خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

فیزیک...کسایی که بلدشن بیان تو

درس فیزیک
      برای کل سالا جزوه ی توپ دارم اما به نظرتون فیزیک پایه خیلی سبز کافیه بخونم؟ نمیتونم وقت زیادی بذارم که
      پیش مبتکران بعضی وقتا حس میکنم مطلبو خیلی طولانی میکنه و یه روش خیلی آسونو مثلا برای محاسبه ی زمان و.. فصل 3 و4 نمیگه بجاش کلی میپیچونه
      جزوه خودمو بخونم؟
      یا بهش اعتماد کنم؟
      آخه حس میکنم کارش شده پز دادن که اره این فرمولم هستا اما من نمیگمش!!!!!!!!!
      فیزیک پیش2 موندم چیکار کنم
      درصد 50میخوام

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فیزیک اگه جزوه دبیر خودتون هست و خیلی خوبه حتما بخونیدش تاثیر بیشتری داره چون ملموس تر هستن مطالب ... مبتکران رو ندیدم ولی خیلی سبز رو اگه تاحالا باهاش جلو نیومدید خیلی اصلا پیشنهاد نمیکنم چون خیلی کاربردی نگفته مطالب رو و بیشتر روی مفهوم تمرکز کرده (من خودم پایه رو از جزوه دبیرم می خونم و با معجزه تکمیلش می کنم و خیلی هم راضیم )
      فیزیک پیش 2 واقعا ماسته شما اصلا سوالات فیزیک رو تو کنکور از آخر بزن چون واقعا آسونه پیش 2 و اصلا نگرانش نباش
      موفق باشید

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      فیزیک اگه جزوه دبیر خودتون هست و خیلی خوبه حتما بخونیدش تاثیر بیشتری داره چون ملموس تر هستن مطالب ... مبتکران رو ندیدم ولی خیلی سبز رو اگه تاحالا باهاش جلو نیومدید خیلی اصلا پیشنهاد نمیکنم چون خیلی کاربردی نگفته مطالب رو و بیشتر روی مفهوم تمرکز کرده (من خودم پایه رو از جزوه دبیرم می خونم و با معجزه تکمیلش می کنم و خیلی هم راضیم )
      فیزیک پیش 2 واقعا ماسته شما اصلا سوالات فیزیک رو تو کنکور از آخر بزن چون واقعا آسونه پیش 2 و اصلا نگرانش نباش
      موفق باشید
      ممنون
      پیش2 واقعا برام شده یه کابوس
      چون همش فرمول طولانی و به تعداد زیاد و حفظیه
      اصلا نمیفهممش

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر باران نمایش پست ها
      ممنون
      پیش2 واقعا برام شده یه کابوس
      چون همش فرمول طولانی و به تعداد زیاد و حفظیه
      اصلا نمیفهممش
      نیمه پر لیوان اینه که سوالاتش آسونه شاید یه ذره خوندنش اذیت کنه ولی حداقل می دونید اکثر سوالاتش رو میشه به راحتی جواب داد برای همین با انگیزه پیش 2 رو بخونید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      جزوه دبیر رو بخون پیش2 فقط فصل اخر حفظیاتش مزخرفه بقیه فصل هاش خوبه البته یه سال درمیون از فصل اخر حفظیات میاد که 97 شانس زیاد داره بیاد پیش 2 فک کنم 25 درصده اگه دو دور بخونی 25 درصد مال خودته

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پیش دو مبتکران عالیه
      پیش یکو ک نخوندم کامل چیزی بگم
      پایه هم گاج خوبه به نظرم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

درس فیزیک
      برای کل سالا جزوه ی توپ دارم اما به نظرتون فیزیک پایه خیلی سبز کافیه بخونم؟ نمیتونم وقت زیادی بذارم که
      پیش مبتکران بعضی وقتا حس میکنم مطلبو خیلی طولانی میکنه و یه روش خیلی آسونو مثلا برای محاسبه ی زمان و.. فصل 3 و4 نمیگه بجاش کلی میپیچونه
      جزوه خودمو بخونم؟
      یا بهش اعتماد کنم؟
      درصد 50میخوام
      سلام
      من خودم گاج نقره ای دارم.درسنامه هاش خیلی عالی و مختصر هستند.خیلی وقتگیر نیستند.مبتکران رو که اصلا ندیدم و نظری ندارم.دوستام خیلی سبز دارند.یه نگاه که بهش انداختم بیشتر به درد کسی میخوره که بخواد از صفر صفر شروع کنه و واقعا چیزی از فیزیک ندونه.بیشتر به درد کسایی میخوره که دبیر ندارن.خیلی خوبه ولی با توجه به زمان باقی مونده طولانی توضیح داده.به نظرم با توجه به زمان بهترین گزینه همون جزوه دبیرتون هست و تست زنی هم تستای کنکور داخل و خارج+تست های ازمون های جامع سنجش و قلمچی.
      پیش دو رو هم که خودتون با توجه به فارغ التحصیل بودن نسبت به من دانش آموز که تازه امروز فیزیکمون تموم شد بهتر میدونید.ولی به نظرم پیش دو فصل های 7 و 8 خیلی خیلی آسون هستند و مطلب خاصی ندارند ولی 5 یکمی نیاز به تمرین بیشتر داره و به نسبت اون دو فصل سخت تره.6 رو هم هنوز خودم نخوندمش و با مدرسه هم پیش نرفتم و اطلاعی ندارم.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

درس فیزیک
      جزوه خودمو بخونم؟
      یا بهش اعتماد کنم؟
      درصد 50میخوام
      من فیزیک پایه رو از روی خیلی سبز خوندم .ب نظرم خوبه .فیزیک پیش خیلی سبز رو من امسال وقت نکردم بخونم ،با ی رتبه برتری ک دندون شهید بهشتی می خونه صحبت کردم گفت ابی سی سال کانون عالیه ، من دارم الان اونم بد نیست ولی خیلی سبز بهتره ب نظرم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black cherry نمایش پست ها
      من فیزیک پایه رو از روی خیلی سبز خوندم .ب نظرم خوبه .فیزیک پیش خیلی سبز رو من امسال وقت نکردم بخونم ،با ی رتبه برتری ک دندون شهید بهشتی می خونه صحبت کردم گفت ابی سی سال کانون عالیه ، من دارم الان اونم بد نیست ولی خیلی سبز بهتره ب نظرم
      یعنی برای پیش فقط آبی خونده ایشون؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پیش ۲ رو هنوز نخوندم اگه از الان بخوام از مبتکران بخونم خیلی وقت گیر نیست؟
      از الان منبع درسنامه واسه پیش ۲ چی معرفی میکنید؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط static نمایش پست ها
      گاج

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)