در حلزون) ،هم اندازه اند ،ولی در خط جانبی ماهی مژکهای موجود در ماده ی ژلاتینی هم اندازه نیستند .در شکل صفحه ی ۶۶،در حلزون گوش ،سه محفظه وجود داره .در هر سه محفظه ،مایع وجود داره ولی فقط در محفظه ی وسطی است که سلول های مژکدار و ماده ی ژلاتینی وجود داره(محفظه ی وسطی هم از همه کوچیکتره )
      یا خدا
      اینجوری که شما میخونید من احساس میکنم تا حالا هیچی نخوندم
      آخه دیگه به اندازه مژک ها هم اینقدر ریز بین میشید؟؟؟ بابا ایول خیلی خوشم اومد
      ولی بعید میدونم دیگه اینقدر دقیق و ریز سوال بدن.البته با توجه به سوالات قلم چی و کنکور های اخیر میگم.
      خیلی خیلی دیگه تو بعضی چیز ها ریز و دقیق میشید.اینقدر آخه؟؟؟
      ولی خدایی زیست رو باید اینجوری خوند؟؟؟ یا این مورد وسواسه؟؟؟
      ویرایش توسط Arosak_E_Ostad : 23 اسفند 1396 در ساعت 19:33

10. Top | #55
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR_MOHAMMAD T نمایش پست ها
      یا خدا
      ولی بعید میدونم دیگه اینقدر دقیق و ریز سوال بدن.البته با توجه به سوالات قلم چی و کنکور های اخیر میگم.
      راستش من خودمم اینقدر ریز نمی تونم نکته در بیارم ! این نکته هارو از تو خیلی سبز پیدا کردم ( سوالای مفهومیش البته نه خط ب خط) به نظرم وسواس نیست ولی خودمم بعید میدونم این قدر ریز تو کنکور بیاد مبادا ی وقت استرس بگیری از این نکته هه هاا.جدا فکر نکنم این جوری بدن تو کنکور .(ای بابا رفتم ثواب کنم کباب شدم ) .ولی حالا ادم دقت کنه هم بد نیست خب !
      ویرایش توسط Black cherry : 23 اسفند 1396 در ساعت 22:16

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR_MOHAMMAD T نمایش پست ها
      یا خدا
      داش مطمعن باش اینا تو کنکور نمیاد اینایی که خیلی سبز و... چرتوپرت میخونن هیچی نمیتونن بزنن چون خودشونو تو جزوه های حجیم با نکته های مسخره و بعضا اصن تو کتاب نیس مثل ازمون های مسخره قلمچی درگیر میکنن و درضمن باعث میشه از کتاب که منبع اصلی دورشن و انقدر تنبلنکه نکته ها رو نمیتونن خودشون در بیارن چون اصلا بلد نیستن زیست رو مفهومی بهترین رمز موفقیت تو زیست اینه از سطر اول زیست تا سطر اخر کتاب حفظ و مفهومشو بدونی و هر سری که برمیگردی از اول مرور کنی میبینی چه نکته های خفنی کشف می کنی که طراح سوالم دقیقا به همینا فک میکنه مطمعن باش و اینکه خاصیت اینکه کتابو از اول به اخر حفظی اینه که با ادبیات زیست کاملا اشنا میشی بعضی سوالا باور کن کنکور ۹۶ عین سطر کتاب بود مثل داروین یا وزیکول انتقالی پس فقط بچسب به کتاب

12. Top | #57
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black cherry نمایش پست ها

شما از کجا اینقدر مطمئنی همه کسایی که کتاب کمک درسی می خونن کتاب درسی منبع اصلی کنکورشون نیست ؟؟یا خودشون نمی تونن نکته در بیارن و مفهومی بفهمن درسو ؟؟ یا کتابو از اول تا اخر حفظ نیستن ؟؟؟ یا تنبلن !!!!
      عزیز حرف اصلیمو ول کردی فقط این نکته رو فهمیدی خیلیاتون اینطورین و نکته دراوردن بلد نیستین چون کتاب کمک درسی امادشو تحویلتون میده من فقط گفتم حواسشو جمع کنه این اشتباهو نکنه مخاطبم تو نیستی کلی گفتم

13. Top | #58
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خط اول صفحه 88زیست 2:هیپوتالاموس و هیپوفیز، ترشح اولیه ی بسیاری از هورمونها رو کنترل می کنند.
      توضیح کلمه ی( اولیه) :تنظیم مقدار اولیه ی بسیاری از هورمونها توسط هیپوتالاموس و هیپوفیز ه، ولی بقیه ی مسیر و تنظیم مقدار ثانویه اون هورمونها، یا توسط خود تنظیمی مثبت و منفیه، یا توسط اعصاب خود مختار.
      توضیح کلمه (بسیاری از) :مقدار اولیه هورمونهای این غده ها توسط سیستم ((هیپوتالاموس -هیپوفیز)) تنظیم نمی شود (در سطح کتاب البته):پانکراس، غدد پاراتیروئید، پینه ال، فوق کلیه ی(( مرکزی))

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن