خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

امادگی برای ازمون پایه قلمچی 7 فروردین ماه 1397

سلام به تمامی کنکوری های 97 و امیدوارم به اون چیزی که میخواین برسین اون چیزی که علاقه بهش دارین . خب اخرین ازمون سال 96 قلمچی هم تموم شد و من ترازم شد( 5322) و تو منطقه(3) شدم( 9451) خودم از خودم راضی بودم به نسبت تراز های قبلی ام دیگه شما بدونین تراز های قبلی ام چند بوده. حالا , این ازمون رفت پی کارش برا ازمون بعدی چجوری بخونم که منطقی و اصولی مرور و جمع بندی کنم ؟؟ عمومی ها رو تا کی تموم کنم ؟ چجوری تست شون رو تا ازمون بزنم؟؟ اختصاصی ها(تجربی) رو چجوری بخونم؟؟ من توی درس فیزیک خیلی خیلی مشکل دارم کتاب های خوبی دارم ولی نحوه مطالعه شو بلد نیستم لطفا کمک کنید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samani نمایش پست ها
      سلام به تمامی کنکوری های 97 و امیدوارم به اون چیزی که میخواین برسین اون چیزی که علاقه بهش دارین . خب اخرین ازمون سال 96 قلمچی هم تموم شد و من ترازم شد( 5322) و تو منطقه(3) شدم( 9451) خودم از خودم راضی بودم به نسبت تراز های قبلی ام دیگه شما بدونین تراز های قبلی ام چند بوده. حالا , این ازمون رفت پی کارش برا ازمون بعدی چجوری بخونم که منطقی و اصولی مرور و جمع بندی کنم ؟؟ عمومی ها رو تا کی تموم کنم ؟ چجوری تست شون رو تا ازمون بزنم؟؟ اختصاصی ها(تجربی) رو چجوری بخونم؟؟ من توی درس فیزیک خیلی خیلی مشکل دارم کتاب های خوبی دارم ولی نحوه مطالعه شو بلد نیستم لطفا کمک کنید.
      سلام
      فیزیک من هم مشکل زیاد داشتم و همنچنان دارم اما تونستم خیلی بیارم بالا تر خودمو و راهش خیلی ساده است : یک بار درسنامه رو به تعداد تستهایی که میخوای بزنی تو روز بخون همونقد، بعدش مستقیم برو سراغ تست، اگر دیدی فرمول هم یادت رفت موقع حل کردن سوال عیبی نداره ی نگاه بندازی به تدریج مشکلت حل میشه( توجه کن گفتم اگر فرمول یادت رفت نه اینکه بری پاسخ رو حفظ کنی!!!) کلا اینطور بگم که ریاضی و فیزیک رو درسنامه گیر نده(منبع خوبم بنظرم گاج خوبه هم پایه هم پیش ولی من الگو پیش دارم خوبه ولی پایه اش دسنامه خوبی نداره پس همون گاج بهتره!!)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)