خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation تستای نشر الگو رو زدم ، آی کیو زیست رو هم لازمه بخرم؟ برای درصد بالا

سلام . من تست های نشر الگو رو خوب میزنم (۶۰_۷۰) به نظرتون آی کیو هم بخرم برای درصد بالا یا اینکه همین کتاب رو دوباره کار کنم ؟ آخه شنیدم سطح سوالای آی کیو خیلی بالاست ترسیدم بخرمش نتونم حلش کنم. نظرتون رو درباره این کتاب بگید تا بتونم خوب تصمیم بگیرم ... باسپاس
      ویرایش توسط Tia : 13 اسفند 1396 در ساعت 14:55 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتما بخرش اگه میخوای درصدت بالا باشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خیلی سبز و ای کیو دارم خیلی سبز هم عالیه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نشر الگو سوالات اسان زیاد داره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام به هیچ وجه از کتاب iq استفاده نکنید و تمرکزتون روی تست های b نشرالگو و همچنین کنکورهای سال های پیش باشه تا کاملا بر سطح کتاب مسلط باشید نه بیشتر ! کتاب iq باعث میشه ذهن شما مشغول مطالب بسیار فراتر از کتاب بشه و سر آسان ترین تست کنکور هم خیلی فکر کنید که نکنه نکته ای توش باشه! کنکور 96 نشون داد که سوالات کاملا در سطح کتابه! هیچکدوم از دبیرای خوب زیست در تهران کتاب iq رو پیشنهاد نمیدن ؛ گول تبلیغات گسترده رو نخورید موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      سلام به هیچ وجه از کتاب iq استفاده نکنید و تمرکزتون روی تست های b نشرالگو و همچنین کنکورهای سال های پیش باشه تا کاملا بر سطح کتاب مسلط باشید نه بیشتر ! کتاب iq باعث میشه ذهن شما مشغول مطالب بسیار فراتر از کتاب بشه و سر آسان ترین تست کنکور هم خیلی فکر کنید که نکنه نکته ای توش باشه! کنکور 96 نشون داد که سوالات کاملا در سطح کتابه! هیچکدوم از دبیرای خوب زیست در تهران کتاب iq رو پیشنهاد نمیدن ؛ گول تبلیغات گسترده رو نخورید موفق باشید
      این دوستمون هر چی گفت رو برعکس کنید ب نتیجه ی خوبی میرسید

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      آی کیو عالیه دیگه مولف چجوری باید بگه که این کتاب برا آموزشه نه سنجشششششششششششششششششششششش ششششششششششششششششششششششششش شششش!!!!!!!!!بازم بعضیا میگن ایکیو نزن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای کیو نزن

تنها چیزی که ازت دارم فاصله س

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Iq و این جور کتاب ها که سبک خاص دارند رو باید خودتون امتحانش کنید تا ببینید میتونید با کتاب ارتباط برقرار کنید یا نه (خیلی ها با iq نتیجه گرفتند و خیلی ها هم بدون اون ! بستگی به شخص داره) حتما یه فصلش رو از یکی بگیرید کار کنید و خودتون بسنجید شرایط رو ... نه میشه گفت بزن این کتابو نه میشه گفت نزن

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad1397 نمایش پست ها
      سلام . من تست های نشر الگو رو خوب میزنم (۶۰_۷۰) به نظرتون آی کیو هم بخرم برای درصد بالا یا اینکه همین کتاب رو دوباره کار کنم ؟ آخه شنیدم سطح سوالای آی کیو خیلی بالاست ترسیدم بخرمش نتونم حلش کنم. نظرتون رو درباره این کتاب بگید تا بتونم خوب تصمیم بگیرم ... باسپاس
      اول اینکه سلام
      در خصوص سوالت بگم که من آیکیو دارم سوالاش جوری نیست که از سیاره ی دیگه ای اومده باشه یه قسمت آشغال و بدرد نخور تحت عنوان پرورش ذهن اون آخرش داره که سوالاش به شدت آشغاله
      ولی در مورد خود سوالات اینکه گویش کنکوری داره و معلومه که طراح های این کتاب به شدت کتاب درسی رو زیر و روکردن و چهار تا چیز خوندن و همین جوری نیومدن کتاب بدن بیرون
      (پاراگراف بالا رو نوشتم به چهار نفر بر بخوره انقد سوال چرت و پرت ندن تو کتاباشون)
      حرف خوبی هم که دوستمون نقل کرد از مولفان کتاب اینه که برای آموزشه نه سنجش بیشتر بدنبال ماهیت کتاب درسی با مخلفاتش باشین که همون نکته هاییه که از دید شما دور مونده

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای کیو زیاد هم سخت نیست من اول خیلی سبز میخونم بعد میرم سراغ ای کیو بیشتر سوالاتش رو میتونم حل کنم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور ۹۶ با خواندن کتاب درسی فقط نزدیک چهل درصد میتونی بزنی ۶۰ درصد بقیه باید تست کار کنی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه نشر الگو خوندی حتما مرورش کن بدون مرور اونیم که خوندی یادت میره و اطلاعات بازیابی نمیشه زحماتت هدر میره

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من ايكيو رو به شدت توصيه ميكنم،به نوعي نحوه خوندن كتاب رو بهتون ياد ميده
      رو صندلي داغ هستم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      زاپی IQ دوس داش

دیگه این تهشه
      بخونیش یه چیزایی هم ازین میشه یاد گرفت
      حداقلش اینه که متوجه میشی داری همه تستاشو غلط میزنی
      و هنوز باید زیست رو بیشتر و بهتر خاند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن