خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تاثیر هیپنوتیزم بر بازدهی ذهن

سلام دوستان کسی اطلاعی از خودهیپنوتیزم و رفتن به حالت خلسه واسه تلقینات ذهنی داره؟ یکی از کارشناسای این حوزه میگفت تلقیناتی که توی حالت خلسه گفته بشه مثل: من مطالبم را راحت به خاطر میسپارم و راحت به یاد می آورم و... شدیدا روی بازدهی ذهنی و انرژی درونی بدن تاثیر میذاره...نظرتون چیه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام،به نظر من دوري كنيد از اينجور چيزا بهتره چون يكي از دوستام پك هيپنوتيز رو خريده بود بعد استفاده يه مدت بعدش ساعات خوابش بهم خورد و ميگفت شب ها خواب هاي عجيبي ميبينم
      رو صندلي داغ هستم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      سلام،به نظر من دوري كنيد از اينجور چيزا بهتره چون يكي از دوستام پك هيپنوتيز رو خريده بود بعد استفاده يه مدت بعدش ساعات خوابش بهم خورد و ميگفت شب ها خواب هاي عجيبي ميبينم
      نه بابا منظورم ازون هیپنوتیزما نیس که
      خودهیپنوتیزم و ریلکسیشنای کوتاه در حد 10 تا 20 دقیقه، میشه تو استراحت بین دروس انجام داد تازه
      ویرایش توسط .khosro. : 14 اسفند 1396 در ساعت 08:04

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      نه بابا منظورم ازون هیپنوتیزما نیس که
      خود هیپنوتیزم و ریلکسیشنای کوتاه در حد 10 تا 20 دقیقه، میشه تو استراحت بین دروس انجام داد تازه
      خب از اون اطلاع ندارم،اما دوستم اون پك رو به اين خاطر خريده بود كه راحت تر درس هارو حفظ كنه و كاراييش بره بالا كه برعكس شد
      رو صندلي داغ هستم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Up

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...من چند تا پادکست الفای ذهنی داشتم که بعضی شبا گوش میدادم بهشون...با نفس عمیق کشیدن و ریلکس کردن بدن و شمردن معکوس از 100 وارد خلسه میشید و بعدش مثلن 10 تا جمله ی مثبت درباره خودتون میگید...
      حس خوبی که به ادم میده و تاثیر تلقین غیرقابل انکاره ولی بنظرم باید مداوم انجام بشه
      اگه پادکستا رو پیدا کردم میزارمشون

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو این آدرس یه توضیحاتی داده میتونین مطالعه کنین.
      https://martinkielyhypnosis.com/hypn...-study-skills/

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط chocolate نمایش پست ها
      سلام...من چند تا پادکست الفای ذهنی داشتم که بعضی شبا گوش میدادم بهشون...با نفس عمیق کشیدن و ریلکس کردن بدن و شمردن معکوس از 100 وارد خلسه میشید و بعدش مثلن 10 تا جمله ی مثبت درباره خودتون میگید...
      حس خوبی که به ادم میده و تاثیر تلقین غیرقابل انکاره ولی بنظرم باید مداوم انجام بشه
      اگه پادکستا رو پیدا کردم میزارمشون
      ی سوال داشتم شما چطور توی حالت خلسه تمرکزتونو حفظ میکنید؟ آخه همینطور که میدونید تو این حالت ضمیر ناخودآگاه فعال میشه، من خودم خواب میبینم تو حالت خلسه بیدارما ولی خواب میبینم تو اون آلفاها چیزی نگفته بود در این باره؟ ممنون میشم ازتون اگه پیدا کردید بذاریدشون

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      بابا این مسخره بازی ها چیه ، همش تلقینه که خودتم میتونی انجام بدی،برای تمرکز حداکثر ماده غذایی قهوه خیلی خوبه باعث میشه مطلب تو حافظه بمونه ولی افراط توش استرس میاره.
      ی چیز خیلی خفنی که داره پایین اوردن ساعت خوابه، من خودم 8،9 ساعت باید میخوابیدم، دیگه خیلی کولاک میکردم 7 ساعت!...ولی الان فقط با ریلکسیشن ساعت خوابم اومده رو 6، کلا هم 15،20 دقیقه طول میکشه

البته حرفتونم ازین لحاظ که نباید زیادی درگیر این حواشی بشیم درسته، مثل اون دوستی که اول اشاره کردن به کسی که پکیج هیپنوتیزم خریده!!

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا روزی ۱۰ دقیقه تا ربع ساعت نهایتا نیم ساعت ریلکسیشن می تونه باعث آرامش بشه و راندمان کار بالا بره اما نباید انتظار معجزه داشت
      و اینو هیچ وقت فراموش نکنید که کنکور راه میانبر نداره اصولی درس بخونی نتیجه هم می گیری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن