خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دکترای اینده... زیست بلداش ...را مشکل من راه حلی ندارید؟

سلام دوستان کنکوری خسته نباشید
      من 95 کنکور دادم درصد زیستمم 46 بود اون سال کتابو خوندم بدون جزوه یا درسنامه و فقط و فقط تستای ترکیبی اخر فصل گاج نقره ای جامع رو زدم 96 که کنکور ندادم و یه سال از کنکور دور بودم حالا امسال با نشرالگو خوندم بعضی فصلا جزوه عمارلو خوندم گاهی هم درسنامه خود نشرالگو بعضی اوقاتم دوتاش تستای نشرالگو هم تالیفیارو زدم حالا یا مضربی یا کامل اما توی ازمونا نتیجم خوب نمیشه حس میکنم حتی از دوسال پیشم بدتر میشه تا الان تقریبا با بودجه بندی ازمونا خوندم از الان به بعد که میدونید اکثرا مروره دیگه برا دور دوم بنظرتون چیکار کنم که پیشرفت کنم ؟ خودم به سرم زد ازمون زیست خیلی سبزو بخرم اونو هم بزنم بنظر شما میتونه کمک کنه؟ چون گفتم شاید تستای نشرالگو خیلی برا من جواب نمیده گاها هم میگم همه اینا رو ول کنم هون تستای اخر گاجو بزنم ولی امسال درصد بالاتر میخوام چیکار کنم زیستو چطور بخونم ؟ نیاز هس منابعم رو عوض کنم؟ ببخشید زیاد نوشتم اجرتون با خدا اگر حوصله کردید خوندید و کمکم کردید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سال 95چند بار زیست رو خوندید 46زدید؟فقطم تستای ترکیبی گاج زدید؟تست دیگه ای نزدید؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      سال 95چند بار زیست رو خوندید 46زدید؟فقطم تستای ترکیبی گاج زدید؟تست دیگه ای نزدید؟
      ن والا هیچی نزدم کلا تمرکزم رو کتاب بود 3 بار خوندم فک کنم بعضی قسمتای مهم بیشتر چون تست کم میزدم وقت میشد امسال گفتم شاید اگر اینکار کنم بهتر بشم ک بدتر شده

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چند تا منبع رو برای درسنامه نخون یا جزوه عمارلو رو بخون یا نشرالگو نه دوتارو (من عمارلو رو پیشنهاد می کنم) در ضمن نشرالگو به همه نمیسازه از جمله خود من (یه پیش 1 رو از روش خوندم و از گرفتنش پشیمون شدم )
      منبع تست هم ببین اگه نشرالگو برات جالب نبود یه کتاب دیگه بگیر و بزن ولی در این که الگو کتاب خوبیه شکی نیست ولی برای همه نوشته نشده ... آزمون خیلی سبز فکر کنم یه کم زود باشه وقت میشه قبلش یه دور دیگه کامل خوند بعد آزمون رو استارت زد
      در کل پیشنهاد من با توجه به منابعتون : جزوه +کتاب +گاج
      موفق باشید

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام دوستان. درباره آزمون زیست شناسی خیلی سبز کسی تجربه ای داره؟ چه مقدار از نکات لازم کنکوری رو گفته؟

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooya2000 نمایش پست ها
      سلام دوستان. درباره آزمون زیست شناسی خیلی سبز کسی تجربه ای داره؟ چه مقدار از نکات لازم کنکوری رو گفته؟
      up

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام البته من که به دکتری نمی رسم با این وضعم ولی
      به نظرم عمارلو بخون بعد تستای عمارلو بزن بعد برو نشرالگو قسمت تست های سراسری و آزمون های آزمایشی اون قسمت رو بزن و خیلیییی خوب تحلیل کن
      موفق باشی

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooya2000 نمایش پست ها
      کسی نبود؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      چند تا منبع رو برای درسنامه نخون یا جزوه عمارلو رو بخون یا نشرالگو نه دوتارو (من عمارلو رو پیشنهاد می کنم) در ضمن نشرالگو به همه نمیسازه از جمله خود من (یه پیش 1 رو از روش خوندم و از گرفتنش پشیمون شدم )
      منبع تست هم ببین اگه نشرالگو برات جالب نبود یه کتاب دیگه بگیر و بزن ولی در این که الگو کتاب خوبیه شکی نیست ولی برای همه نوشته نشده ... آزمون خیلی سبز فکر کنم یه کم زود باشه وقت میشه قبلش یه دور دیگه کامل خوند بعد آزمون رو استارت زد
      در کل پیشنهاد من با توجه به منابعتون : جزوه +کتاب +گاج
      موفق باشید
      ممنونم ازمونم بنظر کم نمیادا من فهرستشو دیدم فک کنم زیاد باشه شما کتابشو داری ؟ خوبه؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      سلام البته من که به دکتری نمی رسم با این وضعم ولی
      به نظرم عمارلو بخون بعد تستای عمارلو بزن بعد برو نشرالگو قسمت تست های سراسری و آزمون های آزمایشی اون قسمت رو بزن و خیلیییی خوب تحلیل کن
      موفق باشی
      مسلما هیچ کس با وضع قبلش پزشکی نمیاورده و طی زمان بدستش اورده پس تلاشتو بکن ایشالا هرچه که صلاحمونه اتفاق بیفته ممنون از پاسخگویی شما هم موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh777 نمایش پست ها
      ممنونم ازمونم بنظر کم نمیادا من فهرستشو دیدم فک کنم زیاد باشه شما کتابشو داری ؟ خوبه؟
      نه من هنوز تهیه نکردم ولی کلا 1390 تست داره که وقتی الان یه دور کامل بخونی (با هر منبعی که داری ) ،دیگه وقت نمیگیره خیلی چون فقط برای مروره دیگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن