خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب های کمک آموزشی نظام قدیم 98

سلام دوستان. یه سوالی ذهن منو مشغول کرده ، آیا انتشارات مختلف کتاب ( خیلی سبز - نشر الگو و...)واسه سال 98 بازم کتاب های نظام قدیم ( که شامل ما میشه ) رو چاپ میکنن؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abbas20 نمایش پست ها
      سلام دوستان. یه سوالی ذهن منو مشغول کرده ، آیا انتشارات مختلف کتاب ( خیلی سبز - نشر الگو و...)واسه سال 98 بازم کتاب های نظام قدیم ( که شامل ما میشه ) رو چاپ میکنن؟
      سلام دوست عزیز
      برا کنکور 98 که انشاالله دو کنکور برگزار میشه.کتابای نظام قدیم انتشارات از این ور اون ور گیر میاد.ولی اینکه بخوان چاپ کنن فک کنم امکانش خیلی کمه چون ما دانش اموز نظام قدیم نداریم دیگه. فقط پشت کنمکوری داریم که اونا هم اکثرا کتاباشونو تهیه کردن.مگه این که درخواست ها برای یه کتاب خیلی زیاد باشه.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      برا کنکور 98 که انشاالله دو کنکور برگزار میشه.کتابای نظام قدیم انتشارات از این ور اون ور گیر میاد.ولی اینکه بخوان چاپ کنن فک کنم امکانش خیلی کمه چون ما دانش اموز نظام قدیم نداریم دیگه. فقط پشت کنمکوری داریم که اونا هم اکثرا کتاباشونو تهیه کردن.مگه این که درخواست ها برای یه کتاب خیلی زیاد باشه.
      آخه من هنوز کتاب هایی مثه موج آزمون و سری آزمون و iq شیمی و... اینا تهیه نکردم. یعنی تا قبل کنکور 97 اینارو بخرم؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گاج تا همين هفته گذشته 55% تخفيف داشت و يك بانك كتاب هم تا 45%
      شما ريسك نكن و هرچي بازم داري ماكسيمم تا آخر ارديبهشت ماه بخر اعم از كتاب هاي آزمون/آموزشي/بانك تست/جمع بندي و...

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آره بابا چاپ میشه نگران نباش

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      خیر
      اخرین چاپ کتاب‌ها انجام شده و هر کتابی موجودیش تموم بشه، دیگه چاپ نمیشه. به جز کتاب‌های جمع‌بندی که در ماه آخر هم چاپ میشن.

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      خیر
      اخرین چاپ کتاب‌ها انجام شده و هر کتابی موجودیش تموم بشه، دیگه چاپ نمیشه. به جز کتاب‌های جمع‌بندی که در ماه آخر هم چاپ میشن.
      چقدر بد!!!!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشیدحتمابرای کنکور98دوکنکوربرگزارمیشه؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      خیر
      اقای زارع بلاخره مشخص نشد ای کیو گاج یازدهم کی میاد؟
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adamkhob نمایش پست ها
      ببخشیدحتمابرای کنکور98دوکنکوربرگزارمیشه؟
      بارها و بارها با استناد به مدارك مختلف و سوابق و گقته هاي مسئولين در اين رابطه بحث شده، لطفا در انجمن جست و جو كنيد.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به احتمال فراوان چاپ نشه!
      همونطور که دوستمون گفتن منم موافقم اگه تقاضا برای یه کتاب خاص زیاد باشه احتمالا چاپ شه مثلا کتاب شیمی پیش ۱ حداقل باید حدود ۳۰۰۰ نفری درخواست بدن!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن