خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شماچجور یه فصل زیستو فقط بادرسنامه عمارلومیفهمین

بچه ها من یه فصل زیست بخام بخونم تافیلم نبینم نمیفهمم حتی پارسال همه فصلارو فیلمشون دیدم ولی تست نزدم کتابم درست نخوندم.امسالم ک میخونم تافیلم نبینم نمیفهمم حتی فصل۲پیش مثلا.گیاهی و ژنتیک ک دیگ بماند فیلم از چندتا معلم اونادیگ

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مگه میشه!!! ینی درسنامه میخونید نمیفهمید؟؟ ریاضی بودید قبلا؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم رشتم ریاضیه ولی دفعه اول که کتابو میخونم شاید زیاد متوجه نشم ولی دفعه دوم رو با دقت میخونم تمام نکته های کتاب و یا همون خط های کتابو کنار شکل مینویسم تا بیشتر متوجه شم باید چند دور کتاب دور بشه تا متن کتاب تو ذهنتون تثبیت بشه (در مورد درسی مثل ژنتیک هم یه درسنامه خوب پیدا کنی بهتره من خودمم زیاد از کتاب متوجه نشدم)-شما خودتونو با دی وی دی عادت دادین یه چند بار کتاب رو با دقتبخون به راحتی متوجه میشی بعدش برای اینکه دیگه یادتون نره بعدش تست بزنید (خودمم فیلم میدیدم ولی وقتی متن کتابو با دقت میخوندم متوجه میشدم نیازی هم به فیلم نبود)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maliarefi نمایش پست ها
      من خودم رشتم ریاضیه ولی دفعه اول که کتابو میخونم شاید زیاد متوجه نشم ولی دفعه دوم رو با دقت میخونم تمام نکته های کتاب و یا همون خط های کتابو کنار شکل مینویسم تا بیشتر متوجه شم باید چند دور کتاب دور بشه تا متن کتاب تو ذهنتون تثبیت بشه (در مورد درسی مثل ژنتیک هم یه درسنامه خوب پیدا کنی بهتره من خودمم زیاد از کتاب متوجه نشدم)-شما خودتونو با دی وی دی عادت دادین یه چند بار کتاب رو با دقتبخون به راحتی متوجه میشی بعدش برای اینکه دیگه یادتون نره بعدش تست بزنید (خودمم فیلم میدیدم ولی وقتی متن کتابو با دقت میخوندم متوجه میشدم نیازی هم به فیلم نبود)

شیمی چطور

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      مگه میشه!!! ینی درسنامه میخونید نمیفهمید؟؟ ریاضی بودید قبلا؟

نبابا.توهمه درسام اینجورم.ریاضی حتی امار خوندم ازخیلی سبز تستاشم زدم ولی الان فکرمیکنم تافیلمشونبینم توی کنکورنمیتونم بزنم.بخاطرهمین شیمی وریاضی فیزیک فقط فیلم میبینم بجای درسنامه دیگ

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط menel نمایش پست ها
      نبابا.توهمه درسام اینجورم.ریاضی حتی امار خوندم ازخیلی سبز تستاشم زدم ولی الان فکرمیکنم تافیلمشونبینم توی کنکورنمیتونم بزنم.بخاطرهمین شیمی وریاضی فیزیک فقط فیلم میبینم بجای درسنامه دیگ
      خودنو با فیلم عادت نده که خدایی نکرده ضرر نکنی یه وقت
      هیچ چیز بهتره خوندن آدم نیست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خب طبیعیه... همه آدما که مثه هم نیستن شما اینجوری بیشتر یاد میگیری... مثلا خیلیا هستن قبل خواب کتاب صوتی گوش میدن ولی من نمیتونم اینجوری...
      البته فیلم دیدنت فقط بجای آموزش اولیه باید باشه... برا بقیش (تست و مرور) همه مثه همن تقریبا... صرفن به فیلم نمیشه تکیه کرد
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      خودنو با فیلم عادت نده که خدایی نکرده ضرر نکنی یه وقت
      هیچ چیز بهتره خوندن آدم نیست

واییی راس میگین.عربی ناصح زاده ریاضی امینی شیمی اقاجانی میبینم.بذارم کنار؟مثلا عربی با خ سبز یادمیگرفتماولی میترسم خودم نتونم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن