خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

رسمی; میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور تا دوسال آینده اعلام شد

خبر خوش برای اونها که نگران معدل بودن

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور همچنان و حداقل تا دوسال آینده، همانند گذشته خواهد بود

وزیر آموزش و پرورش
      درباره تاثیر نمرات امتحان نهایی در کنکور سراسری نیز، گفت: فردا با وزارت علوم جلسه داریم، و مصمم‌ایم به شرطی دامنه امتحانات نهایی وسیع شود که در امتیازات کنکور موثر باشد؛ اگر قرار باشد امتحانات نهایی تاثیری در ورود به آموزش عالی نداشته باشد غیر از بار مالی و سختی چیزی برای آموزش و پرورش نخواهد داشت. میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور همچنان و حداقل تا دوسال آینده، همانند گذشته خواهد بود.

به نقل از کانال دکتر هامون سبطی
      پیگیر اصلی داستان معدل و کنکور..
      ویرایش توسط Django : 21 اسفند 1396 در ساعت 17:05

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مشخص بود!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      میشه منبعش رو ذکر کنید؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR_MOHAMMAD T نمایش پست ها
      میشه منبعش رو ذکر کنید؟

https://www.isna.ir/amp/96122111590/

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معلوم بود دست نمیخوره

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

ثبت گینسش کنید (!)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میزان یعنی درصد.مشخص بود چون فقط سال دوازدهم نهاییه نمیشه بیشتر از 30 درصدش کرد.این ربطی به قطعی یا مثبت بودنش نداره

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali7474 نمایش پست ها
      میزان یعنی درصد.مشخص بود چون فقط سال دوازدهم نهاییه نمیشه بیشتر از 30 درصدش کرد.این ربطی به قطعی یا مثبت بودنش نداره
      حاجی مطمئن باش قطعی نمیشه!!!
      طبق رای دیوان عدالت تا وقتی که هر سه سال نهایی نشه تاثیر قطعی اعمال نمیشه!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مثبت است
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخ خودشون نمیدونن دارن چیکار میکنن
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ازبهمن94ک هنوکنکورنداده بودم خام بودم گفتم مثبته وحالا هم میگم....خداروشکر...ادم پشت کنکوربمونه ولی نبینه کسی بامعدل کاذب ونمرات الکی 25درصد تراز قبضه کرده...
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش درباره روند برگزاری امتحانات نهایی با استقرار پایه دوزادهم و تکمیل ساختار آموزشی۳-۳-۶ از سال تحصیلی آتی عنوان کرد: با ۱۲ ساله شدن ساختار، امتحانات نهایی، از پایه سوم مقطع متوسطه دوم فعلی به پایه دوازدهم و سال آخر منتقل می‌شود.علی زرافشان در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برنامه درس ملی و تغییرات آن در پی تحقق سندتحول بنیادین اظهار کرد: دروس دوره متوسطه تلاش می‌کنند دانش آموز را برای زندگی فــردی و اجتماعی آماده کنند.وی افزود: در شاخه فنی وحرفه‌ای و کاردانش، با توجه به اینکه از سال آینده دوره ۱۱ ساله به دوره ۱۲ ساله تبدیل می‌شود، چشم انداز مطلوب ما ارتقای مهارت‌ها و شایســتگی‌های مثبت اســت، زیرا دانش‌آموز قرار است با گذراندن دوره کاردانی به صورت پیوسته وارد بازار کار شود و یا ادامه تحصیل تکمیلی داشته باشد.معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مسیر جدید چالش‌هایی نیز با خود به همراه دارد گفت: یکی از این چالش ها نحوه و شرایط ادامه تحصیل پس از دوره پنج ساله کاردانی و دیگری تامین نیروی انسانی مورد نیاز است که در حال ساماندهی و برنامه ریزی برای آن هستیم.زرافشان درباره روند برگزاری امتحانات نهایی با استقرار پایه دوزادهم و تکمیل ساختار آموزشی۳-۳-۶ از سال تحصیلی آتی عنوان کرد: با ۱۲ ساله شدن ساختار، امتحانات نهایی، از پایه سوم مقطع متوسطه دوم فعلی به پایه دوازدهم و سال آخر منتقل می‌شود. البته اکنون براساس آیین‌نامه فعلی و طبق قانون پذیرش دانشجو و تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری، علاوه بر حدود ۱۰،۱۱ درس پایه یازدهم، چهار درس از دوره پیش دانشگاهی نیز به صورت نهایی برگزار می‌شود.وی افزود: در حال حاضر این بحث مطرح است که با حذف دوره پیش دانشــگاهی، برخی از دروس پایه یازدهم را به صورت نهایی برگزار کنیم که منوط به موافقت شورای پذیرش دانشجوست. در یکی از کمیسیون‌های شورای عالی آموزش و پرورش نیز این بحث چند بار مطرح شــده ولی هنوز قطعی نشده است.به گفته زرافشان، اکنون سهم سوابق تحصیلی در کنکور ۳۰ درصد است که پیشنهاد ما افزایش ۴۰ درصدی و تاثیر قطعی در نتایج کنکور است.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن