خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

شما چند دور میخونید؟اصلا تعداد دفعات بالا مهمه؟

دوستان من بیشتر از 2دور نمیرسم تا کنکور دروس رو بخونم ولی شنیدم بعضیا میگن مثلا زیستو بالای 10بار باید خوند یکم استرس میگیرم البته من سالهای قبل خوندم ولی امسال بیشتر از2دور نمیرسم خیلی هم وسواس دارم مثلا هر چند تا کتاب داشته باشم خودمو ملزم میکنم که تو برنامه بگنجونم لطفا از تعداد دفعات وساعاتی که برای فصلهای مختلف و درسهای متفاوت میذارید بگید تا بدونم من خیلی وقت میذارم و وسواس دارم یا نه ممنون از همتون

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منظورم خوندن به علاوه تسته برای هر دور مثلا یه کتاب هر چند تا تست داشته باشه شما میزنید؟

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یادم نمیاد یا بهتره بگم من ندیدم جایی نوشته باشه به نقل از سنجش که 10 بار 20 بار کتاب رو بخونی 80 بزنی یا فلان کتاب رو بگیری 100 بزنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بنظرم به اینا توجه نکن..ادما خیلی با هم متفاوتن ممکنه یکی با دو دور خوندن به تسلط کافی برسه ولی یکی با 20 دور خوندن به اون حد برسه..برا تستم همینه ممکنه من یه فصلو خیلی عمیق یادگرفته باشم و مثلا دیگه نیازی نمیبینم برا اون مبحث برم همه تستای اون کتابو بزنم وقتمو میزارم رو ی موضوع دیگه..من گوارشو دو س بار خوندمو بنظرم کاملا مسلطم ولی قلبو 5 بار خوندم ولی هنوز یخورده لنگ میزنم!! نمیشه بیام بتو توصیه کنم که گوارشو دوبار بخون ولی قلبو 5 بار...خودتو درگیر حرف بقیه نکن کلا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بقیه درس هارو نمیدونم ولی زیست حداقل ۲ دور متن کتاب لازمه...من همین امروز برای فصل ۶ پیش که اولین بار بود داشتم میخوندمش حدود ۳ ساعت درنظر گرفتم...درصورتی که یک ساعته تموم شد...خیلی از درسا هستن مثل همین فصل ۶ که ۱ ساعت یا فوقش ۱/۵ ساعت وقت میخوان...توی دفعه های بعد با تست زدن مرحله ای مثل زوج و فرد میشه دوره کرد...دیگه نیازم نیست چنبار بخونید...با تست دوره کنید ولی زود زود

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه بار بخونید درست و حسابی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن