خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال! سر جلسه کنکور خیلییییی استرس داره|؟ من همش به این فک میکنم سر کنکور از استرس هرچی خوندم بپره شما و کسایی که تو این شرایط بودن یه کم توضیح بدید لطفا
      والا بستگي داره
      ولي من سر جلسه واسه رياضي فقط با لرزش دست حل ميكردم
      واسه فيزيك هم گريم گرفته بود فقط به خودم ميگفتم ده ديقه صبر كن الان تموم ميشه برو گريه كن
      از دوستامم بودن مثلا ٣٠٠ اورد باز با گريه اومد بيرون
      كلا يه وضع بديه
      ولي خب هستن كساييم ك با ارامش ميدن ازمونو

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam998 نمایش پست ها
      والا بستگي داره
      ولي من سر جلسه واسه رياضي فقط با لرزش دست حل ميكردم
      واسه فيزيك هم گريم گرفته بود فقط به خودم ميگفتم ده ديقه صبر كن الان تموم ميشه برو گريه كن
      از دوستامم بودن مثلا ٣٠٠ اورد باز با گريه اومد بيرون
      كلا يه وضع بديه
      ولي خب هستن كساييم ك با ارامش ميدن ازمونو
      یا امام هشتم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال! سر جلسه کنکور خیلییییی استرس داره|؟ من همش به این فک میکنم سر کنکور از استرس هرچی خوندم بپره شما و کسایی که تو این شرایط بودن یه کم توضیح بدید لطفا
      برای من که چون اکثر دوستان بودن و قبلا هم اون جا آزمون کانون داده بودیم استرس خاصی نبود
      احساس فراموشی به شدت طبیعیه ، نباید هی به این فکر کنی که فراموش کردی مطالب رو ! ادبیات خیلی تاثیر داره به عنوان درس شروع کننده و اگه ضدحال بخوری توش شاید تا آخر جلسه فکرت مشغول بشه و استرس بگیری

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooya2000 نمایش پست ها
      میخوان از وجود هم آرامش بگیرن
      چرا حاشیه میری سوال منو نمیدونی بیخود نظر نده حالا قصدم هر چی باشه این یک دوما من ایران نیستم اصلا قرار نیس کنکور بدم فقط واسم سوال شد همین
      روزهای سخت دوام نمی اورند

اما انسانهای سخت چرا

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nalisa نمایش پست ها
      چرا حاشیه میری سوال منو نمیدونی بیخود نظر نده حالا قصدم هر چی باشه این یک دوما من ایران نیستم اصلا قرار نیس کنکور بدم فقط واسم سوال شد همین
      نه،شانسش خيلي كمه كه پيش خواهرتون بيفتيد
      رو صندلي داغ هستم

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من به عنوان یه فرد باتجربه تو این زمینه بهت میگم فقط تا اون لحظه ای که میگن شروع کنید وهمه هجوم میارن رو سوالات استرس هست بعدش انقدر درگیر سوالات میشی که دیگه یادت میره استرس داشتی و چند دقیقه بعد وقتی مبینی یه سری به در و دیوار نگاه میکنن کلا حالت خوب میشه نگران نباشولی من اون لحظه ای که قران میخونن و بعد میگن شروع کنید برام یه عمر میگذره همیشه بغض میکنم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaar نمایش پست ها
      من و خواهرم با هم فقط 2تا صندلی فاصله داشتیم فکر میکردم چون همزمان ثبت نام کردیم اینجوری شده نمیدونستم به معدل ربط داره این اطلاعاتو از کجا میارید دوستان
      سلام
      من بابام نماینده سازمان سنجش هستند موقع کنکور و مسئول برگزاری کنکور.به خاطر همین بلدم
      البته خودم کنکور اولم هست.ولی قطعا دوستانی که چندین بار کنکور دادند و یکمی زرنگ بازی و یا حتی فضول بازی(ببخشید این لفظ رو بکار بردم) در بیارند به راحتی متوجه این موضوع میشن.
      سر جلسه کنکور همه که قریبه نیستند کم و بیش بعضی ها رو یا به واسطه کانون یا حتی مدرسه میشناسیم و کم و بیش از سطح درسی خبر داریم.البته این بیشتر به حوزه های کوچولو میخوره نه مثل تهران و اصفهان و تبریز و ..... که توی هر حوزه چندین هزار نفر هستند.
      از یه چیز دیگه هم میشه فهمید اگه دقت کنید سرجلسه معدل پایینا اجازه دستشویی رفتن و یا بیرون رفتن و یا کلا خیلی بیخیال هستند و استرسی ندارند و کنکور براشون مهم نیست.
      ولی معدل بالاها و بچه درسخونا استرس زیاد دارند و حتی از ثانیه ها هم سر جلسه استفاده میکنند.
      ویرایش توسط Arosak_E_Ostad : 15 اسفند 1396 در ساعت 16:17

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rainy نمایش پست ها
      اصلا ربطی به معدل نداره
      این ها رو بر چه اساسی می گین
      فقط بر اساس نوبت ثبت نام هست
      خواهشا دیگه اینا رو برا من نگو

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR_MOHAMMAD T نمایش پست ها
      سلام
      من بابام نماینده سازمان سنجش هستند موقع کنکور و مسئول برگزاری کنکور.به خاطر همین بلدم
      داداش خيلي عزيزي،اصلا يهو خيلي ازت خوشم اومد
      رو صندلي داغ هستم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن