خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بهترین منبع زیست فقط برای تست های سراسری

سلام دوستان
      راستش من میخوام تست های سراسری رو کار کنم خودم خیلی سبز دارم ولی
      چه کتابی هست فقط تست های سراسری زیست رو داره فقط؟؟؟
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 22 اسفند 1396 در ساعت 02:35

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نشر الگو رو من پارسال میزدم اخ هر فصل تستای سراسری و قلمچی و گزینه دو رو جدا کرده بود..من چاپ 94 رو داشتم نمیدونم چاپ جدیدش اینجوریه یا نه

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نشرالگو یا مهروماه کاملترینن واسه سراسری و سنجش
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها
      سلام دوستان
      راستش من میخوام تست های سراسری رو کار کنم خودم خیلی سبز دارم ولی
      چه کتابی هست فقط تست های سراسری زیست رو داره فقط؟؟؟
      اگه فقط تست سراسري ميخواي خط ويژه بگير
      رو صندلي داغ هستم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      اگه فقط تست سراسري ميخواي خط ويژه بگير
      خیلی ممنون پس خط ویژه فقط تست هاش سراسری هست؟
      واسه بقیه درس ها اگه خواستم بگیرم خط ویژه خوبه آره؟ چون میخوام تو این مدت فقط سراسری بزنم
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 22 اسفند 1396 در ساعت 11:04

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای تست سراسری میتونی از کتاب خط ویژه زیست استفاده کنی ولی فقط برای پایه اومده و داخل کتاب پایش مبحث ژنتیک نیستش و گذاشتنش داخل خط ویژه زیست پیش دانشگاهی ولی تمام تست های سراسری رو از سال 84 تا 96 فصل به فصل اورده کلا کتاب خوبیه ولی نشر الگو هم هست که خیلی سنگین میشه که باید 4 تا کتاب خیلی سنگین بگیری ولی خوبیش اینه که تستا رو از سال 70 یا 80 تا اخر اورده (در کل پیشنهاد نمیکنم برای فقط تست سراسری بگیری) ولی پیشنهاد من اینه که فایل پایین رو دان کنی کل تستای سراسری از سال 85 تا 96 کامل هستش مجانی هم که هستش راحت هم میشه پرینت گرفت فقط قیمتش یه صلواته فقط بدیش اینه جواب تشریحی نداره دیگه ولی جلوش جواب گزینش هستش(جواب تشریحی رو میتونی از سالی که اورده با شماره تستش از داخل سایتا گیر بیاری).یه منبع تستی دیگه هم گیر اوردم داخل همه چیز هستش (گزینه2.قلمچی.سراسری.سنجش) اونو تونستم هم برات اپلود میکنم
      دانلود تست های کنکور های سراسری زیست به تفکیک فصل از سال 85 تا 96

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maliarefi نمایش پست ها
      برای تست سراسری میتونی از کتاب خط ویژه زیست استفاده کنی ولی فقط برای پایه اومده و داخل کتاب پایش مبحث ژنتیک نیستش و گذاشتنش داخل خط ویژه زیست پیش دانشگاهی ولی تمام تست های سراسری رو از سال 84 تا 96 فصل به فصل اورده کلا کتاب خوبیه ولی نشر الگو هم هست که خیلی سنگین میشه که باید 4 تا کتاب خیلی سنگین بگیری ولی خوبیش اینه که تستا رو از سال 70 یا 80 تا اخر اورده (در کل پیشنهاد نمیکنم برای فقط تست سراسری بگیری) ولی پیشنهاد من اینه که فایل پایین رو دان کنی کل تستای سراسری از سال 85 تا 96 کامل هستش مجانی هم که هستش راحت هم میشه پرینت گرفت فقط قیمتش یه صلواته فقط بدیش اینه جواب تشریحی نداره دیگه ولی جلوش جواب گزینش هستش(جواب تشریحی رو میتونی از سالی که اورده با شماره تستش از داخل سایتا گیر بیاری).یه منبع تستی دیگه هم گیر اوردم داخل همه چیز هستش (گزینه2.قلمچی.سراسری.سنجش) اونو تونستم هم برات اپلود میکنم
      مرسی خیلی ممنون خط ویژه رو میگیرم .
      بابت فایل واقعا ممنون

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maliarefi نمایش پست ها
      اگه میشه شما اون گزینه ۲ و سنجش و اینارو اپلود کنین !

البته نرم افزار ازمونیار هست ، ولی فصل به فصل سخته !
      عوضش من هم احتمال زیاد تا اخر هفته میتونم سوالات فصلای مهم زیست ( مثل گیاهی ، گردش مواد ، شارش و ... )
      رو به تفکیک فصل بزارم سراسریارو ، با پاسخ تشریحی !
      بقیه فصلا هم یواش یواش تکمیل میکنم...

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با اجازه استارتر من یه سوال بپرسم ...
      دوستان عزیز کسی سوالات کنکور 95 خیلی سبز رو نداره ؟ مثل همون 96 که تو سایتشه
      با تشکر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن