خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

استرس کمبود وقت سر جلسه کنکور | پشت کنکوریها بیان

سلام
      من همش شدیدا استرس این رو دارم که سر جلسه کنکور به شدت وقت کم بیارم و نتونم به خیلی سوالا برسم! مثلا اینکه 35 سوال شیمی رو حتی وقت نمیشه همشو تو 35 دقیقه خوند و فکر کرد چه برسه به حلش!!! یا 50 سوال زیست چجوری تو 37 دقیقه اخه!!! حالا فرض بر اینکه زمین هم بزاریم روش بازم نمیشهه! یا 25 سواله ادبیات تو 18 دقیقه!!!
      کلا خیلی میرم تو فکره صبح کنکور و استرسش!
      کسایی که پشت کنکورن بیان بگن سر جلسه وقت کم اوردن یا نه! چجوری وقتشونو تنظیم کردن! اگه راهکاری داشتن بگن که تو آزمونای آزمایشی انجام بدم
      اصلا سر جلسه کنکور چجوریه؟ صبح کنکور چجوریه! بیاین تجربتون رو بگین ممنون از همگی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تست باید زیاد زده باشی که یه سوالی رو دیدی بتونی تقریبی حدس بزنی چه قدر وقت میگیره بعدش تستای وقت گیر تر رو بزاری بعد از اینکه یه دور همه درس ها رو پاسخ دادی. یه تکنیک ضربدر و منفی بود و یه تکنیک زمان های نقصانی خیلی کمک میکنه. خلاصه ش اینه :تستایی که بلدی ولی وقت گیرن رو ضربدر میزنی کنارش تستایی که حس میکنی بلد نیستی رو منفی. زمان های نقصانی هم مثلا تو عمومی ها هر درس یه ربع میزنی بعد میری درس بعد آخرش یه ربع اضافی رو میری سراغ تست های ضربدر خورده و بعدش منفی ها.روشش رو سرچ کنی مفصل هست ولی باید تا آزمون هایی که تا کنکور میدی اجرا کنی که دستت بیاد سر کنکور به مشکل بر نخوری.اگه خوب تمرین کرده باشی و درس خونده باشی صبح کنکور به خدا توکل کن مشکلی پیش نمیاد.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه زمان باید اونقدر تست کار کنی که زمان پردازش راه حل سوال تو ذهن خیلی پایین باشه
      همون طور که دوستمون هم گفتن زمان های نقصانی و ضرب در و منفی خیلی کمک حال میشه
      در ضمن اگه سر جلسه آزمون های آزمایشی وقت کم نمییارین به احتمال زیاد سر کنکو.ر هم وقت کم نمی یارین
      زیاد هم به روز کنکور فکر نکنی استرسی میشی از این وقت باقی درست استفاده نمیکونی
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتی کارت رو میگیری روش نوشته ساعت شروع 7:30 اما ساعت 8 شروع میشه
      میری سر جلسه میبنی یکی با زیر شلواری اومده یکی با دمپایی کلی میخندی
      وقتی میگن شروع کنین میبینی همه عین وحشی میپرن روی سوالا و بسته بندی سوال رو جوری باز میکنن که انگار سوال ندیدن بازم کلی میخندی
      کلا سر جلسه میخندی بیخیال باش باو

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      وقتی کارت رو میگیری روش نوشته ساعت شروع 7:30 اما ساعت 8 شروع میشه
      میری سر جلسه میبنی یکی با زیر شلواری اومده یکی با دمپایی کلی میخندی
      وقتی میگن شروع کنین میبینی همه عین وحشی میپرن روی سوالا و بسته بندی سوال رو جوری باز میکنن که انگار سوال ندیدن بازم کلی میخندی
      کلا سر جلسه میخندی بیخیال باش باو
      خخ ! اگه آخرش که میخوان جمع کنن آخرای شیمی باشی اصرار کنی اول بقیه رو جمع کنن بعد برگه تو رو بگیرن میزارن؟ یا خیلی بی رحمن؟؟ (شاید سوالم خنده دار باشه ولی واقعا استرسه روزه کنکورو دارم)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      تست باید زیاد زده باشی که یه سوالی رو دیدی بتونی تقریبی حدس بزنی چه قدر وقت میگیره بعدش تستای وقت گیر تر رو بزاری بعد از اینکه یه دور همه درس ها رو پاسخ دادی. یه تکنیک ضربدر و منفی بود و یه تکنیک زمان های نقصانی خیلی کمک میکنه. خلاصه ش اینه :تستایی که بلدی ولی وقت گیرن رو ضربدر میزنی کنارش تستایی که حس میکنی بلد نیستی رو منفی. زمان های نقصانی هم مثلا تو عمومی ها هر درس یه ربع میزنی بعد میری درس بعد آخرش یه ربع اضافی رو میری سراغ تست های ضربدر خورده و بعدش منفی ها.روشش رو سرچ کنی مفصل هست ولی باید تا آزمون هایی که تا کنکور میدی اجرا کنی که دستت بیاد سر کنکور به مشکل بر نخوری.اگه خوب تمرین کرده باشی و درس خونده باشی صبح کنکور به خدا توکل کن مشکلی پیش نمیاد.
      این زمان های نقصانی رو تو آزمونای مونده اجرا میکنم ببینم جواب میده یا ن! من ک کلا به ریدینگ دوم زبان نمیرسم اولیشم خیلی تند تند

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب خیلی از سوالا هستن که ادم ندیده رد میکنه...مثلا شما فرض کن رسیدی به ۴ تا سوال هندسه...زارت باید بری سر سوال بعدی
      قرار نیست همه سوالارو جواب‌ بدیم که...مثلا همون شیمی از ۳۵ تا ۲۰ تا هم بزنی تمومه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      فرض میکنیم شما میخوای صد بزنی همه رو ، مثل خودم
      ببینید تست زیاد کار کن و خودتو محدود کن
      من خودم ، بهم میگفتن سی تا تست زیستو که سختن ( در حد چندتا جاخالی و قید ها پیچیده و ... ) رو توی 20 دقیقه بزن
      اوایل از سی تا حتی ده تا رو هم به زور جواب میدی توی بیست دقیقه ولی بعدا میبینی داره بیتشر میشه ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دکی، تکنیک های زیادی هست
      مثل ضبدر منفی، و زمان های نقصانی
      این دو در هر سطحی که باشی قابل استفاده اند و خیلیم کارتو راه میندازن
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      خخ ! اگه آخرش که میخوان جمع کنن آخرای شیمی باشی اصرار کنی اول بقیه رو جمع کنن بعد برگه تو رو بگیرن میزارن؟ یا خیلی بی رحمن؟؟ (شاید سوالم خنده دار باشه ولی واقعا استرسه روزه کنکورو دارم)
      نه خیر پاسخنامه ها و حتی دفترچه سوالات {سوالات عمومی} به ترتیب جمع میشه
      حتی اگه خودتو بکشی هم باید به ترتیب بگیرن

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این زمان های نقصانی رو تو آزمونای مونده اجرا میکنم ببینم جواب میده یا ن! من ک کلا به ریدینگ دوم زبان نمیرسم اولیشم خیلی تند تند
      تو آزمونا اجرا کن اما مهمترین وقت برای کسب مهارت تو این زمان ها و ضرب در و منفی آزمون های جمع بندی هستش که خودت تو خونه میگیری
      اینو گفتم که اگه نتونستی تو آزمون اجرا کنی استرسی نشی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      نه خیر پاسخنامه ها و حتی دفترچه سوالات {سوالات عمومی} به ترتیب جمع میشه
      حتی اگه خودتو بکشی هم باید به ترتیب بگیرن
      بعد ببخشید وقتی عمومی تموم میشه بلافاصله اختصاصی پخش میکنن یا مکث چند دقیقه ای میکنن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعد ببخشید وقتی عمومی تموم میشه بلافاصله اختصاصی پخش میکنن یا مکث چند دقیقه ای میکنن
      همون موقع میزارن

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای تخصصی ریاضی استرس زیادی ندارم
      ولی از کمبود وقت عمومی ها میترسم
      تو تخصصی ها مطمئنم وقت زیاد میارم تو عمومی هام مطمئنم وقت کم میارم

بعدش مثلا اگه کنکور ساعت 7:30 شروع بشه ساعت چند میزارن از جلسه کنکور خارج بشیم ؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه که من هم در کنار کنکور ریاضی هنر هم ثبت نام کردم زمانش چطوریه ؟ تو یه روزه ؟ دوروزه ؟ باهمه ؟ عمومی های این دوتا متفاوته ؟ کلا چچوریاس ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن