خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 78
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

درگیری من با آی کیو زیست (iq زیست)و یک آشفتگی ذهنی دیگر ونیاز به کمک

با سلام . داستان من و آی کیو زیست اینه که من برا هر آزمون تعداد کمی تست از آی کیو میزنم چون هر سوال سخته و زیاده و پاسخ تششریحی ام که بخونی پیر میشی !!!!.و خودم هم دوست دارم زیاد تست بزنم و با ای کیو این امکان برامن نیست چون تو تست زدن و تحلیلش و نکته برداریش کندم . دیروز یه فکری زد سرم گفتم بهتر نیست به جای این که آی کیو بزنم و تعداد کم تستها بیام برم سر آبی قلمچی وکنکور و کانونشو کار کنم و وقت بود تالیفیاشم بزنم. بعد برم سر سه سطحی و بعد برا تکمیل آزمون زیست خیلی سبزو بزنم که تعداد تستام بیشتر و تسلطم بیشتر بشه !!!!!؟؟؟؟؟
      نظرتون چیه ؟ موافق یا مخالف ؟با توضیح.
      خیلی ممنون.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مذخرف ترین منبع زیست همین آیکیوِ !!! چه کاریه اخه همچین تستای سنگینی بزنین وقتی کنکور 96 اصلاااا اینجوری نبود!! الگو کار کن یا همون آبی قلمچی که میگی (البته این نظره منه و نظرات متفاوت!)

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پارسال زیست 62 زدم امسال میخواستم ایکیو بخونم یه فصل زدم بستمش دادمش دوستم
      این کتاب مثل کتاب فاگوزیست و چند کتاب دیگه سنخیتی با استراتژی کوتاه مدت موفقیت تو زیست شناسی نداره
      تو زمان محدود باید مهندسی شده درس خوند
      (این سنخیت رو تازه یاد گرفتم گفتم یه جا بکار ببرمش)

تنها چیزی که ازت دارم فاصله س

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebi92 نمایش پست ها
      من پارسال زیست 62 زدم امسال میخواستم ایکیو بخونم یه فصل زدم بستمش دادمش دوستم
      این کتاب مثل کتاب فاگوزیست و چند کتاب دیگه سنخیتی با استراتژی کوتاه مدت موفقیت تو زیست شناسی نداره
      تو زمان محدود باید مهندسی شده درس خوند
      (این سنخیت رو تازه یاد گرفتم گفتم یه جا بکار ببرمش)
      نظرت آبی خوبه ؟؟

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      مذخرف ترین منبع زیست همین آیکیوِ !!! چه کاریه اخه همچین تستای سنگینی بزنین وقتی کنکور 96 اصلاااا اینجوری نبود!! الگو کار کن یا همون آبی قلمچی که میگی (البته این نظره منه و نظرات متفاوت!)
      حالم از الگو به هم میخوره !!!آبی خوبه بزنم؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      نظرت آبی خوبه ؟؟
      تست های 10 سال اخیر
      هر کتابی باشه خوبه
      بشرط تحلیل تک تک گزینه ها
      سه سطحی ها خوبن ولی من کامل زدم دومشو کتاب درسی رو کامل پوشش نمیده
      آبی کتاب خوبیه و به این حجمه هایی که علیه ش هست توی انجمن توجه نکن

تنها چیزی که ازت دارم فاصله س

7. Top | #7
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام . داستان من و آی کیو زیست اینه که من برا هر آزمون تعداد کمی تست از آی کیو میزنم چون هر سوال سخته و زیاده و پاسخ تششریحی ام که بخونی پیر میشی !!!!.و خودم هم دوست دارم زیاد تست بزنم و با ای کیو این امکان برامن نیست چون تو تست زدن و تحلیلش و نکته برداریش کندم . دیروز یه فکری زد سرم گفتم بهتر نیست به جای این که آی کیو بزنم و تعداد کم تستها بیام برم سر آبی قلمچی وکنکور و کانونشو کار کنم و وقت بود تالیفیاشم بزنم. بعد برم سر سه سطحی و بعد برا تکمیل آزمون زیست خیلی سبزو بزنم که تعداد تستام بیشتر و تسلطم بیشتر بشه !!!!!؟؟؟؟؟
      نظرتون چیه ؟ موافق یا مخالف ؟با توضیح.
      خیلی ممنون.
      بهترین تصمیم من همین بود که سه ماه پیش آی کیو رو گذاشتم کنار و از آبی کانون فقط سوالات آزمون ها و سراسری رو حل کردم ضمنا سوالات آزمون های کانون سال 94 و 95 هم از نت خریدم و کپی کردم و کار می کنم
      نمی گم آی کیو کتاب بدیه ولی برای اتمامش نیاز داشتم در روز 4 ساعت زیست بخونم یا اینکه از اول تابستان حتما شروع می کردم به خوندنش ، که هیچ کدام از این شرایط رو نداشتم ضمن اینکه مرور چند باره کتاب و تست استاندارد خیلی بیشتر جواب میده تا صرفا تست های سخت آموزشی ،
      برای بالا زدن زیست در کنکور نیازه:
      اولا هیچ فصلی حذف نشه
      ثانیا بالای 10 بار هر فصل مرور بشه
      ثالثا روی نکات ترکیبی و شکل ها تسلط کامل داشته باشی
      رابعا مدیریت آزمون بلد باشی مثلا اینکه تست های سخت و شمارشی و ژنتیک رو بزاری واسه آخر کار
      خامسا فیلم های کرامت رهپویان دانش رو بعد از خوندن هر فصل ببینی مفیده چون من زیست رو بدون معلم خوندم و فیلم هر فصل رو بالای سه دفعه دیدم البته آخریا با دور تند، می تونم بگم جز بهترین دی وی دی آموزشی که تولید شده
      سادسا...

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmn نمایش پست ها
      بهترین تصمیم من همین بود که سه ماه پیش آی کیو رو گذاشتم کنار و از آبی کانون فقط سوالات آزمون ها و سراسری رو حل کردم ضمنا سوالات آزمون های کانون سال 94 و 95 هم از نت خریدم و کپی کردم و کار می کنم
      نمی گم آی کیو کتاب بدیه ولی برای اتمامش نیاز داشتم در روز 4 ساعت زیست بخونم یا اینکه از اول تابستان حتما شروع می کردم به خوندنش ، که هیچ کدام از این شرایط رو نداشتم ضمن اینکه مرور چند باره کتاب و تست استاندارد خیلی بیشتر جواب میده تا صرفا تست های سخت آموزشی ،
      برای بالا زدن زیست در کنکور نیازه:
      اولا هیچ فصلی حذف نشه
      ثانیا بالای 10 بار هر فصل مرور بشه
      ثالثا روی نکات ترکیبی و شکل ها تسلط کامل داشته باشی
      رابعا مدیریت آزمون بلد باشی مثلا اینکه تست های سخت و شمارشی و ژنتیک رو بزاری واسه آخر کار
      خامسا فیلم های کرامت رهپویان دانش رو بعد از خوندن هر فصل ببینی مفیده چون من زیست رو بدون معلم خوندم و فیلم هر فصل رو بالای سه دفعه دیدم البته آخریا با دور تند، می تونم بگم جز بهترین دی وی دی آموزشی که تولید شده
      سادسا...
      فیلماش رو از کجا آوردی منم خوشم میاد از درس دادنش ؟ آزمونا چند میزنی؟؟/

9. Top | #9
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیلماش رو از کجا آوردی منم خوشم میاد از درس دادنش ؟ آزمونا چند میزنی؟؟/
      از اینجا صفحه محصول های ویژه
      البته اگر وقتت محدوده می تونی جمع بندی ها رو بگیری
      من امسال به خاطر کار و محدودیت وقتم و دوری از حاشیه های تراز و عقب افتادن از برنامه و.... آزمون غیر از جامع های سنجش شرکت نمی کنم ولی پارسال درصد 100 هم در زیست داشتم
      فایل پیوست 78513

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      از اینجا صفحه محصول های ویژه
      البته اگر وقتت محدوده می تونی جمع بندی ها رو بگیری
      من امسال به خاطر کار و محدودیت وقتم و دوری از حاشیه های تراز و عقب افتادن از برنامه و.... آزمون غیر از جامع های سنجش شرکت نمی کنم ولی پارسال درصد 100 هم در زیست داشتم
      فایل پیوست 78513
      وقت فیلم ندارم و زیاد ضعیف نیستم تست زیادو خیلی دوست میدارم . آبی خوبه یانه با برنامه ای که تو پست اول گفتم؟؟؟

11. Top | #11
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وقت فیلم ندارم و زیاد ضعیف نیستم تست زیادو خیلی دوست میدارم . آبی خوبه یانه با برنامه ای که تو پست اول گفتم؟؟؟
      آبی عالیه ولی جات بودم به جای تالیفیاش آزمون های94 ، 95 و 96 کانون رو گیر می آوردم می زدم ضمن اینکه برای زدن بعضی تست های سراسری تسلط روی خط کتاب هم واجبه پس مرور یادت نره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان به جای ایکیو بخوام از زیست جامع گاج ویرایش جدیدش که تک جلدی هم هست استفاده کنم ؛ به نظرتون خوبه؟

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      آبی عالیه ولی جات بودم به جای تالیفیاش آزمون های94 ، 95 و 96 کانون رو گیر می آوردم می زدم ضمن اینکه برای زدن بعضی تست های سراسری تسلط روی خط کتاب هم واجبه پس مرور یادت نره
      94 و 95 شو تو سه سطحی داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      آره 10 سال کنکورو بگیر ولی هر تستی که میزنی گزینه به گزینشو برو تو کتاب علامت بزن بعد نکات پیرامونشو بخون ؛ با خودت حدس بزن سال دیگه چی ممکنه از این مبحث بدن! خودت تست بساز! بگو امسال از این خط گزینه اومده شاید 97 از دو خط بالاتر بیاد! تا آخره اردیبهشت کتابت از خط کشی جاهایی که قبلا کنکور اومده پر بشه! حالا تو خرداد همونا بشه منبع جمع بندیت! جاهایی هم که سفید مونده تحلیل کن و خودت برا خودت تست بساز! این بهترین راه برای یادگیریه زیسته! راهکاری که معلممون که یکی از خوبای زیسته تهرانه همیشه بهمون میگه منم گفتم بهت بگم ! معلممون میگه شاگردهام که بالای 80زدن راهکارشون همین بوده
      موفق باشی
      زیست آبی 10 سال داره ؟ فک نکنم !!! پیش و پایه هست جدا..

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir2328 نمایش پست ها
      دوستان به جای ایکیو بخوام از زیست جامع گاج ویرایش جدیدش که تک جلدی هم هست استفاده کنم ؛ به نظرتون خوبه؟
      من استفاده می کنم به نظرم خوبه یه درسنامه ی توپ بخون با کتاب درسی و تست های این کتاب رو بزن یه آرامش خاصی بهت دست میده که برعکس IQ باعث ایجاد رعب و وحشت میشه چون ساعت واقعا از دستت در میره با IQ ... بعد این که این کتاب تموم شد کامل هر کتابی دوست داشته باشی می تونی کار کنی و لذت ببری مثل آزمون خیلی سبز
      در کل خوبهههه

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن