خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

تجربه من از سردرگمی در دو درس فیزیک و زیست و راه وروش و منبع خوب رو پیدا کردن.!!!

با سلام .من در درس فیزیک گیج شده بودم و از چند نفر تو تاپیک ها هم پرسیدم ولی گفتم خودم برم دنبال درس . میخواستم ببینم که با فیلم کامیار فیزیک بخونم یا گاج نقره ای که رفتم هردو رو از یک فصل خوندم دیدم که گاج نقره خیلی عالی تر و بی نظیره (فقط به شرطی که فرمولا رو هر هفته مرور کنی) . این کامیار هم میگفتن مفهومی و اِل و بِل هم هیچی نبود تازه فرمولاش از گاج نقره ای بیشتر بود (البته معلم بدی نیس ولی من بدم اومد وخوشم نیومد .)پس میرم تا خود کنکور با گاج نقره ای که واقعا عاشق این کتاب و درس فیزیک شدم باهاش .
      بریم سر زیست که با اون هم مشکل داشتم . چند روز پیش میخواستم آی کیو رو بذارم کنار و آبی قلمچی بخرم ولی فهمیدم یک نکته ی با ارزش از آی کیو می ارزه به صدتا نکته که هیچ چرت و پرت آبی قلمچی .. و درسته کمتر تست میزنم ولی خودمو الکی گول نمیزنم . (البته اول تست کنکور بعد تالیفی .)ممنون از مولفای آیکیو زیست و فیزیک گاج نقره ای . دمتون گرم .
      ببخشید وقتتونو گرفتم ولی گفتم شاید به درد یکی بخوره و راهشو پیداکنه ومنم دعا کنه . خسته نباشید . چهارشنبه سوری و عیدتونم پیشاپیش مبارک باشه ......

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا اگه کسی فیزیک کامیار رو دیده و نتیجه گرفته اعلام کنه میترسم بیخودی وقت بدارم براش حتما باید دی وی دی ببینم چون ضعیفم تو فیزیک

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن