خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راهنمایی حداقل ده درصد واسه دروس اختصاصی ریاضی؟

سلام
      من میخوام برای کنکور شروع کنم ولی یک مشکل اساسی دارم نمیدونم از کجا شروع کنم یعنی چه بخش هایی از کتاب رو بخونم رشته ام ریاضی هست و به رتبه 14000 تا 15000منطقه 2 نیاز دارم تا در رشته ودانشگاه مورد نظرم رو بیارم با این حال فعلا درمورد دروس اختصاصی ها راهنمایی میخواستم

ریاضی : برای کسی که پایه نابودی داره چه بخش هایی رو بخوانم و درصد مورد نظرم 10 هست یعنی جوری که بتونم حول حوش 5 تا 6 سوال رو درست جواب بدم

فیزیک : اینجا هم پایه خوبی ندارم و درصد مورد نظرم 10هست چه بخش هایی رو بخونم و نظرتون چیه فقط پیش2 رو بخونم ایا امکانش هست برای اینکه بیسی ندارم و فصل ها در ارتباط هستند یا نه ؟

شیمی : اینجا هم برای درصد 10 چه فصل هایی باید بخونم و اینکه شنیدم شیمی سوال هاش باهم در اتباط هست یعنی برای پاسخ سوال باید شیمی 2 یا 3 باهم بلد باشید و یا پیش بعد میشه با خوندن مثلا فقط شیمی2 به درصدمورد نظر رسید

مرسی از دوستان
      و اینکه منظورم این نیست که فقط 10 درصد از بوجه بندی رو بخونم فقط میخوام حداقل 10 درصد رو از این دروس داشته باشم
      ویرایش توسط Tia : 20 اسفند 1396 در ساعت 13:48 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما 10 درصد میخوای از هر درسی؟ 3 فصل اول شیمی 2 رو بخون.فیزیک هم 3 تا فصل رو بخون.کلا هر درسی رو 3 تا فصل ازش بخون بسته
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوش به حالت که هدفت رتبه 14هزار میخواد!!!!
      البته این پرسیدن نداره فک کنم
      از هر درسی یکی دو مبحث پرتکرار بخون قبولی دیگه
      عمومی هم 30 بزن والا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      خوش به حالت که هدفت رتبه 14هزار میخواد!!!!
      البته این پرسیدن نداره فک کنم
      از هر درسی یکی دو مبحث پرتکرار بخون قبولی دیگه
      عمومی هم 30 بزن والا
      میشه خصوصیتون رو چک کنید؟ یه سوال داشتم
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 20 اسفند 1396 در ساعت 13:26

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور 96 رو بگیر نگاه کن... هر سوالی رو که به نظرت اسون اومد برو مبحثش رو بخون...اینجوری بیشتر از 10% هم میزنی
      به مِی دور کن در دلت گر غمی است .... دمی در نِیَم دم که عالم دمی است

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی دوستان که در بحث شرکت کردن ولی من جواب کاملی نگرفتم
      1.الان ترکیبی بودن سوالات شیمی برای اینکه فقط بخوام شیمی 2 رو بخونم مشکلی نداره ؟
      2. فیزیک پیش2 پیش نیازی نمیخواد؟ من چیزی از فیزیک 2 و 3 نمیدونم
      3. ریاضی رو چیکار کنم همونطور که گفتم پایه ای ندارم

دوستان یه نکته ای که من مدرسه نیستم که مثلا فیزیک پیش بهم درس بدن یه چیزهایی بلد باشم بعد بیام فقط فصل هایی رو انتخاب کنم و برای کنکور بخونم اینو گفتم که کلا دیدی نسبت به این درس ها ندارم نمیدونم کدام بخش ها برای من بهتره
      ویرایش توسط mohammad4321 : 20 اسفند 1396 در ساعت 20:34

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad4321 نمایش پست ها
      مرسی دوستان که در بحث شرکت کردن ولی من جواب کاملی نگرفتم
      1.الان ترکیبی بودن سوالات شیمی برای اینکه فقط بخوام شیمی 2 رو بخونم مشکلی نداره ؟
      2. فیزیک پیش2 پیش نیازی نمیخواد؟ من چیزی از فیزیک 2 و 3 نمیدونم
      3. ریاضی رو چیکار کنم همونطور که گفتم پایه ای ندارم

دوستان یه نکته ای که من مدرسه نیستم که مثلا فیزیک پیش بهم درس بدن یه چیزهایی بلد باشم بعد بیام فقط فصل هایی رو انتخاب کنم و برای کنکور بخونم اینو گفتم که کلا دیدی نسبت به این درس ها ندارم نمیدونم کدام بخش ها برای من بهتره
      بنظرم فیزیک شکست نور و اینه خوبه پیش نیازم نداره پیش 2 هم 2 فصل اخرش فک کنم خوبه برات چون بقیش شاید چون نوسان نخوندی یکم درکش سخت بشه شیمی هم کلا دوم پیش نیازه یجورایی و خوب بخونیش فک کنم بشه زد بهتر سومه شیمی سومم تو مساله های پیش یکم نیازه به هرحال که مسلط بشی بهش بنظرم از دوم شروع کن شیمیو بخون دومو تموم کن بعد فصل 1 و 2 سوم اخرشم 1و2 پیش اسونه بخون درصدت خیلیم بیشتر 10 میشه ریاضیم رشتم تجربیه تو رشته ما امار و احتمال و هندسه به پایه قوی نیاز نداره ولی بقیش ترکیب میشه موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شیمی ترکیبی هس ولی بعضی سوالای دوم ترکیبی نیس شما کلا دومو بخون اسونه البته محاسباتش نه. من خودمم نمیتونم بزنم جرم اتمی میانگین که واسه خیلیه اسونه و بعضا سخت کلا نخونش محاسباتی رو با توجه به ریاضی فیزیکت که مثه منه ولی میتونی فصل یک دانشمندا رو بخونی در ضمن مفهومی بخون حفظ نکن هسته و اتم جرم اینا رو قشنگ بفهم چیه بقیه فصل ها هم راحته کلا دومو بخون

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان درباره ریاضی نظری ندارن؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ی سری دوستان انقد جو میدن ترکیبی فلان...اقا بخدا قسم 7فصل شیمی خوندم 40درصد زدم...همین کنکور96...چراالکی جو میدید؟
      مثلا توزیست تستی ک از الکترو کاردیو هرسال میدن چ ربطی ب زنتیک داره؟ بعضیا یه جوری جو میدن انگار کل شیمی بخونی 2فصل نخونی هیچی دیگه بدبختی
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​والا من تجربیم...اما هفته اخر بود لگ ماتریس احتمال خوندم..همشم سرکنکور روهوا زدم....برای احتمال تستای س سال اخیرو زدم..برای بقیه هم اصلا وقت نشد فقط تستای افبا
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad4321 نمایش پست ها
      دوستان درباره ریاضی نظری ندارن؟
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​والا من تجربیم...اما هفته اخر بود لگ ماتریس احتمال خوندم..همشم سرکنکور روهوا زدم....برای احتمال تستای س سال اخیرو زدم..برای بقیه هم اصلا وقت نشد فقط تستای افبا
      شما احتمالا پیش زمینه از قبل داشتی وگرنه مثلا اگه استوکیومتری ندونی تو مساعل پیشم میمونی اگه فرمول نویسی ندونی تو واکنش نویسی میمونی اگه سالیسیلیک اسیدو ندونی مثلا راحت تستو از دست میدی یه همچین چیزایی شانسیه وگرن اکثرن نقشه راهو بلدن ولی یهو دیدی بخاطر یه ترکیب که باید حفظ میبدی نتونی تستو جواب بدی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​خب دارم میگم 7فصل بلد بودم...یعنی دوم تا 1 و2 سال سوم
      نقل قول نوشته اصلی توسط شیده7 نمایش پست ها
      شما احتمالا پیش زمینه از قبل داشتی وگرنه مثلا اگه استوکیومتری ندونی تو مساعل پیشم میمونی اگه فرمول نویسی ندونی تو واکنش نویسی میمونی اگه سالیسیلیک اسیدو ندونی مثلا راحت تستو از دست میدی یه همچین چیزایی شانسیه وگرن اکثرن نقشه راهو بلدن ولی یهو دیدی بخاطر یه ترکیب که باید حفظ میبدی نتونی تستو جواب بدی
      ما دوباره سبز میشویم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن