خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question زیست و شیمی ۷۰

سلام . من قصد دارم زیست و شیمی رو هفتاد و ریاضی فیزیک رو ۳۰ بزنم و بیشتر از این برای ریاضی فیزیک نمیتونم . اگه از الان تا آخر اردیبهشت خوب بخونم اون دوتا رو میتونم ۷۰ بزنم ؟ شیمی ۲ ۳ فصل اول + شیمی پیش ۱ + شیمی ۳ رو خوندم ولی احتیاج به یه مرور اساسی دارم ، زیست هم پایه رو خوب بلدم ولی بنابردلایلی نشد پایه رو کامل تا الان بخونم ولی زیست پیش فصل ۱_۹ رو تاالان خوندم واز هر فصل میانگین ۱۵۰ تا تست زدم .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگى به تلاشت و نحوه ى خوندنت داره،اين درصد كه تو زيست و شيمى گفتي درصد رتبه برتر ها هست پس بايد مثل اون ها زحمت بكشى تا به اين درصد برسى
      رو صندلي داغ هستم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad1397 نمایش پست ها
      سلام . من قصد دارم زیست و شیمی رو هفتاد و ریاضی فیزیک رو ۳۰ بزنم و بیشتر از این برای ریاضی فیزیک نمیتونم . اگه از الان تا آخر اردیبهشت خوب بخونم اون دوتا رو میتونم ۷۰ بزنم ؟ شیمی ۲ ۳ فصل اول + شیمی پیش ۱ + شیمی ۳ رو خوندم ولی احتیاج به یه مرور اساسی دارم ، زیست هم پایه رو خوب بلدم ولی بنابردلایلی نشد پایه رو کامل تا الان بخونم ولی زیست پیش فصل ۱_۹ رو تاالان خوندم واز هر فصل میانگین ۱۵۰ تا تست زدم .
      اگر مثل امسال سوال بدن آره میتونی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      بستگى به تلاشت و نحوه ى خوندنت داره،اين درصد كه تو زيست و شيمى گفتي درصد رتبه برتر ها هست پس بايد مثل اون ها زحمت بكشى تا به اين درصد برسى
      البته که رتبه های برتر خیلی بالاتر از این حرفا میزنن
      فک میکنم منظورت از رتبه برتر رتبه های 300-500 باشه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad1397 نمایش پست ها
      زیست رو تقریبا خوب خوندی
      تا کنکور ۴ ماه هست
      تمام تلاشتو بکن و تا جایی که میتونی دفعات مرورت رو بالا ببر
      رسیدن به درصد بالا توی این چند ماه کار سختی نیست فقط تلاش و اراده قوی میخواد

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از زیست صفر با وقت گذاشتن معمولی , تا کنکور به چه درصد منطقی ای میشه رسید؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      رشتتون ریاضی بوده ؟ اگه ریاضی هستید هر چند زیست واقعا ترکیبیه اما میتونید یه سری فص های مهم که توی اینترنت سرچ کنید براتون میاره رو خوب بخونید و تست هایی که براشون حل میکنی رو چهار گزینه را کامل تحلیل کنید و میشه به ۳۰_۴۰ رسید، اگر هم تجربی هستید که مسلما زیست رو نمیتونید صفر باشید چون حداقل یکبار اون رو برای امتحانات خوندید و اگه براش خوب وقت بزارید میتونید به بالای ۵۰ هم برسید .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      اگه مثل 95 و 96 باشه 40-50 ، اگه مثل 94 باشه 20-30. باید روزی 3-4 ساعت حداقل وقت گذاشت.البته این درصد ها در بهترین حالت ممکن بود ! بدی که زیست داره اینه که مثل ریاضی و فیزیک سبک سوالاش مشخص نیست و نمیشه مبحثی خوند. مثلا برای ریاضی میشه 30 درصد مطالب رو حذف کرد و بقیه ش رو خوند که با اطمینان بین 50-60 زد ولی زیست اصلا اینجوری نیست و باید همه مباحثش رو خوند. (تنها بخش قابل حذفش مسائل ژنتیکه گیاهی که 30 درصد کنکوره.ولی برعکس ریاضی این 30 درصد حذف بشه باز هم نمیتونید مطمئن باشید درصد بالای 40 تو این درس بگیرید).

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      اگه مثل 95 و 96 باشه 40-50 ، اگه مثل 94 باشه 20-30. باید روزی 3-4 ساعت حداقل وقت گذاشت.البته این درصد ها در بهترین حالت ممکن بود ! بدی که زیست داره اینه که مثل ریاضی و فیزیک سبک سوالاش مشخص نیست و نمیشه مبحثی خوند. مثلا برای ریاضی میشه 30 درصد مطالب رو حذف کرد و بقیه ش رو خوند که با اطمینان بین 50-60 زد ولی زیست اصلا اینجوری نیست و باید همه مباحثش رو خوند. (تنها بخش قابل حذفش مسائل ژنتیکه گیاهی که 30 درصد کنکوره.ولی برعکس ریاضی این 30 درصد حذف بشه باز هم نمیتونید مطمئن باشید درصد بالای 40 تو این درس بگیرید).
      خدایی چطور انقدر دقیق درصد تعیین میکنید بگید ماهم بدونیم.اینو بار ها توی انجمن گفتم کسی بوده زیست رو پارسال همین موقع از صفر چون رشتش ریاضی بوده شروع کرده و ازمونا های جامع 80 و کنکور هم 60زد.و الان دانشجوی داروی اصفهانه.وخیلی های دیگ که تونستن بالا هم بزنن کسی هست که از عید از صفر خونده و 80 زده 96.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      خدایی چطور انقدر دقیق درصد تعیین میکنید بگید ماهم بدونیم.اینو بار ها توی انجمن گفتم کسی بوده زیست رو پارسال همین موقع از صفر چون رشتش ریاضی بوده شروع کرده و ازمونا های جامع 80 و کنکور هم 60زد.و الان دانشجوی داروی اصفهانه.وخیلی های دیگ که تونستن بالا هم بزنن کسی هست که از عید از صفر خونده و 80 زده 96.
      من حالت نرمالش رو از تجربه و افرادی که دیدم میگم اونی که شما میگی لابد ریاضی و فیزیک و شیمی و عمومی هاش رو بلد بوده و بهره هوشی بالایی داشته. حالا شما دوست داری الکی امید بده به طرف که بالا 80 میزنی و اونم تو فکرش خودشو دانشجوی پزشکی تهران ببینه ولی کنکور واقعا اینجوری نیست از هر ده نفر که بخوان سه ماه زیست بخونن شاید یکی دو نفرشون درصد بالای 50 بزنه.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما 30درصد ریاضی فیزیک حذف کنی 60 65میزنی؟بعد ازالان بخونه 40 50 میزنه؟
      والا ماتواین س سال مواردی عجیب دیدیم....هیچوقت نگو انقد میزنی....ممکنه یکی بخونه 70 80بزنه....ممکنه 20درصد....نمیدونم واقعا یا اولین کنکوریته یا کمی ب دیگران حسودی...برو امید محمدی رو مصاحبه شو بخون رشته ریاضی بوده 91فارغ ازتحصیل شده باروزی س ساعت از ابان زیست زده 80...این ادم طبق فرمایشات تو باید میزد 50 60...اتفاقا زیست درسیه ک ی دور بخونی دستت بیاد راحت میاد بالا...
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شمش فیل رو بخون با خط ویژه مفاهیم و کلی تست

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      شما 30درصد ریاضی فیزیک حذف کنی 60 65میزنی؟بعد ازالان بخونه 40 50 میزنه؟
      والا ماتواین س سال مواردی عجیب دیدیم....هیچوقت نگو انقد میزنی....ممکنه یکی بخونه 70 80بزنه....ممکنه 20درصد....نمیدونم واقعا یا اولین کنکوریته یا کمی ب دیگران حسودی...برو امید محمدی رو مصاحبه شو بخون رشته ریاضی بوده 91فارغ ازتحصیل شده باروزی س ساعت از ابان زیست زده 80...این ادم طبق فرمایشات تو باید میزد 50 60...اتفاقا زیست درسیه ک ی دور بخونی دستت بیاد راحت میاد بالا...
      با همین امید های الکی چهار ساله پشت کنکوری؟ ریاضی فیزیک مگه راحته که 70 درصد بخونی 70 هم بزنی؟ برو رتبه های دو رقمی فیریک و ریاضی رشته ریاضی رو ببین چند نفر 80-90 زدن ... اینا کسایی بودن که همیشه سرشون تو کتاب و درس بوده و تسلط کامل داشتن ولی بازم همه صد نزدن. چهار تا امثال تو یه دونه ادم که با یه مدت کم نتیجه خوب گرفته رو میگید ، ولی اون صد نفر دیگه ای که نتیجه نگرفتن رو نمیبینید.طرف مورد خاصی باشه خودش میدونه که میتونه و لازم نیست بیاد اینجا پی حاشیه که میشه یا نه.به قول خودت از آبان یه نفری خونده 80 زده یعنی بالای هشت ماه بعد میخوای سه ماهه 70 بزنه؟ آره خوب اگه میتونید اثباتش کنید بسم الله کسی جلودارتون نیست ، سودش هم فقط برای خودتونه که یه رشته خوب قبول میشید.بماند که چه اراده ای لازمه که از ساعت مطالعه کم سریع به ساعت مطالعه بالا برسی و چه قدر هم خوش شانس باشی که روش خوندنت روشی باشه که برای خودت مفیده .
      ویرایش توسط Matrix M : 17 اسفند 1396 در ساعت 18:39

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان محترم لطفا درگیر نشین حالا یکی میزنه یکی نمیزنه . اصلا من عذر میخوام تاپیک زدم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اين سه چيز مردم را به هلاکت رسانده است: تکبر، حرص و حسد...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن