خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 197
    1. Top | #136
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      آها
      ممنون استاد موفق باشی
      راستی این تاپیک هایی که میزنی یه جور نظرسنجی هم میکنی دیگه؟ یه جور جامعه محسوب میشیم ما که شما از ما سوال میپرسی و در واقع درس ت رو به صورت عملی هم پیش میبری
      فکر جذاااابیه خوشمان آمد
      سلامت باشی،حالا بیشتر صرفا آگاهی هستچون مقبولیت زیادیم ندارن بجز چند تایپک اخیر
      ویرایش توسط Ali.psy : 04 اردیبهشت 1399 در ساعت 11:04

2. Top | #137
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمرم 9 شد ولی نشونه های هردورو دارم.هم درونگرا هم برونگرافک کنم حد وسطم

3. Top | #138
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      من نمرم 9 شد ولی نشونه های هردورو دارم.هم درونگرا هم برونگرافک کنم حد وسطم
      سلام...
      در حد تعادل بهترین حالت ممکنه البته اگه فک میکنید

4. Top | #139
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

سلام...
      در حد تعادل بهترین حالت ممکنه البته اگه فک میکنید
      عه فک میکردم حد وسط اصن وجود نداره ادم یا درونگراست یا برونگراست واسه همین تعجب کرده بودم

5. Top | #140
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عه فک میکردم حد وسط اصن وجود نداره ادم یا درونگراست یا برونگراست واسه همین تعجب کرده بودم
      نظرات مختلفن
      در حالت عادی میای نگا میکنی که مثلا چطور میشه هم اجتماعی باشی هم نباشی؟؟؟
      خب شخص میتونی اجتماعی باشه معاشرتی باشه اما هدفمتد با بعضیا در ارتباط باشه مثال زدم البته

6. Top | #141
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظرات مختلفن
      در حالت عادی میای نگا میکنی که مثلا چطور میشه هم اجتماعی باشی هم نباشی؟؟؟
      خب شخص میتونی اجتماعی باشه معاشرتی باشه اما هدفمتد با بعضیا در ارتباط باشه مثال زدم البته

مثلا من همیشه درحال گفتگوی درونی با خودمم.دوست دارم با افراد رفت و امد کنم تو اجتماع باشم.ولی با افرادی که نمیشناسم نمیتونم صحبت کنم و دوست بشم.ادم شاد و شیطونی ام اما از جاهای شلوغ و پر سر و صدا متنفرم...این چندتا نمونش بود

7. Top | #142
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

وقتی راضی هستی نیازی به بد بودن نبودن
      درسته. تشکر و سپاس فراوان بابت راهنمایی هاتون

8. Top | #143
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مثلا من همیشه درحال گفتگوی درونی با خودمم.دوست دارم با افراد رفت و امد کنم تو اجتماع باشم.ولی با افرادی که نمیشناسم نمیتونم صحبت کنم و دوست بشم.ادم شاد و شیطونی ام اما از جاهای شلوغ و پر سر و صدا متنفرم...این چندتا نمونش بود
      پس طبق حرفتون حد وسط هست

9. Top | #144
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببینید دوستان برونگرا و درون گرا ربطی به معاشرت اجتماعی یا خجالتی بودن و... نداره یه برونگرا میتونه به شدت مشکل تو معاشرت داشته باشه ویه درونگرا به شدت اجتماعی باشه . مثالشم رهبران سیاسی و مردمی که درونگرا بودن که کم هم نیستن . فقط یه نکته داره اینکه درونگرا ها انرژیشون تو تنهایی تامین میشه و شارژ میشن و تو جمع بودن خستشون میکنه و نیاز به تنهایی دارن برا اینکه ریکاوری بشن و میتونن خیلی اجتماعی باشن اما برونگرا ها برعکسن تو جمع شارژ میشن و تنهایی خستشون میکنه اما این درسته که به خاطر همین تفاوت اغلب برونگرا ها اجتماعی ترن

10. Top | #145
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      ببینید دوستان برونگرا و درون گرا ربطی به معاشرت اجتماعی یا خجالتی بودن و... نداره یه برونگرا میتونه به شدت مشکل تو معاشرت داشته باشه ویه درونگرا به شدت اجتماعی باشه . مثالشم رهبران سیاسی و مردمی که درونگرا بودن که کم هم نیستن . فقط یه نکته داره اینکه درونگرا ها انرژیشون تو تنهایی تامین میشه و شارژ میشن و تو جمع بودن خستشون میکنه و نیاز به تنهایی دارن برا اینکه ریکاوری بشن و میتونن خیلی اجتماعی باشن اما برونگرا ها برعکسن تو جمع شارژ میشن و تنهایی خستشون میکنه اما این درسته که به خاطر همین تفاوت اغلب برونگرا ها اجتماعی ترن
      بی ربط که نیست رهبر کلا فرق داره با معاشرت و ما مسایل رو درونی میگیم و اینکه چندین نوع درونگرا داریم که بزودی معرفی میکنم

11. Top | #146
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      طبق استدلالت من دوتاشم هم درونم هم بیرونم پس نامرئی ام

12. Top | #147
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من برون گرا هستم همه شهریوریا ادمای خاص ودلنشین هستن تعریف از خود نباشه اگه ازخودم تعریف نکنم کی میخواد تعریف کنه

13. Top | #148
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها

طبق استدلالت من دوتاشم هم درونم هم بیرونم پس نامرئی ام
      خيلي ساده نيست تو رونشناسي حتي درونگراي برونگرا هم داريم اما اينجا كلا يه تعريف نسبي دادن دوستان كه كمك كنه به شناخت بهتر خودت و ازش استفاده كني تو زندگي و رفتارهات

14. Top | #149
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من با دوستام خوبم
      غریبه هم هم سنای خودم خوبم ، با بزرگترا هم اوکی امااا
      ولی دیگه جمع فاملیلی ک غریبه باشن ساکتم
      میشم چی؟
      چوجوریا@س؟؟؟
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

15. Top | #150
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بینشونم هست چیزی؟

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن