خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question انصراف نیم‌بند از دانشگاه

من امسال دانشگاه رشت شبانه قبول شدم و رفتم ثبت نام کردم. بعدش شرایط بیماری برام پیش‌ اومد و مجبور شدم آبان ماه درخواست انصراف ثبت کنم. بعد هم به دلیل شرایطم مجبور شدم برگردم شهرم و هنوز تا این تاریخ سراغ دانشگاه نرفتم و وضعیت انصرافمو پیگیری نکردم. البته یکی از دوستانم اونجا کارای تصفیه حساب رو با دانشگاه انجام داده و الان توی پنل سایت دانشکده هم وضعیت من "انصراف از تحصیل"ـه. منتها هیچ فرم و مدرکی از دانشکده نگرفتم و چون میخوام سال آینده دانشگاه آزاد ثبت نام کنم نگران وضعیت نظام وظیفه‌م هستم. چون شنیده بودم از تاریخی که انصراف ثبت میشه یکسال فرصت دارم. منتها الان شرایطم پیچیده شده.. الان میخوام بدونم باید برگردم برم رشت پیگیری کنم؟ اصلا چه جوری میشه قضیه؟!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببین عزیز من شما انصراف که میزنی اگه سربازی نرفتی یکسال زمان داری از وقتی که انصرافتو ثبت کردن که دانشگاه جدید ثبت نام کنی و باید برگه انصرافتو که تایید کردن تسویه کردی رو بگیری و برای دانشگاه جدید ببری در صورت خواستن , معمولا انصرافو یه ماه بعد درخواست شما ثبت میکنن یعنی ابان رفتی اذر ثبت میشه و تا اون موقع وقت داری و اگه دانشگاه جدید ثبت نام نکنی ,مهر باید سربازی بری کسی هم جای تو نمیتونه انصراف بزنه و اگه نری هم خودشون تا 2 نیم سال مرخصی بعضی دانشگاها رد میکنن و بعد خودشون انصراف ثبت میکنن در صورت عدم مراجعه ,دسته دیگه هم عدم مراجعه انصراف ثبت میکنن ,ویا یک نیم سال مرخصی بعد انصراف ولی بهتره بری برگه تسویه و انصرافتو بگیری چون اگه مرخصی زده باشن باید به ازای هر نیم سال مرخصی شهریه ثابتشو ریخته باشی
      ویرایش توسط painterzx : 19 اسفند 1396 در ساعت 01:55

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط painterzx نمایش پست ها
      سلام ببین عزیز من شما انصراف که میزنی اگه سربازی نرفتی یکسال زمان داری از وقتی که انصرافتو ثبت کردن که دانشگاه جدید ثبت نام کنی و باید برگه انصرافتو که تایید کردن تسویه کردی رو بگیری و برای دانشگاه جدید ببری در صورت خواستن , معمولا انصرافو یه ماه بعد درخواست شما ثبت میکنن یعنی ابان رفتی اذر ثبت میشه و تا اون موقع وقت داری و اگه دانشگاه جدید ثبت نام نکنی ,مهر باید سربازی بری کسی هم جای تو نمیتونه انصراف بزنه و اگه نری هم خودشون تا 2 نیم سال مرخصی بعضی دانشگاها رد میکنن و بعد خودشون انصراف ثبت میکنن در صورت عدم مراجعه ,دسته دیگه هم عدم مراجعه انصراف ثبت میکنن ,ویا یک نیم سال مرخصی بعد انصراف ولی بهتره بری برگه تسویه و انصرافتو بگیری چون اگه مرخصی زده باشن باید به ازای هر نیم سال مرخصی شهریه ثابتشو ریخته باشی
      خیلی ممنون از راهنماییتون.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن