خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از کنکور بریدم ... از زندگیم بریدم ... توان نفس کشیدن ندارم .

خدایا از خودم بیزارم چرا با خودم این کارو کردم؟؟؟؟
      متنفرم از خودم و از برنامه هایی که هر روز نوشته میشدند هر روز ویرایش میشدند و هیچوقت اجرا نمیشدند
      متنفرم از شنبه هایی که منتظرشون بودم اما اگه شنبه میرسید بازهم حال و هوای قبل
      متنفرم از تایپیک هایی که زدم و گفتم میتونم یا نمیتونم
      از خودم متنفرم که چرا سر خودم کلاه گذاشتم که چرا به پدر و مادرم تراز دروغین میگفتم
      اول بهمن گفتم میخونم برای 7 فروردین چشامو باز کردم دیدم بهمن تموم شد اول اسفند کفتم برای 7 فروردین میخونم شد 20 اسفند و من هیچی و هیچی
      از مهر خوب خوندم تراز 6 هزارم اوردم اما بهمن و اسفند لای کتابامو باز نکردم
      همش تو اتاقمم ...روی میزمم اما از اینکه چقد از خودم متنفرم از اینکه این همه وقتو گذروندم نمیتونم و روم نمیشه به کتابام نگا کنم....
      احساس میکنم خیلی هیچم چون انتظار پدرمو مادرمو نمیتونم براورده کنم...
      خدایا چیکار کنم .... انگار صداهایی رو میشنوم توی درونم که میگن ... بکش کنار تو لیاقت نداری....

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چرا اینقدناامید؟؟: (
      خب دوباره شروع کنید
      خیلی قوی استارت بزنید : )

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.sara نمایش پست ها
      چرا اینقدناامید؟؟: (
      خب دوباره شروع کنید
      خیلی قوی استارت بزنید : )
      از ترس اینکه دوباره همون روال قبلی رو طی کنم و بگم امروز نه فردا میترسم شروع کنم....
      واسه هدفم حاضرم جون بدم اما این ترس و روزهایی که خراب کردم روزهایی که از دست دادم شدن یک سنگ بزرگ جلوی راهم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      لعنت به کنکور! لعنت به باعث و بانیش

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عزیزم هرچی تا الآن خوندی رو بریز دور...هر کاری کردی و نکردی رو فراموش کن...سعی کن شخصیتِ ضعیفی رو که در این مدتِ اخیر داشتی فراموش کنی...ذهنت رو خالی کن...بذار صفحه ی ذهنت خالی و سفید باشه...فارغ از نتوانستن ها...فارغ از تجربه های تلخ و شکست ها و...منتظر فردا و فرداها نباش...همین الآن یه کاغذ سفید بردار و یه برنامه ی نیم روزه بریز و تا آخرِ شب انجامش بده...بدون فکر کردن به گذشته و...فعلا چون ذهنت آشفتست نمیخواد برنامه ی بلند مدت بریزی چون آشفته تر میشی...وقتی خوب تونستی افسار ذهنت رو به دست بگیری اونوقت برنامه ی بلند مدت بریز...
      حرفام هرچند ناپخته اما امیدوارم به دردت بخوره...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آرام باش نبی

تنها چیزی که ازت دارم فاصله س

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marde_tanha نمایش پست ها
      از ترس اینکه دوباره همون روال قبلی رو طی کنم و بگم امروز نه فردا میترسم شروع کنم....
      واسه هدفم حاضرم جون بدم اما این ترس و روزهایی که خراب کردم روزهایی که از دست دادم شدن یک سنگ بزرگ جلوی راهم
      اون شنبه ای ک میخوایید شروع کنید هیچ وقت نمیاد : )
      همین الان شروع کنید
      نمیخواد ک ازهمون اول 12یا13یا بیشتر بخونید
      کم کم ساعتتون رو زیاد کنید
      اینجوری خیلی بهتره و عادت میکنید : )
      موفق باشید : )

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      لعنت به کنکور! لعنت به باعث و بانیش
      نه لعنت به کسی که این نظام جدید رو راه انداخت هم به ما هم به نظام جدیدا یه استرس اضافی وارد کرد (کاش حداقل خیلی بهتر میشد کتاباشون دلمون نمی سوخت )
      در جواب استارتر هم بگم دوست عزیز هر چی بیشتر به گذشته فکر کنی بیشتر حسرت میخوری و هرچی بیشتر به آینده فکر کنی استرست بیشتر میشه ببین الان چیکار می تونی بکنی برای موفقیتی که مد نظرت هست و انجام بده
      در مورد ویرایش برنامه و انجام ندادنش هم شما احتمالن یه برنامه سنگین می ریزی اول یه برنامه سبک بذار (برای همین امروز حتما نه فردا !) آروم آروم زیادش کن انشاالله که مشکلت حل میشه و میای روی فرم
      موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1. همچین با پشت دست بزن توی دهن ندای درونت که دیگه بلند نشه.

2. گذشته رو که کاری نمیشه کرد؟ درسته؟ پس درود به آینده... یک جوری این حدود 110 روز آینده رو بخون، که وقتی این حدود 110 روز آینده، تبدیل شدن به "گذشته"، به گذشته ت "افتخاااار" کنی که تمام تلاشتو کردی.

3. اپیزود 1: "داوطلبین گرامی، وقت تمام است،ضمن خسته نباشید لطفا برگ پاسخنامه را با دست چپ بالا گرفته و به مراقب تحویل دهید.
      اپیزود 2: سایت سنجش: "داوطلبان گرامی، با آرزوی موفقیت، نتایج اولیه ی کنکور سراسری سال 1397 در ساعت 18 امروز مورخه 1397/5/8 بر روی سایت اطلاع رسانی سازمان قرار خواهد گرفت"

اگه این مدت باقیمونده رو تووووووپ بخونی، این دو لحظه، لحظه های شیرینی برات خواهند بود...

4. https://www.instagram.com/konkoori9696/ بیماری سخت، وقتی که "بقیه" میگن کمه، اما دل آرام یک شیرزن و تلاش زنانه او.

5. حسین صادقی وقتی که "بقیه" میگن کمه، تراز کم، اما یک شیرمرد و تلاش مردانه اش.

6. اگه مشکل مالی نداری، بهتره از سالن مطالعه های کنکور استفاده کنی(کتابخانه عمومی نه ها، اونایی که مخصوص کنکوره و باید ساعت خاصی بری و نظم داره و ... حتما با تحقیق انتخاب کن... قبل از اینکه پول بدی یک روز امتحانی اجازه بگیر برو... اگه هم وضعیتت مالیت فعلا مساعد نیست، بازم بهانه نمیشه، از والدین خواهش کن تا فضای خونه رو برات مهیا کنن)

7. حساب شده برو جلو... منابع مناسب این زمان... برنامه نسبتا مناسب... یکماه یا سه هفته آخر جمع بندی و آزمون جامع زدن...

8. دقیقه هاتم قدر بدون... یا علی مدد...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حاجی در ابتدا آرامش خود را حفظ کن
      سپس دوباره شروع کن ( بدون دوباره برنامه ریختن ، بدون تغییر منابع ، بدونه هیچ مزخرف دیگه ای ! ، مشکل تو اینا نیست . مشکل تو نخوندنه )

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بالاخره یه روز خوب میاد...
      حتی اگه عمر ما کفاف دیدنش و نده...
      گفت: احوالت چطور است؟
      گفتمش: عالی است
      مثل حال گُل!
      ...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alire نمایش پست ها
      بالاخره یه روز خوب میاد...
      حتی اگه عمر ما کفاف دیدنش و نده...
      پس میخوام صدسال نیاد

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جواب همه دوستان رو خوندم مرسی بابت کمک کردنتون
      توصیه تون برای ازمون 7 فروردی چیه ؟؟چیکار کنم برسم؟؟؟!!!!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      وقتی توان نفس کسیدن نداری ,الان چطور در انجمن هستی؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marde_tanha نمایش پست ها
      جواب همه دوستان رو خوندم مرسی بابت کمک کردنتون
      توصیه تون برای ازمون 7 فروردی چیه ؟؟چیکار کنم برسم؟؟؟!!!!
      برا 7فرودرین که نمیتونی اماده بشی برا 31سنجش اماده شو

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن