خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 78
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای درس نامه شما از چه منبعی استفاده میکنی؟ شما با زدن تستای همین گاج تک جلدی توی ازمونا چه درصدی از زیست رو میزنی؟

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      من استفاده می کنم به نظرم خوبه یه درسنامه ی توپ بخون با کتاب درسی و تست های این کتاب رو بزن یه آرامش خاصی بهت دست میده که برعکس IQ باعث ایجاد رعب و وحشت میشه چون ساعت واقعا از دستت در میره با IQ ... بعد این که این کتاب تموم شد کامل هر کتابی دوست داشته باشی می تونی کار کنی و لذت ببری مثل آزمون خیلی سبز
      در کل خوبهههه
      گاج نقره ای بهتره یا آبی زیست ؟ شما درصدت رفته بالا با گاج ؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      گاج نقره ای بهتره یا آبی زیست ؟ شما درصدت رفته بالا با گاج ؟؟؟
      من کانون رو تو طول سال می زدم اونم خیلی خوب بود ولی گاج یه طبقه بندی خیلی تمیزی داره و به نظر من خوبه تو این زمان و این که پاسخ نامش عین متن کتابه که با خوندنش متن کتاب هم چند دور دوره می کنی
      من اگه بخوام انتخاب کنم گاج رو انتخاب می کنم ولی باز هم میگم حتما یه درسنامه خوب (نکته ها) رو باید بخونید وگرنه همون iq بهتر می تونه باشه

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه کسی با ایکیو نتیجه گرفته لطفا بگه چون من برای این کتاب روزانه2ساعت وقت در نظر گرفتم اگه خوب نیست وقتمو هدر ندم این 2ساعتو بذارم واسه عمومیام

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      من گاج جامع دارم پاسخنامش جوریه که کتابو موقع تحلیل تستا مرور میکنی و اشتباهات و تله ها رو هم اشنا میشی ازش راضیم و خوبه.فقط از اونجا میسوزم که جو گیر شدم ای کیو زو سفارش دادم خیلی زیاد و سنگینه کاش یه کتاب جمع بندی چیزی میگرفتم ومنم از اخر بهمن شروع کردم اگه یسال وقت باشه خوبه برای همه فن حریف کردنت.من اکه وفت کنم از هر فصل همون سوالای سییاهش و پاسخنامش جداولشو باحاله اونا رو میخونم هنوز بدون ای کیو کلی سوال 95 کانون و گاج و گزینه 2 و ماز دارم که روی هم خودش یه کتاب میشه فقط سوالای زیستش!

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان مشکلتون فقط زمان زیادیه که ایکیو میبره یعنی تستهاش ارزش خوبی داره؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پتروس نمایش پست ها
      من گاج جامع دارم پاسخنامش جوریه که کتابو موقع تحلیل تستا مرور میکنی و اشتباهات و تله ها رو هم اشنا میشی ازش راضیم و خوبه.فقط از اونجا میسوزم که جو گیر شدم ای کیو زو سفارش دادم خیلی زیاد و سنگینه کاش یه کتاب جمع بندی چیزی میگرفتم ومنم از اخر بهمن شروع کردم اگه یسال وقت باشه خوبه برای همه فن حریف کردنت.من اکه وفت کنم از هر فصل همون سوالای سییاهش و پاسخنامش جداولشو باحاله اونا رو میخونم هنوز بدون ای کیو کلی سوال 95 کانون و گاج و گزینه 2 و ماز دارم که روی هم خودش یه کتاب میشه فقط سوالای زیستش!
      سوالات این ازمونارو از کجا باید گیر اورد؟

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      الان از یه طرف دیگه این برام سوال شد !!! آبی قلم چی یا گاج نقره ای تک جلدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaar نمایش پست ها
      اگه کسی با ایکیو نتیجه گرفته لطفا بگه چون من برای این کتاب روزانه2ساعت وقت در نظر گرفتم اگه خوب نیست وقتمو هدر ندم این 2ساعتو بذارم واسه عمومیام
      IQ عالیهه ولی با توجه به وقت اگه تاحالا قشنگ زیست رو تر و تمیز خوندی خیلی باهاش پیشرفت می کنی در غیر این صورت با این زمان با کتاب های دیگه میشه پیشرفت بیشتری کرد (خودت یه فصلشو بخون ببین چجوریه شاید بهت ساخت چون بالاخره شرایط همه یکسان نیست) اون 2 ساعت هم بذار رو همون زیست
      کسانی هم که با IQ نتیجه گرفتند کم نیستند اون هایی هم که بدون IQ نتیجه گرفتند هم کم نیستند !!!
      موفق باشید

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      همین سایت کنکور که فرومش عضو هستین ازمونهای سال پیش و امسال تا ازمون دیروزو داره...
      کنکور

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      IQ عالیهه ولی با توجه به وقت اگه تاحالا قشنگ زیست رو تر و تمیز خوندی خیلی باهاش پیشرفت می کنی در غیر این صورت با این زمان با کتاب های دیگه میشه پیشرفت بیشتری کری (خودت یه فصلشو بخون ببین چجوریه شاید بهت ساخت چون بالاخره شرایط همه یکسان نیست) اون 2 ساعت هم بذار رو همون زیست
      کسانی هم که با IQ نتیجه گرفتند کم نیستند اون هایی هم که بدون IQ نتیجه گرفتند هم کم نیستند !!!
      موفق باشد
      من تایم زیستم جداس ولی تعریف این کتابو شنیدم گرفتم و وقت جدا اختصاص دادم به عنوان مرور البته فار ازمونم دارم کدوم بهتره؟

12. Top | #27
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      الان از یه طرف دیگه این برام سوال شد !!! آبی قلم چی یا گاج نقره ای تک جلدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پتروس نمایش پست ها
      همین سایت کنکور که فرومش عضو هستین ازمونهای سال پیش و امسال تا ازمون دیروزو داره...
      کنکور
      ممنون راستی سایتی نیست که سوالات کنکور رو درس به درس داشته باشه مثلا دینی 90به بعد

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      IQ عالیهه ولی با توجه به وقت اگه تاحالا قشنگ زیست رو تر و تمیز خوندی خیلی باهاش پیشرفت می کنی در غیر این صورت با این زمان با کتاب های دیگه میشه پیشرفت بیشتری کرد (خودت یه فصلشو بخون ببین چجوریه شاید بهت ساخت چون بالاخره شرایط همه یکسان نیست) اون 2 ساعت هم بذار رو همون زیست
      موفق باشید
      میشه از قسمت فتوسنتز گاج با پاسخش یه دو سه صفحه ای عکس بذاری ببینم چجوره ..ممنون

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن