خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل داوطلب استفاده از سهمیه پذیرش

سلام دوستان

در ثبت نام کنکور سراسری 97 قسمت داوطلب استفاده از سهمیه پذیرش زدم مناطق حالا هر کاری هم میکنم غیرفعال نمیشه این گزینه در پرینت کارتمم زده

داوطلب استفاده از سهمیه پذیرش : مناطق ، حالا باید چیکار کنم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

و مورد بعدی من کاردانی پیوسته نرم افزارم ، دیپلم فنی دارم بعدش کاردانی خوندم و بعدش کارشناسی ، الان میتونم در کنکور سراسری 97 در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت کنم ؟ البته در کارشناسی فارغ التحصیلم ثبت نشده هنوز.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid1346 نمایش پست ها
      سلام دوستان

در ثبت نام کنکور سراسری 97 قسمت داوطلب استفاده از سهمیه پذیرش زدم مناطق حالا هر کاری هم میکنم غیرفعال نمیشه این گزینه در پرینت کارتمم زده

و مورد بعدی من کاردانی پیوسته نرم افزارم ، دیپلم فنی دارم بعدش کاردانی خوندم و بعدش کارشناسی ، الان میتونم در کنکور سراسری 97 در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت کنم ؟ البته در کارشناسی فارغ التحصیلم ثبت نشده هنوز.

اگه از کارشناسی فارغ التحصیل شدی ، تا جاییکه من می دونم یا باید بری سربازی و بعدا کنکور تجربی بدی یا اینکه در کنکور ارشد شرکت کنی ، در واقع احتمالا میذارن کنکور امسال رو شرکت کنی ولی نمیذارن دانشگاه ثبت نام کنی ...

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

سهمیت چیه؟
      میخوای تغییرش بدی؟
      مگه مهلت ویرایش تمام نشده؟
      به خوبی ات چنگ بزن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سربازی معاف شدم ، پس در هر صورت میتونم کنکور تجربی شرکت کنم و بعدش ثبت نام کنم ؟

از دوستان در انجمن کسی هست درمورد کنکور تجربی راهنمایی کنه ؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سهمیه ای ندارم اون قسمت که زده بود سهمیه پذیرش به اشتباه مناطق رو زدم دیگه نشد کنسلش کنم حالا نمیدونم چیکار کنم .
      نه مهلت ویرایش هنوز هست ولی اون دکمه قسمت مناطق رو چطوری غیرفعال کنم اخه ؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سهمیه ای ندارم اون قسمت که زده بود سهمیه پذیرش به اشتباه مناطق رو زدم دیگه نشد کنسلش کنم حالا نمیدونم چیکار کنم .
      نه مهلت ویرایش هنوز هست ولی اون دکمه قسمت مناطق رو چطوری غیرفعال کنم اخه ؟
      خب اگه سهمیه خاصی نداری باید مناطق رو بزنی دیگه درسته!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تشکر از پاسختون ، حالا درمورد کنکور تجربی کسی هست قبول شده باشه ؟ حداکثر تا چه رتبه ای میتونه در رشته های علوم تجربی قبول بشه ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن