خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb همايش،آري يا خير؟

سلام دوستاننن خسته نباشيد.ميخواستم درباره كاري باهاتون مشورت كنم،قراره ماه بعد تو شهرمون يه همايش بزرگ جمعبندى بزارن كه استاد هاي خوبي در اون حضور دارن مثل:آقاجاني(شيمى)،واعضى(عرب ي)،شاهين زاد(ادبيات)مقديم نيا كه مولف رياضي گاج هست،مهندس نو كنده كه نويسنده فيزيك خيلي سبز هست،چلاجور(زمين)،ديني(يوسف ان پور)،زبان(محمودي).هر كدام يك روز همايش اجرا ميكنن در ارديبهشت،به نظرتون شركت كنم يا نه؟دوستان لطفا پاسخ هاتون بر اساس تجربه باشه نه وقت و قيمت.باتشكر
      رو صندلي داغ هستم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به شخصه وقتی فیلمای همایش رو میبنم بعد کلی استپ و استراحت هم خسته میشم میرم سراغ درس دیه ، اصا نمیتونم یه نصف روز یا یه روز کامل یه مبحث رو بخونم ، همایش به خودی خود خوبه برای جمع بندی ولی خب من اینطورم دیه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راجب همایش شما اول و آخر باید به خودتون نیگا کنید ببینید این همایش اصلا به دردتون میخوره یا نه. چون باید حواستون باشه تو اردیبهشت یه روزش واسه یه کنکوری اندازه ده روز قبل عید کارایی داره و مواظب باشید با همایش و خستگی ناشی از اونا این روزای طلایی رو از دست ندین.

شما از مشاور های خبره کنکور هم که سوال کنین بهتون میگن که زیاد درگیر این همایش ها نشید چون اول و آخر این همایش ها تهش شما هستین که باید وقت کنید این مطالب رو بخونید حالا بسته به وضعیت درسی خودتون و زمانی که در اختیار دارید فوقش دو یا سه درس رو انتخاب کنید و همایش هاشو شرکت کنید به نظرم بیشتر بشه از کار اصلیتون که درس خوندنه میوفتین

راجب اساتیدش هم که دیگه نیازی به معرفی ندارن هیچ کدوم .
      واعظی که جزو اسطوره های عربی کنکوره.(عربی هم شما سطح خودت رو ببین در چه حده اگر مثلا تو درک مطلب مشکل داری خب قطعا این مشکل شما با همایش حل نمیشه راه حلش تست هست)
      استاد شاهین زاد که اصن نیاز به معرفی نداره.(اما واقعا همایش ادبیات شما تو یه روزی انتظار دارید چیکار کنه واستون ؟ فوق فوقش بتونه لغت و املا و تاریخ ادب رو بگه اینجاها مهم ترن روشون فوکوس کنید خب شما اگر مسلط هستین نیازی هست بری؟ چون قطعا تو یه روز نمیشه قرابت و آرایه و زبان فارسیو نسخه واسش پیچید)
      آقای مقدم نیا واقعا واقعا بیان خیلی عالی دارن و کلا یه استاد پر انرژی هستن و واقعا روحیه خوبی به بچه ها میدن تو اون تایم اما خب درس ریاضی همایش یه روزه اما تمرینش حداقل باید یه هفته تو خونه انجام بشه که بتونی اثر اون همایش رو ببینید چون ریاضی درسیه که کاملا نیاز به تمرین و تست زنی داره و با یه همایش فقط میتونید چم و خم اون درس دستتون بیاد همین

راجب زمین شناسی هم خوب یادمه همین آقای چلاجور تو کانال خودش قبلا ها میگفت همایش برای کسانی خوبه که مدنظرشون داروسازی هم هست حالا شما اگر اصلا میلی به داروسازی نداری خب اصلا نرو چه نیازیه؟(درس زمین شناسی اگر درحد 10 الی 20 درصد میخوای همین کتاب طلایی دکتر چلاجور رو بخون نزدیک 80 صفحس کافیه واست ها تازه به نظر من همشو هم نیاز نیس بخونی نصفشو هم خوب بخونی و تست هاشو بزنی کافیه)

راجب همایش دینی هم استاد یوسفیان پور خوبه نمیگیم بد اما آیا واقعا دینی درسیه که شما تو خونه که میخونی نمیتونی درصد مطلوب بگیری باهاش؟ اصلا درس چالشی هست واست ؟ یه درس مثه دینی هرچقدرم استاد همایشش خوب باشه شما آخر باید بیای تموم مطالب رو تو خونه مو به مو بخونیا درس مفهومی نیست سر کلاس یاد بگیری مفهومو بعد بیای تست بزنیا بعد باید بیای مو به مو حفظ کنی و بخونی همین

راجب درس زبان انگلیسی استادشو نمیشناسم اما خودم اگر بودم اصلا و ابدا همایش زبان شرکت نمیکردم چون لغت و گرامر که نیاز به تسلط داره و شما اگر خوب خونده باشی قطعا مشکل نخواهی داشت اما میمونه کلوز و ریدینگ که این دوتا موضوع هم تنها راه حلش حل کردن تعداد زیادی کلوز و ریدینگ هستش. هیچ راه حل میانبری هم نخواهد داشت جز چند تا تکنیک که تموم کتاب های بازار بهش اشاره کردن و شما کافیه بتونی با تمرین اونا رو اجرا کنی همین

ببخشید یکم زیاد شد اما خودم به عینه دیده بودم دوستام از این همایش ها ضربه خورده بودن واسه همین مجبور شدم کامل بهتون بگم که یه وقت خدای نکرده گول تبلیغات موسسه ها رو نخورید که میگن شما این همایش رو بیا ما صفر رو واست میرسونیم به 40. به فرض اگر هم این اتفاق رخ بده قطعا قطعا تلاش خود فرد بوده و سهم استاد از این درصد واقعا کمتر از 20 درصده(80 درصد کارو خود اون شخص کرده که نشسته کارایی که استاد گفته رو مو به مو اجرا کرده وگرنه اجرا نکنه جز اتلاف وقت واسش هیچی نداره)
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

ویرایش توسط _-Mohammad-_ : 16 اسفند 1396 در ساعت 19:25

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up,لطفا كسايى كه تجربه داشتن نظر بدن
      رو صندلي داغ هستم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام..
      من پارسال همایش زبان استاد محمدی رو رفتم
      اگه اشتباه نکنم خودشون میگفتن کتاب دبیران پرمخاطب زبان واسه ایشونه..
      درکل ب درد من ک نخورد
      زبان چیزی نیس ک واسش همایش رفتن لازم باشه
      ایشون ی جزوه دادن ک ی قسمتیش احساس کردم کپی مبتکران اقای شهاب اناریه و ی قسمت دیگش واسه خودشون
      بعد خیلی سریع گرامرهای مهمو گفتند و بعدش ریدینگ کارکردن یعنی ی سری نکته درموردش مثلا چجوری تستاشو حل کنیم و اینا...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      براي اين ميگم همش چون اخه بخواي براي يكي يا دوتا استاد ثبت نام كني هزينش زياد ميشه اما بخواي همش رو ثبت نام كني هزينه نصف ميشه،لطفا بقيه هم نظر بدن
      رو صندلي داغ هستم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      من پارسال شیمی آقاجانی رو رفتم راضی بودم نسبتا.
      ولی خب بدیش این بود که گفته بود کل شیمی 2 و شیمی 3 اما تا ساعت 4:30ما داشتیم شیمی 2 کار میکردیم بعدش رفتیم استراحت تا 5
      فقط 2ساعت شیمی 3 کار کرد!
      از نظر من اینش خوب نبود شاید اگر میگفتن بیشتر شیمی 2 کار میکنن من و خیلی ها نمیرفتیم کلا.
      خیلی ها رو دیدم اومده بودن مثلا روش های خاص حل کردن مسائل رو یاد بگیرن که اصلا به اونجا ها نکشید!!!!
      8-9تا تست از شیمی 3 کار کرد همین !
      در کل الحق و الانصاف همون جزواتی که دادن خوب و ارزشمند بود.(یه جزوه تست بود خیلی خوب بود+ساختار ها واکنش ها گروه های عاملی و چند تا بیمه نامه که همشون برای فروش رو سایتشون بود رایگان بهمون دادن)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ولی در مورد اینکه همایش بخوای بری یا نه بنظر من نه !
      مگر اینکه درسی خیلی ضعیفی میری که آره 30 -40درصد بتونی بزنی !
      ولی اگر خودت خوب کار کردی (که قطعا همینطوره) بنظرم نرو.خودت جمع بندی کن.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اقاجانی ک عالیه ، ولی خب همایشای جمع بندی دوم و سومش مال کنکور 96 توی آلا هست خیلی نیاز نیست برید . اگه جمع بندی پیش باشه خوبِ

یوسفیان هم دیگه ... عالیه.

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همایش برا کسی ک درسو بلده خوبه وگرنه وقتی درسو بلد نباشی بشینی چیزی یاد نمیگیری
      خودم ادبیات نوشتم با شاهین زاد همایش اهوازش پنج جلسه هس سه جلسه قبل عید ی جلسه فروردین ی جلسه خرداد خیلیم خوب بود خورد خورد زبان فارسی رو گف خیلی ارایه کار کرد در کل من راضی بودم پارسال همایش واعظی رو هم ی جلسه رفتم ب نظرم خیلی خوب بود
      فوقش ادم دوتا درس بره همایش بیشتر از دو درس خسته کننده اس
      همایشا اینجا ی روز کامل نیستن بین 3-5 ساعته هر جلسه
      مثلن شاهین زاد هر جلسه اش حدود چهار ساعته
      یا مرادی ده جلسه کل شیمی رو میگه فک کنم خیلی با جزییات میخاد بگه:/

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خيلي ممنون دوستان ،ادبيات (شاهين زاده)وعربي(واعضي) ثبت نام كردم
      رو صندلي داغ هستم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن