خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 197
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mandi96 نمایش پست ها

آره حل شد
      امتیاز من ۴ شد
      پس درونگرا هستم البته طبق این آزمون
      چون ی سری علایقم ب برونگراها میخوره
      مثلا اینکه شرایط باعث شده ک من توی جمع حاضر نشم ،
      فقط برای اینکه از کسی حرف نشنوم، اما خب توی جمع بودن و مهمونی رفتن و ...دوست دارم !
      ​خب بازم شما درونگرایی چون فقط دوست داری نه چیز دیگه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      چند تا تجربه ی شخصی :
      ۱> یک فرد رو بیش از حد مورد قضاوت و نقد قرار ندید .وقتی که فردی بیش از حد و مداوم مورد انتقاد قرار می گیره نسبت به خودش احساس نارضایتی کسب می کنه و همش دنبال اینه بفهمه از نظر دیگران چجوری به نظر می رسه؟(قصه ی اون پدر و پسر که یه خر داشتن یادتوت هست ؟)
      ۲> هیچ وقت به یک فرد درون گرا اصرار نکنید که بیا توی جمع و بیشتر حرف بزن و ... هم اولا مورد یک پیش میاد .ثانیا فرد درون گرا بخواد برون گرا شه خیلی افسردگی و اینا می گیره .
      آقا ما مدرسمونو عوض کردیم بعد مدام توی جمع ها وراجی می کردم و هی چرت و پرت می گفتم .با کسی تنها میشدم هم انقدر چرندیات می گفتم که مایه تمسخر قرار می گرفتم (هنوز دوست صمیمی نداشتم الآنم فقط یه دونه دارم)
      به شدت ناراحت و افسرده بودم ... فکر می کردم مشکل از مدرسه است ...
      اما چطور منی که انقد میتونم خوب و قشنگ و منطقی حرف بزنم و هیچ وقت کسی از حرفام بدش نمیوند اینجوری شدم؟
      خب یکم فکر کردم دیدم چرا یک فرد ساکت میاد انقد وراج میشه ؟!
      بله .اصرار خانواده برای حضور فعال و فراوان درجمع ها (که بیشترین و بدترینشونم جمع های غیر صمیمیه )
      کل تابستون خونواده و دوستان بهم میگفتن تو چرا حرف نمی زنی -چرا مث فلانی باحال نیستی و - انگار بلد نستی حرف بزنی و کلی از این چیزا که کم کم منو سوق داده بود به سمت وراجی !
      منم اون موقع (تابستان ۹۶) رفتم ۴ تا سایت خوندم که چگونه در جمع جذاب باشیم و فلان و ‌...
      وراجی های کاملا مصنوعی ... شوخی های مصنوعی برای اینکه نشون بدم منم آدم فعالیم و بگو بخندای بیخودی و چرت ! واقعا اسکل به نظر می رسیدم !
      خب حالا نه خود واقعیمم و تو چیزی هم که قرار بود باشم خیلی ناتوانم ! واقعا دوران سختی از لحاظ روحی بود ...
      بگذریم
      ۳>اگه درونگرا هستید سعی کنید همیشه ۲-۳تا دوست خیلی صمیمی داشته باشید ...خیلی به درد میخوره ... درواقع کنار دوستای صمیمی آدم فعال و پر انرژی میشه
      ۴> اگه با یه فرد برون‌گرا که خیلی هم دوست پیدا میکنه دوست صمیمی هستید از اینکه خیلی زیاد دوست نداره کنار شما نباشه ناراحت نباشید ‌.ولی وجودش لازمه تا بتونید با دنیای بیرون ارتباط به شدت بیشتری برقرار کنید ...
      اینارو وراجی به حساب نیارید ... حرف دلن
      خیلی ممنون از نظرت

این تجاربت خوبن که پیش زمینه میشن برات تا در این زمینه که گفتی(مشکلات قبلیت در زمینه ارتباط و..) هم بهتر و منطقی و عمیق تر از حرفات قدم برداری...

مورد دومی که گفتی اصلا تناقض دارن...میگی درونگرا بخواد بشه برونگرا افسرده میشه این تجربه شخصیه و بس و قابل احترام....اصلا اینطور نیس مگر اینکه دیمی قدم برداره و شرایط دیگه

3. Top | #33
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

خیلی ممنون از نظرت

این تجاربت خوبن که پیش زمینه میشن برات تا در این زمینه که گفتی(مشکلات قبلیت در زمینه ارتباط و..) هم بهتر و منطقی و عمیق تر از حرفات قدم برداری...

مورد دومی که گفتی اصلا تناقض دارن...میگی درونگرا بخواد بشه برونگرا افسرده میشه این تجربه شخصیه و بس و قابل احترام....اصلا اینطور نیس مگر اینکه دیمی قدم برداره و شرایط دیگه
      بله حق باشماست نباید تعمیم داد .تجربه شخصیه .ولی خب احتمالش هست

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ممنون خیلی مطلب مفیدی بود
      6 شد امتیاز من
      خودم از قبل میدونستم که درونگرام ولی نه در این حد
      در کل ناراضی نیستم از خودم ولی بدترین قسمتش به نظرم تو برخورد با ادمای جدیده واقعا برام سخته با بعضیا کلا نمیتونم ارتباط بگیرم و اینکه ممکنه بقیه فکر میکنن ادم مغروری هستی در صورتی که اینجوری نیست.
      1603152_550.png

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      4 بود امتیازم
      اگه ازمون رو هم انجام نمی دادم خودم می دونستم به شدت درونگرام
      و این صفت در من خیلی حاده
      گواهش هم اینه که من حتی یک دوست صمیمی ندارم
      از همه فرار می کنم
      مثلا یکسال طول می کشه تا من با کسی در حد احوالپرسی بشم فقط
      ویرایش توسط ArWen UndOmiel : 03 فروردین 1397 در ساعت 14:53

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_6xlarge نمایش پست ها
      چند تا تجربه ی شخصی :
      ۱> یک فرد رو بیش از حد مورد قضاوت و نقد قرار ندید .وقتی که فردی بیش از حد و مداوم مورد انتقاد قرار می گیره نسبت به خودش احساس نارضایتی کسب می کنه و همش دنبال اینه بفهمه از نظر دیگران چجوری به نظر می رسه؟(قصه ی اون پدر و پسر که یه خر داشتن یادتوت هست ؟)
      ۲> هیچ وقت به یک فرد درون گرا اصرار نکنید که بیا توی جمع و بیشتر حرف بزن و ... هم اولا مورد یک پیش میاد .ثانیا فرد درون گرا بخواد برون گرا شه خیلی افسردگی و اینا می گیره .
      آقا ما مدرسمونو عوض کردیم بعد مدام توی جمع ها وراجی می کردم و هی چرت و پرت می گفتم .با کسی تنها میشدم هم انقدر چرندیات می گفتم که مایه تمسخر قرار می گرفتم (هنوز دوست صمیمی نداشتم الآنم فقط یه دونه دارم)
      به شدت ناراحت و افسرده بودم ... فکر می کردم مشکل از مدرسه است ...
      اما چطور منی که انقد میتونم خوب و قشنگ و منطقی حرف بزنم و هیچ وقت کسی از حرفام بدش نمیوند اینجوری شدم؟
      خب یکم فکر کردم دیدم چرا یک فرد ساکت میاد انقد وراج میشه ؟!
      بله .اصرار خانواده برای حضور فعال و فراوان درجمع ها (که بیشترین و بدترینشونم جمع های غیر صمیمیه )
      کل تابستون خونواده و دوستان بهم میگفتن تو چرا حرف نمی زنی -چرا مث فلانی باحال نیستی و - انگار بلد نستی حرف بزنی و کلی از این چیزا که کم کم منو سوق داده بود به سمت وراجی !
      منم اون موقع (تابستان ۹۶) رفتم ۴ تا سایت خوندم که چگونه در جمع جذاب باشیم و فلان و ‌...
      وراجی های کاملا مصنوعی ... شوخی های مصنوعی برای اینکه نشون بدم منم آدم فعالیم و بگو بخندای بیخودی و چرت ! واقعا اسکل به نظر می رسیدم !
      خب حالا نه خود واقعیمم و تو چیزی هم که قرار بود باشم خیلی ناتوانم ! واقعا دوران سختی از لحاظ روحی بود ...
      بگذریم
      ۳>اگه درونگرا هستید سعی کنید همیشه ۲-۳تا دوست خیلی صمیمی داشته باشید ...خیلی به درد میخوره ... درواقع کنار دوستای صمیمی آدم فعال و پر انرژی میشه
      ۴> اگه با یه فرد برون‌گرا که خیلی هم دوست پیدا میکنه دوست صمیمی هستید از اینکه خیلی زیاد دوست نداره کنار شما نباشه ناراحت نباشید ‌.ولی وجودش لازمه تا بتونید با دنیای بیرون ارتباط به شدت بیشتری برقرار کنید ...
      اینارو وراجی به حساب نیارید ... حرف دلن

واقعا درک می کنم حرفاتونو من هم از جمع به شدت فراری ام
      و از حرف زدن بیزار
      تا جایی که سر حرف نزدن حتی دعوام می شه با اکثرا
      اکثرا هم منو ادم مغرور و از دماغ فیل افتاده ای تلقی می کنن
      در صورتی که من اصلا علاقه ای به حرف زدن ندارم
      مخصوصا بحث و کل کل
      فقط کافیه یکی باهام بحث کنه
      تا برای همیشه از زندگیم حذفش کنم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FTS نمایش پست ها

ممنون خیلی مطلب مفیدی بود
      6 شد امتیاز من
      خودم از قبل میدونستم که درونگرام ولی نه در این حد
      در کل ناراضی نیستم از خودم ولی بدترین قسمتش به نظرم تو برخورد با ادمای جدیده واقعا برام سخته با بعضیا کلا نمیتونم ارتباط بگیرم و اینکه ممکنه بقیه فکر میکنن ادم مغروری هستی در صورتی که اینجوری نیست.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1603152_550.png
مشاهده: 158
حجم: 263.6 کیلو بایت
      خواهش میکنم..خب توضیح مختصر بده بهشون....شما با رفقایی که بهشون رابطه بهتری داری دوست میشی..ولی دقت کن که در طول زندگی ادم همیشه با افراد جدیدی روبرو خواهد شد که زندگیشو به چالش میکشه....یعنی میتونی دوستای هم تیپ خودتو پیدا کنی و رشد کنی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      قبلا تست های دیگ ای انجام داده بودم همشون میشد برونگرا
      اینیکی شد درونگراعجیبه
      پ دیگ منم شدم درونگراخوبه تو لاک خودم باشم
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جالب بود ممنون
      منم درونگرا
      نزد دوستان پرحرف نزد غریبه ها کم حرف
      NEVER...GIVE...UP

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط somi نمایش پست ها
      قبلا تست های دیگ ای انجام داده بودم همشون میشد برونگرا
      اینیکی شد درونگراعجیبه
      پ دیگ منم شدم درونگراخوبه تو لاک خودم باشم
      شاید خودت تغییراتی کردی....البته سخته برونگرا درونگرا بشه و دلایل زیادی داره...و شاید صحبت در جمع دوستان رو برونگرا تلقی کردی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

شاید خودت تغییراتی کردی....البته سخته برونگرا درونگرا بشه و دلایل زیادی داره...و شاید صحبت در جمع دوستان رو برونگرا تلقی کردی
      تنها نکته مثبتم عوض نشدنمهچی بگم والا
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط somi نمایش پست ها

تنها نکته مثبتم عوض نشدنمهچی بگم والا
      نکته مثبت؟؟تغییر که فقط نکته منفی نداره..اون عوضی شدنه که منفیه

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من نحوه ی امتیاز دادن رو متوجه نشدم ، همه خیر بودن ، به جز 4 تا بله که 3 تا از این بله ها توی سوالات 6 و 8 و 12 بودن .

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آپ

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن