خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      البته من پسرم و هنوز در این زمینه تجربه زیادی ندارم
      ولی اینو از کسی که با یه همچین مرد نه چندان جذاب ولی پولدار ازدواج کرده با چشای خودم شنیدم
      اولش خیلی خوب بود
      کلی خوش میگذشت
      پول خلا های جذابی و متافیزیکیه شوهر منو نسبتا پر میکرد . نه پر پر ولی حدقل باعث میشد کمبود های بزرگ شوهر من کوچیکتر به نظر میان
      اما بعد یه مدت پول دیگه جذاب نبود
      امکانات تکراری شده بودن
      و من دیگه نتونستم تحمل کنم ...
      واسه همین میخوام بهت برادرانه بگم / عشقت عاشق عشق های تو میشه / باهات پیش میاد / تا هر جا که باشه . ولی این خواستگار محترم پولدار ... بعید میدونم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم منپیخام واسه پزشکی بخونم 24سالمه خاستگارم دورم هست ولی عشقم ب این رشته بیشتراز عشقم ب خاستگارامه یاهمون ازدواج
      چون شما توهرسنی باشی چون خانم دکتری شک نکن موقعیت ازدواج داری
      امار سن ازدواج الان کلن بالارفته بین دکترهاهم این اماربالاست یه dentist ک خانوم هم بودن من میشناسم توسن32 ازدواج کردن اونم باچی1متخصص بابا دکترباشی محال تا35 36 37 خاستگارنداشته باشی عزیزم خودت فکرکن چی میخایی چون تنهاخودت مهمی موفق باشیییییییییییییییییییییی

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      پاپا پوریاجدیدا نمیدونم این چیه که بین بچه های کارشناسی و...باب شده که همشون یهوووووعاشق پزشکی/دندون/دارو و....شدن ______البته جوابشم زیاد سخت نیست90% افرادی که یهوووووو عاشق این رشته میشن فقط با فکر واهی پولدار شدن میان تو این رشته ها و در واقع اصلا علاقه ای به این رشته ها ندارن و صرفا فکر پولشن واز سختی های این رشته و فرسایشی بودن تحصیل تو این رشته ها هیچ الطلاعی ندارن و فکر میکنن تا تو این رشته ها قبول شدن دیگه پول پارو میکنن در حالی که اگه یه خورده فکر کنن میبین که تا این 10_12 سال تحصیلشون تموم شه تازه باید برن سمت در آمد زایی تازه اگه تا اون موقع هم جامعمون از متخصص اشباع نشده باشه مث عمومیای الان که یا مث یه کارمند تو بیمارستانا ول میگردن ویا باید پزشک خانوار بشن و یا از فرط ناچاری میرن میشن معلم کنکور اونم با یه پیشوند دکتر کنار اسمشون___یکی از دخترای همکار مادرم با مسال 9مین سالی بود که کنکور میداد در حالی که این دختر خانوم کارشناسی فیزیک هم داشت و امسال هم تو کنکور قبول نشد حالا این همون فردیه که یهو یادش اومد که عاشق پزشکیه و باید براش زحمت بکشه در حالی که می تونست تو این 9 سال دکتری فیزیکشو بگیره و برای خودش استاد دانشگاهه باشه نه اینکه شه سر بار خانوادش___در جواب این دختر خانوم هم میگم که اگه واقعا علاقه ای به این آقا پسر ندارید همین اول کاری بهش بگید وو درس رو بهونه نکنید که هم با احساسات اون آقا پسر بازی نکرده باشید و هم خودتون یه عمر زجر نکشید و اگه این رو تو خودتون میبینید که واقعا این استعداد رو دارید که رشته ی مورد علاقتون رو دربیاید((نه ازون علاقه های پولکی))بشینید درس بخونید بهتره___اما اگه واقعا دوسش دارید میتونید هم ازدواج کنید و هم ازش خواهش کنید شرایط مجددا کنکور دادن و درس خوندن رو براتون مهیا کنه و نگید نمیشه ___دور و اطراف خودتون رو نگاه کنید آدم هایی رو میبینید که حتی با یکی دو بچه ادامه تحصیل دادن و به چه جاهایی که نرسیدن^^^جمع بندی حرفام اینه که اگه آدم واقعا یه هدفی رو تو زندگی داره باید برای رسیدن به اون هدفش*بجنگه*و صرفا یه علاقه واهی ملاک نیست و هدف بزرگ تلاش بزرگ و برنامه ریزی منسجم میخواد شما هیچ کسی رو پیدا نمیکنید که با تلاش کم و بی برنامگی به جاهای بالا رسیده باشه___و مطمئن باشید که تو اون رشته ای که واقعا دوستش دارید برید چون با علاقه انتخابش کردید درس خوندن براتون لذت بخش میشه نه اینکه یه رشته ای رو انتخاب کنید که همه میگن پول توشه و در واقع دلی اصلا اون رشته رو دوست ندارید چون ادامه دادن اون رشته براتون مصیبت میشه در ضمن هیچ کسی منکر اعتبار شغلی و پول بیشتر نمیشه ولی اینا باید در کنار هم باشن ***ببخشید اگه زیاد نوشتم چون آدم هایی رو دور وبرم دیدن که این انتخابای غلط رو کرده بودن!!!شب/روز خوش
      ویرایش توسط پاپا پوریا : 04 شهریور 1392 در ساعت 16:43

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم مثل تو ام 28 ساله ام و لیسانس دارم ولی عاشق پزشکی ام ب خاطر همین همه خواستگارام رو رد کردم خیلی ها میگن اشتباه میکنی ولی به نظر من البته این نظر من هست شایدم اشتباه باشه انرژی که از کار تو رشته مورد علاقه ام میگیرم خیلی بیشتر تازه میتونی اگه طزف فهمیده است و موافقت میکنه بعد ازدواج درس بخونی خیلی ها بودن با بچه پزشکی دندون قبول شدن. ولی خودم به شخصه فکر میکنم اگه پزشکی نخونم و ازدواج کنم و درگیر زندگی بشم نمیتونم رویای پزشکی رو از سرم بیرون کنم و حسرت پزشکی رو همیشه دارم اگه میتونی رویای روپوش سفید رو از سرت بیرون کنی و وقتی پزشکی رو میبینی حسرت نخوری ازدواج کن ! یا با ازدواج درس بخون یا خواستگاراتو ول کن و بچسب به درس خوندن ولی به شرط این که قبول شی.ولی خوب فکر کن و تصمیم بگیر توی زندگی همه چی پول نمیش رضایت درونی تو مهم تر دوست عزیز

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من میگم بخون واسه پزشکی 1 سال طول میکشه همش
      اگه پسره تو رو بخواد سال دیگه هم میخوادت
      تازه سال دیگه پزشک هم شدی درنتیجه درجه اجتماعیت بالا میره نه تنها همین پسر بلکه پسرای دیگه ای هم واسه خواستگاریت میان
      این خواستگارهم فرار که نمیکنه اگه دوستت داشته باشه به تصمیمت احترام میذاره
      همین

مشاور انتخاب رشته می باشم

ویرایش توسط Mohadese : 27 مرداد 1392 در ساعت 18:29

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      آخر نفمیدیم بعد این همه راهکار ایشون چی کار کرد ____

7. Top | #22

نمایش مشخصات
      هر تصمیمی گرفتی به ما بگو تا از نگرانی در بیایم!
      ولی اینو بدون آواز دهل شنیدن از دور خوش است!چه واسه پزشکی چه واسه ازدواج!
      یه زمانی ملت با دیپلم سر پست دولتی بودن حالا با مدرک دکترا بیکارن!
      بعدم ببین این عشق پزشکی درونیه یا تحت تایر تبلیغات و جو اطرافته
      من خودم سال اولی که کنکور دادم رشته ریاضی قبول شدم چون مهندسی نبود داشتم دیوونه می شدم انصراف دادم و مهندسی مکانیک فردوسی قبول شدم فقط به عشق مهندسی!
      بعد دیدیم نه بابا اون خبر ها نیس
      الان مدرکم زیر تختمه
      نه خیر دنیا داشت نه اخرت برام
      الن هم می خوام پزشکی بدم
      میدونی چرا؟
      میگم شاید اینجا موفقم بشم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ممنون که راهنمایی کردید به پیشنهاد شما و اتفاقایی که افتاد تصمیم گرفتم بی خیال همه چی شم و فقط درسمو بخونم (جهت اطلاع پاپا پوریا و دوستان گلم)

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      خوندن برای پزشکی بهتره
      داداش دیر اقدام کردی : / الان اگ ازدواج کرده باشه بچش 4سالشه تاپیک سال 92 اخه

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اجالتا فک کنم بچش الان کنکوری باشه

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CIAHAT نمایش پست ها
      داداش دیر اقدام کردی : / الان اگ ازدواج کرده باشه بچش 4سالشه تاپیک سال 92 اخه
      حالا چي شد
      رفت پزشكي يا بچه اورد؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا 95 نمایش پست ها
      اگه مطمئنی پزشکی قبول میشی پس شک نکن پزشکییییییییییی
      میشه بگی اگه شما سال دیگه کنکور داشته باشی چطوری مطمعن میشی که قبولی؟؟
      دوست عزیز ازدواج کنید(بنا به دلایلی که توضیحش پیچیدس)
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن