خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگر نشرالگو دارید،تست های همون نشر الگو رو کار کنید،الان زمانی نیست که بخواید یک منبع جدیدِ سنگین بخرید! در ضمن iq تست هایی بی ربط به کنکور داره.همون تست های نشر الگو رو چندبار بررسی کنید.اگر نیاز به منبع جدید دارید سعی کنید یک کتاب با حجم کم و تست های آسان تر بگیرید که زیادی وقتتون روی تست‌های خیلی سنگین هدر نره.

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مرور چیه دیگه؟؟زیستم مگه تستش مرور می خواد؟نه!شما زیست تست می زنی و نکاتشو یاذداشت می کنی،نکات رو مرور می کنی و تستای متنوع بیشتری میزنی.... واسه همین اگه الگورو تموم کردید،حتما ایکیو رو کار کنید چون کتاب رو دستش نیست

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای کیو زیست شناسی سخت نیست 5فصل بزنی دستت میاد باید ب چ چیزایی توجه کنی...اصلا ماها استاد غول کردن کتاب کنکور هستیم...یخر بزن بابا
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​من 50تاشو تو 2ساعت میزنم معمولا..ولی بستگی داره مثلا هورمون بیشتر طول کشید..یا خب گوارش کمتر...ازاونور ی ویژگی این کتاب داره همه جارو الکی سخت نمیده..مثلا سوالات گوارش گردشش ب درجه سختی هورمون نیست یاگیاهیش خییلی جاها هم سطح کنکوره...از زیست زده نمیشی...ولی مثلا فصلایی عین ایمنی حواس هورمون تا دلت بخواد توکنکور تست سخت میاد سرهمین ای کیو هم زیادی سوال داده
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

حامد یکی در میون بزنی تو چند ساعت تموم میشه به نظرت؟!
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ازالان تاکنکور روزی 30تام بزنی 3600تاشو زدی..فرلاموش نکن 700تست شایدم بیشتر الکی داده...منظورم نیاز نیست بزنی...شاید از 5هزار تست 4200تاش ب دردر بخوره..منظورم ایستگاه پرورش ذهن این حرفاس
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

حامد یکی در میون بزنی تو چند ساعت تموم میشه به نظرت؟!
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اول اي كيو ميزدم چون زيستم خوبه براي انتخاب منابع به خودم اعتماد كردم
      اي كيو فقط خيلي خيلي ريز ميشه تو متن كتاب ! يعني اصلا نكته ي مفهومي و تلفيقي ياد نمي گيريد فقط ميبينيد اين قيد اغلب بوده نه بعضي!
      من خودم زوج هاي نشر الگو رو ميزنم و تخته سياه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      البته گفتم iq بدرد نمیخوره ولی اگه خواستید ببینید چجوریه من pdf کاملشو تو تلگرامم دارم میتونم واست بفرستم

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بچه ها شما متن نشرالگو رو هم میخونین یا فقط متن کتاب همراه با تست؟

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چقدر نظرات متفاوتهگیج شدم من طبق نظرات دوستان تو تاپیک های قبل این کتابو گرفتم و روزانه براش یه تایم جدا اختصاص دادم به نظرتون اشتباهه؟البته من برای پیش فار ازمون دارم به نظرتون اون خوبه به جای ایکیو؟لطفا کسی که واقعا بررسی کرده جواب بده

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آخرش بخریم یا نه؟؟
      برای جمع بندی چی؟ موج آزمون خوبه؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad1397 نمایش پست ها
      سلام . من تست های نشر الگو رو خوب میزنم (۶۰_۷۰) به نظرتون آی کیو هم بخرم برای درصد بالا یا اینکه همین کتاب رو دوباره کار کنم ؟ آخه شنیدم سطح سوالای آی کیو خیلی بالاست ترسیدم بخرمش نتونم حلش کنم. نظرتون رو درباره این کتاب بگید تا بتونم خوب تصمیم بگیرم ... باسپاس

اگر واقعا تسلط داری آره iq برای رسیدن به درصد بالای ۷۰ هست اگر در حد 70 تسلط داری بدرد میخوره اگر تسلط نداری اصلا بدرد نمیخوره

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sevda71 نمایش پست ها
      آخرش بخریم یا نه؟؟
      برای جمع بندی چی؟ موج آزمون خوبه؟
      تو اين زمان باقي مانده نه تنها ايكيو بهتون كمك نميكنه بلكه باعث پسرفتتون هم ميشه ايكيو كتاب عاليي هست اما نه براي الان
      رو صندلي داغ هستم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کسی که سوالای الگو رو با بررسی پاسخ نامش حل کرده باشه بی شک به سطح بالایی در زیست میرسه و حل سوالای ای کیو براش روون تر و عالی خواهد بود.کسایی که‌میگن زیست iq سخته و خوب نیست به این دلیله که به عنوان منبع اول انتخاب کردن که نباید این کارو کنن چون iq سطح بالایی داره و نیاز به تسلطی قبلی است.
      اگه ای کیو زیست بگیری و بخوای همه سوالاشو حل کنی برنامه ریزی کن گه اگه روزی ۱۰۰ یا ۸۰ تست حل کنی مطمعنا دوماهه تموم میکنی همه تست هاشو.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن