خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marde_tanha نمایش پست ها
      جواب همه دوستان رو خوندم مرسی بابت کمک کردنتون
      توصیه تون برای ازمون 7 فروردی چیه ؟؟چیکار کنم برسم؟؟؟!!!!
      والا میترسیم بت بگیم اجراشون نکنیاین چیزا فایده نداره خودت فقط مشاوره خودتی خودت فکر کن چقد عقبی چع درسی میلنگی....هیچکس جز خودت نمیتونه راهتو مشخص کنه بخون بکوب بزن تو دهن انرژیا منفی

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قلمو دایورت کن
      مقصر اول کنکور دوم قلم!
      خودت بخون ولی بخون!

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حاجی بریدم رو ب رو بردار میشه چی افرین میشه...... تو زندگی اگه بکشی کنار این اتفاق میفته چیه حالا مگه یه کنکوره طرف با دهنش پینگ پنگ بازی میکرد( منظورم اینه دست نداشت ) رقیبش دست داشت نتونست اینو شکست بده ببین خدا چی ساخته حاجی فقط میتونم بگم اگه تنبیهی بود واسمون مثلا اگه میگفتن از کنکور در نیای .... اگه زیر فشار بودیم دقیقا مثل کاری که موش تو جعبه اسکینر در فصل ۷ زیست واسش اتفاق میفته ینی وقتی درس نمی خوندیم یکی باسیلی میزد دم گوش یا اب داغ میریخت رو سرمون الان هممون همدیگه رو پروفسور صدا میزدیم با بیل گیتس سلفی مینداختیم وکارگردانی فیلم تام هاردی مد مکس ۲ رو با اسرار شارلیز ترون قبول میکردیم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امممم،الان مشکل دقیقا چیه؟
      یه برنامه بریز و بهش عمل کن....همین......
      و در ضمن هر وقت فک کردی به اخر راه رسیدی بدون چیزای خیلی بدتری هم وجود داره....
      اگ در برابر کنکور کم بیاری ناموسا در برابر چیزای بدتر از این میخوای
      چیکار کنی؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این پستو قبلا یه جا دیگ گذاشته بودم ولی بخونش
      negar_27022018_194300.png

سکانس چهارم:
      بابا: خوابید؟
      مامان: آره خدارو شکر آرومه ایشالله بچم فردا نتیجه این همه عذاب و# زحمت# که واسه کنکور کشیده رو میبینه....
      دلم مث سیر و سرکه میجوشه
      بابا: انگار سختترین شب زندگیم امشبه،همه آرزوم اینه که بچم موفق شه....

تو بالشو گذاشتی رو سرت و داری زار زار گریه میکنی تو دلت میگی:
      ((نخوابیدم...مامان خوبم تورو خدا اینجوری نباش..دیوونه میشم وقتی میگی #زحمت# کشید...وقتی میگی جواب "زحمتاش"...اخه مامان من بی عرضه تلاش نکردم نخوندم...بی ارده بودم....بابا تو رو خدا اتیشم نزن بخواب حرفات داره با اشکام کورم میکنه....))
      آی خدا به دادم برس...غلط کردم غلط کردم،من تحمل اشک مامانموندارم....
      من تحمل شکستن غرور بابامو ندارم....
      ای کاش زمان متوقف میشد...
      ای کاش فردا نمیشد....
      ای کاش حداقل یه خورده میخوندم و یه رتبه ی ابرومندانه میاوردم....
      کاش رتبم حداقل زیر پنج هزار میشد....
      کاش امشب گریه نمیکردم و میتونستم مامان و بابامو فردا سربلند کنم......

#صد و بیست روز قبل :

سکانس اول : شب و روزم گریه شده،کتابو که باز میکنم یه خط میخونم میرم تو فکر اینکه اگه از اول سال میخوندم چی میشد،میشینم گریه میکنم میرم اینستا بی خود و بی جهت میچرخم....
      از این مشاور به اون مشاور....
      ببینم کدوم رتبه برتری بوده با صدو بیست روز خوندن پزشکی قبول شده...
      نه نیست...همش دروغه....پس بیا گریه کن....
      پشیمون تو اتاق خودتو حبس کن...هیچی نخون....تست نزن.....بخواب فرار کن...تلاش نکن.....امروزو به فردا تبدیل کن و هی بگو از شنبه برای کنکور نودوهشت بکوب میخونم با فلان برنامه رویایی....

سکانس دوم.:
      ای وای عید شده.. حس درس نیست اعصاب ندارم.....مهمون داریم درک نمیکنن.....مامان و بابام به زور(!!!!!!!!!!!!!!!) میبرنم مسافرت....اصلا تو عید نمیشه خوند،بعد عید با انگیزه شروع میکنم،امروز میریم بیرون،فردا...
      اره از فردا دیگه بکوب میخونم......

سکانس همین الان .:
      بابا بس کنید....
      توروخدا واسه تنبلی چه قدر بهونه؟
      اینده چی میشه...
      فلان روزچی میشه.....
      منابع واسه جمع بندی.....
      برنامه ات چیه ...منبعت چیه.....

هه...چه قدر تو ظالمی....
      در واقع تو ظالم ترین مظلوم دنیایی.....
      چون داری به خودت و به عزیزترینات ظلم میکنی......
      به ظاهر در تب طب هستی ولی در روزمرگیات تو خواب غفلتی....
      بیدار شو رفیق...دیگه واقعا دیره...صدو بیست روز بعد مامانت وقتی چراغ اتاقتو خاموش کردبا ارامش بگو من صدوبیست روز نهایت تلاشمو کردم....
      اگه بقیه دوسال خوندن و نرسیدن من چهارماه جونمو میزارم و قبول میشم...
      فردا با حال خوب از جلسه کنکور بیرون میام ....
      رفیق ول کن آمار و ارقامو...
      بچسب به تلاش
      جوری بخون که لذت ببری از استقامتت....
      فقط بخون عین ربات بخون....
      ناهار شام بخون.،بخواب....
      این اسباب بازی رو دور بنداز
      باور کن اشک مامان بابات ،امید عزیزات خعلی بیشتر اهمیت داره....
      لعنتی تلاش کن...بجنگ....داغونش کن ...
      لهش کن...عین غارنشینا فقط بخون...
      عین ربات فقط دستور خوندن به خودت بده....
      تا حداقل شب قبل از کنکور اروم باشی....

#(منبع: konkoortajrobi7697

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      لعنت به کنکور! لعنت به باعث و بانیش
      باعث و بانیش علاقه مندی دانش آموزا به یه سری رشته خاص و دانشگاه خاص هست. همین...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز اقای افشار تو کانالش یه ویس انگیزشی گذاشت...تاکید کرد هرکی از الان زیر ۵۰ نیاره فقط و فقط خودش مقصره...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vivabarca نمایش پست ها
      امروز اقای افشار تو کانالش یه ویس انگیزشی گذاشت...تاکید کرد هرکی از الان زیر ۵۰ نیاره فقط و فقط خودش مقصره...
      ینی چی؟ ینی هرکی از الان بخونه زیر 50 میاره؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      ینی چی؟ ینی هرکی از الان بخونه زیر 50 میاره؟
      نه جانم هرررررررکی بخونه زیر 50 نمیاره ...چون میدونی که هرکسی نمیخونه...هرکی هم بخونه درست نمیخونه...این کار یه سری شراط خاص میخواد
      اون به عنوان یه مشاور کارکشته و با تجربه میگه از االان زیر 50 هم میشه شد ..دیگه کاری به ...شرای ملت که میگن نمیشه و فلان و تیر و تابستون و اسفند و فلان نداره ...حرف تبلیغاتی هم نزده که بگیم اره الان اینو گفته که تبلیغ خودش شه پس بیهوده گفته...شاید از هر 100 نفر دونفر بتونن این کارو کنن شایدم یک نفر ولی مهم اینه که میشه اینکارو کرد ...چون طبیعتن قانونی وجود نداره که بگیم اره واسه فلان رتبه فلان ماه و واسه فلان رتبه فلان ماه لازمه...این فیزیک نیست که بگیم اب همیشه 100 بجوش میاد ..کمتر باشه فایده نداره...اینم همینطوریه ...اگه کسی مردشه که بخواد جوری درس بخونه که جور ماه هایی که از دست داده رو بکشه حقشه که موفق بشه ...چون یه عده خیال میکنن رتبه 1 تا 3000 الان ردیف شده و ملت بلیطهاشون تو دستاشونه...و دیگه کاری نمیشه کاری کرد..نه جانم تا وقتی کنکور تموم نشده به کسی رتبه ندادن...
      ادمیزاد هرچی بیشتر تو تنگنا قرار بگیره(یاسر بختیاری ادم تو محدودیت ستاره میشه ) کیفیتش بالاتر میره نمونش رو هم چندین سال تو بین امتحانای اخر ترم دیدیم هر امتحانی فرجش کمتر بود بیشتر میخوندیمش نمرشم بیشتر میاوردیم...
      .این گوی و این میدان ...هرکی مردشه بسم الله
      ویرایش توسط SinaAhmadi : 22 اسفند 1396 در ساعت 16:46

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      نه جانم هرررررررکی بخونه زیر 50 نمیاره ...چون میدونی که هرکسی نمیخونه...هرکی هم بخونه درست نمیخونه...این کار یه سری شراط خاص میخواد
      اون به عنوان یه مشاور کارکشته و با تجربه میگه از االان زیر 50 هم میشه شد ..دیگه کاری به ...شرای ملت که میگن نمیشه و فلان و تیر و تابستون و اسفند و فلان نداره ...حرف تبلیغاتی هم نزده که بگیم اره الان اینو گفته که تبلیغ خودش شه پس بیهوده گفته...شاید از هر 100 نفر دونفر بتونن این کارو کنن شایدم یک نفر ولی مهم اینه که میشه اینکارو کرد ...چون طبیعتن قانونی وجود نداره که بگیم اره واسه فلان رتبه فلان ماه و واسه فلان رتبه فلان ماه لازمه...این فیزیک نیست که بگیم اب همیشه 100 بجوش میاد ..کمتر باشه فایده نداره...اینم همینطوریه ...اگه کسی مردشه که بخواد جوری درس بخونه که جور ماه هایی که از دست داده رو بکشه حقشه که موفق بشه ...چون یه عده خیال میکنن رتبه 1 تا 3000 الان ردیف شده و ملت بلیطهاشون تو دستاشونه...و دیگه کاری نمیشه کاری کرد..نه جانم تا وقتی کنکور تموم نشده به کسی رتبه ندادن...
      ادمیزاد هرچی بیشتر تو تنگنا قرار بگیره(یاسر بختیاری ادم تو محدودیت ستاره میشه ) کیفیتش بالاتر میره نمونش رو هم چندین سال تو بین امتحانای اخر ترم دیدیم هر امتحانی فرجش کمتر بود بیشتر میخوندیمش نمرشم بیشتر میاوردیم...
      .این گوی و این میدان ...هرکی مردشه بسم الله
      آره میدونم منم منظورم از خوندن اینه که دیگه فرد جووونش دراد و این طرفا پیداش نشه
      ینی ارادشو داشته باشه ( شما گفتی یک در صد من میگم یک در هزارم این ارادرو ندارن مثه خودم که تا الان نداشتم )

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فقط 3 ماه مونده(ی چش بهم زدن) دلیلی نداره انگیزه نداشته باشید.در ضمن هر وخ دیدید وسط درس خوندنتون حسش داره میره، به یکی از اعضای خونوادتون بگید بیاد ی گوشه اتاق کار خودشونو انجام بدن شما هم به درس خوندنتون برسید؛من خودم اینکار میکنم راندمانم خیلی میره بالاتر.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PARSA96 نمایش پست ها
      فقط 3 ماه مونده(ی چش بهم زدن) دلیلی نداره انگیزه نداشته باشید.در ضمن هر وخ دیدید وسط درس خوندنتون حسش داره میره، به یکی از اعضای خونوادتون بگید بیاد ی گوشه اتاق کار خودشونو انجام بدن شما هم به درس خوندنتون برسید؛من خودم اینکار میکنم راندمانم خیلی میره بالاتر.
      بعضیا که انگیزه ندارن علتش اینه ک فک میکنن الان دیگه واسه دندون دارو پزشکی دیره

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به روش جمع بندی و تند تند درس بخونم بعد فورا برو سمت تست

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میگم بعضی ها رو دیدم با معدل ۱۹ چند سال نشستن پشت کنکور خیلی نامید میشم یعنی واقعا کنکور انقد سخته؟ خیلی میترسم منم قبول نشم

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ایلین ۱ نمایش پست ها
      میگم بعضی ها رو دیدم با معدل ۱۹ چند سال نشستن پشت کنکور خیلی نامید میشم یعنی واقعا کنکور انقد سخته؟ خیلی میترسم منم قبول نشم

خب شمااونیو ببین ک بامعدل ۱۴رفته پزشکی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن