خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 98
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      شما مدرک ارشد تونو گرفتید یا الان در حال تحصیل هستید؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام
      شما مدرک ارشد تونو گرفتید یا الان در حال تحصیل هستید؟
      سلام
      من در حال تحصیل هستم.اسفند ماه دفاع پایان نامه ام هست

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم الان وضع شمارو دارم و میخوام تجربی شرکت کنم.ولی فکر میکنم اگر انصراف بدیم از ارشد بشه 93 شرکت کنیم.البته مطمئن نیستم......

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوب نمیخوایم انصراف بدیم وگر نه دیگه مشکلی نبود.
      فقط من یه سوال ذهنمو درگیر کرده.توی دفترچه نوشته <<دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر>>.چیزی تحت عنوان دانشجویان ارشد نیاورده.مثلا واسه کاردانی یا کارشناسی نوشته اگر قبول بشن باید انصراف بدن از رشته قبلی.
      ولی در اینجا چیزی نگفته
      چه گیری کردیماااااااااااااااااااا ااااااا

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم نمیخوام انصراف بدم..میخوام ارشدمو تموم کنم و بعد کنکور بدم..آخه این چه قانونیه!

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من ارشد روزانه هستم.همه دروسو پاس کردم فقط مونده پایان نامم.اگر مهر ماه انصراف بدم مشکلی برای کنکور 93 ندارم؟؟؟؟
      بعدش ملاک شهریه دادن داروسازی مدرک هست یا قبول اولیه کارشناسی؟ آخه من روزانه قبول شدم و انتقالی گرفتم و رفتم شبانه . و مدرک کارشناسی ام شبانه هست...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جالب اینجاست که این قانون رو امسال توی دفترچه اوردن ولی در دفترچه سال 91 این بند لعنتی ز نیست.من که به سازمان سنجش ایمیل زدم ولی هنوز جوابی ندادن.احتمالا هم طی چند روز اینده یه سر به سازمان سنجش بزنم که تکلیف مشخص بشه.
      به نظر من شما هم به سازمان سنجش ایمیل بزنید
      سبز باشید

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط master_2013 نمایش پست ها
      جالب اینجاست که این قانون رو امسال توی دفترچه اوردن ولی در دفترچه سال 91 این بند لعنتی ز نیست.من که به سازمان سنجش ایمیل زدم ولی هنوز جوابی ندادن.احتمالا هم طی چند روز اینده یه سر به سازمان سنجش بزنم که تکلیف مشخص بشه.
      به نظر من شما هم به سازمان سنجش ایمیل بزنید
      سبز باشید
      سلام دوست عزیزم
      وقتتون بخیر
      دوست عزیزم اگر تشریف بردید سازمان سنجش میشه سوالهای منم ازشون بپرسید لطفا؟که تکلیف من هم روشن بشه.من کلا 2 تا سوال دارم:
      1-ملاک شهریه شبانه برای رشته داروسازی 93 مدرک هست یا قبول اولیه در کنکور سراسری
      میدونید من ورودی 82 مهندسی شیمی دانشگاه ملی و روزانه بودم.بعد از 5 ترم انتقال دائم گرفتم و دانشگاه مقصد منو شبانه پذیرفت و هر ترم پول میدادم.همونجا هم مدرک شبانه گرفتم
      2-کسی دانشجوی ارشد روزانه قبول شده(ورودی 89) باشه و مهر امسال انصراف بده(شایدم اخراج!) میتونه توی کنکور تجربی سراسری 93 شرکت کنه؟
      خیلی بزرگواری میفرمایید اگر این 2 سوالم ازشون بپرسید و نتیجه رو همینجا بفرمایید لطفا
      در ضمن من تا الان 3 بار بهشون ایمیل دادم.هر 3 دفعه جواب دادند ولی دقیقا جوابشون خیلی کلی هست و همون چیزی که توی دفترچه نوشته دقیقا.2 بارم که جوابشون تکراری بوده.
      باز هم ممنونم از شما

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اگه از شرایط روزانه دولتی استفاده نکردم می تونم برم پس؟یا این قانون برای همه ست؟

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      در مورد ممنوعیت ادامه تحصیل در رشته پزشکی با مدرک ارشد ، این قانون در دبیر خانه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی تصویب شده و به سنجش ابلاغ شده ، به همین خاطر هم به نظرم با این دبیرخانه مکاتبه کنید بهتره . آدرس سایتش هم اینه آموزشي.دبيرخانه شوراي عالي برنامه ريزي علوم پزشكي - صفحه اصلي

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب همین و به زبان ساده بنویسن ما هم بفهمیم
      من که گیج شدم..هر کسی ی چیزی میگه..دوستم که قرار بود سئوال کنه بهم گفت از تمام دوستان دانشجوی پزشکی ش پرسیده و حتی زنگ زده به عموش که جراح مغز و اعصابه همه شون گفتن میشه اما این سازمان سنجش تکلیف آدمو مشخص نمیکنه که

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیدونم والا...من که موندم موقع ثبت نام دفترچه بیاد ..شاید معجزه شد و این قانون حذف شد!

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان به نتیجه ای رسیدین؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دفترچه رو براتون کپی کردن دیگه
      بالاخره میتونیم یا نمیتونیم؟

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasan_emami_mb نمایش پست ها
      با دبیرخانه شو رای عالی برنامه ریزی آموزش پزشکی امروز تماس گرفتم گفتند با کارشناسی ارشد حتی دانشگاه آزاد هم نمیشه خوند.البته یادم رفت بپرسم اگه کسی دانشجو باشه هم نمیشه یا میشه.
      به هر حال اگر خیلی مهم هست که توی این رشته ادامه تحصیل بدید باید زودتر تصمیم بگیرید
      سلام
      ممنون دوست عزیزم از اطلاع رسانی شما
      اگر کسی انصراف بده چطور؟میشه؟

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن