خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      من pdf کامله iq دارم اگه میخوای
      نه گاج نقره ای رو میگم

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بقیه هم فقط نگاه نکنید . لطفا نظر بدید و........

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اونایی ک میگن وقت نیس و ای حرفا ...خو مجبور نیستین همه ی تستاشو بزنین...مثلا سال دوم فصلای گوارش و قلب و حرکتو بزنین...سال سوم فصلای اعصاب و هورمونها و گیاهیشو و تولید مثل جانورانو بزنین پیشم شارش و ژنتیک جمعیت و اغازیان و ویروس باکتریها...بقیه فصلام رو الگو بزنین میتونین تستای کنکور حل کنید

4. Top | #34
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام .. بنظرم ای کیو تو این مقطع خوب نیس اصلا..تست استانداردتر بزنی بهتره، ینی همون تست کنکور و ازمونا..ازمون خیلی سبزم پیشنهاد میکنم بشدت
      من پارسال زیستمو 73 زدم ولی ای کیو کار نکرده بودم.. امسالم چنتا فصلو زدم بوسیدم گذاشتمش کنار
      ابی قلمچی اینقدم که میگن کتاب بدی نیست ، بین دوستام داشتم ک زیستشو 86 زده بود با همین کتاب! بستگی ب خوندن طرف داره.. کتاب درسی رو جویده باشی خیلی فرقی نداره اسم کتاب تستت چی باشه

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaar نمایش پست ها
      من تایم زیستم جداس ولی تعریف این کتابو شنیدم گرفتم و وقت جدا اختصاص دادم به عنوان مرور البته فار ازمونم دارم کدوم بهتره؟
      فار رو ندیدم ولی iq اصلا مناسب نیست برای مرور خودش یه منبع کامله

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nightmare نمایش پست ها
      سلام .. بنظرم ای کیو تو این مقطع خوب نیس اصلا..تست استانداردتر بزنی بهتره، ینی همون تست کنکور و ازمونا..ازمون خیلی سبزم پیشنهاد میکنم بشدت
      من پارسال زیستمو 73 زدم ولی ای کیو کار نکرده بودم.. امسالم چنتا فصلو زدم بوسیدم گذاشتمش کنار
      ابی قلمچی اینقدم که میگن کتاب بدی نیست ، بین دوستام داشتم ک زیستشو 86 زده بود با همین کتاب! بستگی ب خوندن طرف داره.. کتاب درسی رو جویده باشی خیلی فرقی نداره اسم کتاب تستت چی باشه
      شما از چی میزنی ؟؟؟ گاج نقره ای یا آبی ؟؟؟

7. Top | #37
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دوستان فقط بگم آی کیو منبع عالیه فققط به من کمتر میسازه !!! و حوصلهشو ندارم .....

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      آبی یا گاج نقره ؟؟؟؟

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

10. Top | #40
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      آبی یا گاج نقره ؟؟؟؟
      من تابستون ابی رو زدم بعدش خیلی سبز. الان فقط ازمون خیلی سبز رو میزنم و تستای ازمونای قبل..برا پیشم ازمون فار رو دارم با اینکه سطح تستاش بنظرم سادس ولی خب برای مرور خوبه..

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من تابستون ابی رو زدم بعدش خیلی سبز. الان فقط ازمون خیلی سبز رو میزنم و تستای ازمونای قبل..برا پیشم ازمون فار رو دارم با اینکه سطح تستاش بنظرم سادس ولی خب برای مرور خوبه..
      برا الان برا ازمونا آبی بهتر ه یا گاج نقره ااااای؟؟؟

12. Top | #42
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      برا الان برا ازمونا آبی بهتر ه یا گاج نقره ااااای؟؟؟
      نمیدونم من گاجو ندیدم..ولی خب تست مارکدار نداری؟ اونارو بزن و تمرکزت بیشتر رو تستای کنکور باشه بنظرم.. ی سری فصلا رو ک ضعف داری میتونی تست بیشترم بزنی و بری سراغ تالیفیا..البته لزوما هرچی که من میگم شاید درست نباشه این روشیه ک خودم داشتم..

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من کتاب خوبیه اگه درست باش برخورد بشه و طریقه استفاده ازش رو بلد باشیم...درسته یکم زمان گیره ولی اگه یه فصل 300 تست داره نیاز نیست همش رو تو دوروز بزنی
      میتونی تو 10 روز روزی 30 تست بزنی..اینجوری 10 دور فصل مرور شده
      به نظر من مرور صرفن مرور درسنامه نیست ینی شما هربار که داری از یه فصل تست حل میکنی ینی داری اونو مرور میکنی
      من خیلی سبز دارم با ای کیو ...روشمم اینه کل تست های یه فصل از هردوکتاب میشمارم (ینی قبلن شمردم) و قشنگ یه جوری تقسیم میکنم تست هارو که تا قیامت هم اون فصله مرور بشه و از خیلی سبز که راحت تره شروع میکنم اخر هم تست های ای کیو رو حل میکنم
      در ضمن توی زیست نمیشه صرفن به سوالات کنکور اکتفا کرد چون زیست (ریاضی هم مث زیسته ) سال به سال تغیر میکنه و اصلن نمیشه گفت چون 96 فلان بوده امسالم فلانه ...
      در کل اگه حوصله وزمانش رو دارین توی همین مدت هم میشه ازش نتیجه گرفت ولی اگه احساس میکنین یکم سنگیه اصن طرفش نرین
      ویرایش توسط SinaAhmadi : 20 اسفند 1396 در ساعت 02:36

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من همین تصمیمو بعده دی گرفتم خیلی راحتر میخونم و جوابم میگیرم ولی منابع پیشنهادی من الگو خوبه مخصوصا برا پیش 2 و سوم و خیلی سبزم فوق العاده هست من انقد می گفتن ک خیلی سبز راحته اینا اصلن حسابش نمی کردم ولی الان سومو با اون خوندم و تست زدم واقعا همون چیزیه که میخاستم ینی سوالاتی که مفهومو یاده آدم میده ن صرفا مثله اکثره تستهای آی کیو با پیچوندن فقط وقته آدمو بگیره با حداقل نکات آموزشی و در ضمن در آخر همون آزمون خیلی سبزم بزنی برا آمادگی ذهنی برا سوالات سخت آماده میشی باید زیستو با لذت بخونی نه اینکه با هزار ناامیدی یه تسته طولانی رو بخونی موفق باشی

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ايكيو براي كسي خوبه كه زيستش قوي هست و از تابستون شروع كرده به زدنش
      رو صندلي داغ هستم

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن