خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سنجش31فروردین یا 7و17فروردین کانون؟!

باتشکر مشکل حل شد.
      ویرایش توسط IAMMjy : 15 اسفند 1396 در ساعت 22:12

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام تقریبا هردوشون مثل هم میشه زیاد تفوتی ندارن ولی به نظر شما بید سنجش چون سنجش مربوط به خود کنکور هس بنابراین ه اتفاق یا تغییری تو کنور میخوادبیفته قبلش سنجش یه جورای تو سوالاش میاره مخصوصا اون سه ازمون اخری حالا شما یه با 7قلم چی شرکت کن اگ راضی بودی بقیه اش و هم برو اگرنه که 31سنجش برید چیزی رو هم از دست نمیدید

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      برنامتو روی 31 سنجش تنظیم کن با این کار آزمون 7 فروردین هم خود به خود ردیف میشه ( برای 7 فرودین که میخونی مباحث 31 هم میخونی دیگه ) و بعد 31 سنجش، 3 هفته وقت داری کل پیش رو ببندی و پایه رو هم مرور کنی (اگه پایت قوی هست سعی کن پیش 1 هم ببندی و 17 فروردین هم از دست ندی تا جایی که ممکنه البته شاید همشو نشه خوند ولی تا جایی که میشه بخون این طوری برای آزمون 21 سنجش بیشتر وقت مرور داری و فقط باید پیش 2 رو بخونی ) حیفه به نظرم که آزمون های سنجش رو از دست بدی و قشنگ برنامه راهبردی هارو بررسی کن و با شرایط خودت تصمیم بگیر چون هر کسی برنامه ی خودش رو باید با شرایط خودش بریزه تا بیشترین بازدهی رو داشته باشه
      موفق باشید

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام خیلی جالبه . چون دقیقا این سوال رو دیروز من پرسیدم و منتظر پاسخشون هستم . منم برناممو مطابق ازمون 7 فروردین و 17 ام چیدم امابرنامه و مصاحبه اقای مقتدا رو که خوندم عجیب مردد شدم . به نظرم مطابق ازمون سنجش بچینید منم ادیت می کنم . اما یه سوال ، ازمون جمع بندی پایه سنجش 20 امه یا 31 ام ؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانم دکتر کوثر نمایش پست ها
      سلام خیلی جالبه . چون دقیقا این سوال رو دیروز من پرسیدم و منتظر پاسخشون هستم . منم برناممو مطابق ازمون 7 فروردین و 17 ام چیدم امابرنامه و مصاحبه اقای مقتدا رو که خوندم عجیب مردد شدم . به نظرم مطابق ازمون سنجش بچینید منم ادیت می کنم . اما یه سوال ، ازمون جمع بندی پایه سنجش 20 امه یا 31 ام ؟
      ۳۱ کل پایه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نظر Matin_mجالب بود
      بعلاوه، سنجش پایه همچین چیز شاخی نیست!
      سه سنجش جامع شرکت کننده هاش زیادن ولی سنجش پایه زیاد نیستن همچین..پارسال که این فرمی بود!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن