خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      ببین 20% خیلی تاثیر داره! شما برا اینکه از هیچ وری ضربه نخوری و دو طرفو داشته باشی اول که دفترچه اختصاصیو باز میکنی سریع 5تا دونه زمین جواب بده! سوالای زمین کوتاهه و جواباشم کوتاهه ! اگه دو سه فصلشو خوووب بخونی میتونی سریع بزنی نهایت تو 3دقیقه! بعد 17دقیقه وقت اضافه میزاری رو بقیه!! خوبه دیگه
      من واسه زمین فقط کتاب جمع بندی طلایی چلاجورو دارم دیدینش؟ بنظرت کفایت میکنه اخه خیلی خلاصس مثلا اینو بخونم با تستای کنکور 8 سال قبل؟ چه فصلایی از زمین خوبه که بخونم که مطمِن باشم میشه زد اونم تو زمان کم ؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh777 نمایش پست ها
      من واسه زمین فقط کتاب جمع بندی طلایی چلاجورو دارم دیدینش؟ بنظرت کفایت میکنه اخه خیلی خلاصس مثلا اینو بخونم با تستای کنکور 8 سال قبل؟ چه فصلایی از زمین خوبه که بخونم که مطمِن باشم میشه زد اونم تو زمان کم ؟
      پيش رو بخون از همون جزوش
      رو صندلي داغ هستم

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اینو هم در نظر بگیرها شیمی سوالاش سخته مخصوصا محاسبات به نظر من زیست راحت تر از شیمیه شیمی فوقش ۴۰ میزنی زمین کلا ۲۰۰ صفحس روزی ۲ صفحه بخون خود دانی سر جلسه با شیمی فا نری یه وقت در ضمن رشتتو مشخص کن من اگه ۱۰۰ هم بیارم میرم داروسازی اگه علاقه نداری اصلا زمین نخون فوقش یه سال میمونی پشت ادمایی هستن بعد چهار سال پرستاری تو سن ۲۸ سالگی بر میگردن کنکور میدن پس اشتباه اونا رو نکن موفق باشی در ضمن از رو کتاب بخون با چلاجور هیچی نمیتونی بزنی از من گفتن مهر و ماه زمین شناسی خوبه از چلاجور ولی با کتاب مطمعنی که میزنی البته سوالات ترکیبی هم هست منم فک میکردم نداره ولی انقدرها هم سوالای زمین ابکی نیس که میگن

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      پيش رو بخون از همون جزوش
      متشکرم فقط کل پیش زیاد نیس؟ اسونه پیش؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam_b نمایش پست ها
      اینو هم در نظر بگیرها شیمی سوالاش سخته مخصوصا محاسبات به نظر من زیست راحت تر از شیمیه شیمی فوقش ۴۰ میزنی زمین کلا ۲۰۰ صفحس روزی ۲ صفحه بخون خود دانی سر جلسه با شیمی فا نری یه وقت در ضمن رشتتو مشخص کن من اگه ۱۰۰ هم بیارم میرم داروسازی اگه علاقه نداری اصلا زمین نخون فوقش یه سال میمونی پشت ادمایی هستن بعد چهار سال پرستاری تو سن ۲۸ سالگی بر میگردن کنکور میدن پس اشتباه اونا رو نکن موفق باشی در ضمن از رو کتاب بخون با چلاجور هیچی نمیتونی بزنی از من گفتن مهر و ماه زمین شناسی خوبه از چلاجور ولی با کتاب مطمعنی که میزنی البته سوالات ترکیبی هم هست منم فک میکردم نداره ولی انقدرها هم سوالای زمین ابکی نیس که میگن
      ممنون از پاسخ کاملت فعلا که به پزشکی علاقه ندارم کلا خیلی نمیخوام درگیر بیمارستان بشم ولی خب مثلا بعد دارو بینایی و فیزیو بدم نمیاد واسه همین گفتم پس فک کنم اگه ترکیبی شده باید همون پیش رو کامل بخونیم

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درصد زمین تو کنکور 96 : 30

اول یه چیز بگم نمی خوام نالمید کنم ولی واقعا زمین سخته خیلی هم سخته این یعنی باید وقت خیلی خوبی واسش بزاری و فک نکنی با یکم خوندن می تونی خوب بزنیش
      من خودم سال پیش از اوخر فروردین شروع کردم
      6 فصل اول سوم + فصل 4و5و6و7و10 پیش رو خوندم

متاسفانه تست های زمین غالبا ترکیبی هستش و همین کار رو سخت می کنه
      موفق باشی

7. Top | #22
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دمت گرم لیاقت داری داش بقیه درصدهاتم میگی ?
      ریاضی ۸۰
      فیزیک ۵۰
      شیمی ۵۴
      زیست ۲۸

8. Top | #23
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من سرعتم کمه واسه همین وقت زمینو میدم به اون چهار تای دیگه ولی الان که گفتین 1000 تا جابجا کرده با 20 درصد ادم واقعا یجوری میشه که بخونتش اما وقتی سرعتم کمه چکار میشه کرد بعدم بااین هزار تا جابجایی رتبه فقط میشه ب نفع داروسازی بشه اما درصد بالا تو سایر اختصاصی ها برای رشته های زیادی به نفعت میشه حالا بنظرشما بذاریم رو کفه ترازو کدوم سنگین تره بزنیمش یا ن و البته ممکنه این پیشرفت در زیرگروه دو به قدریم نرسه که داروسازی اورد اما همون وقتشو بدیم به شیمی شاید خیلی از رشته های زیرگروه 1 رو بشه اورد خودمم گیج شدم
      عزیزم من تو پنج دقیقه سر جلسه کنکور این درصد رو‌برای زمین زدم
      قبل کنکورم به زور شاید سیصد تا تست اونم‌از سایت زدم
      دو‌ماه اخر تقریبا هفته ای چهار پنج ساعت زمین خوندم
      ببینم با این مقدار خوندن و پنج دقیقه وقت سر جلسه کدوم درس میتونه انقدر کمک کنه ؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      عزیزم من تو پنج دقیقه سر جلسه کنکور این درصد رو‌برای زمین زدم
      قبل کنکورم به زور شاید سیصد تا تست اونم‌از سایت زدم
      دو‌ماه اخر تقریبا هفته ای چهار پنج ساعت زمین خوندم
      ببینم با این مقدار خوندن و پنج دقیقه وقت سر جلسه کدوم درس میتونه انقدر کمک کنه ؟
      عمومی رو چطور زدی ؟درصداشو میگی؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      عمومی رو چطور زدی ؟درصداشو میگی؟
      به جز دینی که ۳۸ بود
      بقیه اش همه بین هفتاد تا هشتاد بودن

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منو بگو تاپیک زدم نصف این انجمن سیاه لشکر کنکوره اینا چه نمیدونن زمین چیه فقط بلدن بگن تو زیرگروه ۱ تاثیری نداره ینی هر چی تاپیک زمین بود یه ۲۰ نفری این حرفو زدن اخه جلبک هیدر اینو دیگه همه میدونن خود طرفم میدونه که تاپیک زده موضوع سوالو ول کردن چسبیدن به نزدنش خوب حرف نزنی نمیگن .... این تاپیکم میزارم بمونه یه وقت کسایی مثل من که دنبال این سوالن . بفهمن که اینجا هیشکی تو زمین شناسی بار علمی نداره و خودش باید تصمیم بگیره . البته اگه ادمین مشغولیتش انتقال تاپیک من نباشه
      برای این که رتبه کشوریتون عالی بشه از بقیهبزنید جلو بهتره که 50 وحداقل بزنید

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      Up

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      آبی دارم برای 80 کافیه؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      آبی دارم برای 80 کافیه؟
      فک نمیکنی 80 یخورده زیاده؟
      کلا یه نفر امسال 80 زد
      باید مثل زیست کتاب رو بخونی کلا اگر این درصدو میخوای
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها

فک نمیکنی 80 یخورده زیاده؟
      کلا یه نفر امسال 80 زد
      باید مثل زیست کتاب رو بخونی کلا اگر این درصدو میخوای
      درسنامه کفایت نمیکنه؟
      اره زیاده ولی حتما باید بزنم://

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن