خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      N-S
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face معرفی منابع شروع ادبیات از اسفند ، برای درصد بالا

سلام بچه ها بنظرتون از الان باید چطور پیش برم که ادبیاتو درصد بالایی بزنم چه منابعی رو پیشنهاد میکنین؟دی وی دی کتاب و...
      لطفا تجربه هاتونو بنویسین
      ویرایش توسط Tia : 12 اسفند 1396 در ساعت 11:27 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . پیشنهاد من اینه که ادبیات رو مبحثی بخونید و از الان مباحث رو از نظر شخصی سطح بندی کنید و از مباحث آسون شروع کنید به خوندن مثلا اگه من بخوام برای ادبیات برنامه ریزی کنم : 1- آرایه ( به دلیل حجم کم میشه زود تموم کرد و بقیه زمان رو به تست اختصاص داد ) 2- قرابت معنابی ( درسنامه ی خاصی نداره با تست هم میشه قرابت رو یاد گرفت ) 3- تاریخ ادبیات ( بیشتر حفظیه مگر اینکه کسی بخواد کد گذاری کنه ) 4- لغت و املاء ( مرور مرور مرور + تست لازم داره ) 5- زبان فارسی ( میشه زبان فارسی رو از همون اول برنامه ریز ریز آورد جلو ) ادبیااات نیاز آنچنانی به دی وی دی نداره مگر در مبحث زبان فارسی , در مورد کتااب هم اگه وضعیت خودتون رو در هر مبحث بگید میشه بهتر راهنمایی تون کرد
      ویرایش توسط POOYAE : 12 اسفند 1396 در ساعت 10:01

3. Top | #3
      N-S
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون من یه برنامه میخوام برا ادبیات یه جوری ک تا کنکور بتونم مسلط باشم ادبیاتمم تقریبا خوبه و درسیه ک باهاش میونه ی بدی ندارم زود میفهممش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      گاج دو سه از صفحه های کتا ریاضی خط ویژه به عنوادن نمونه نزاشته ک !!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خط ویژه ادبیات خیلی خوبه برای جمع بندی استفاده کردم 70 زدمش تو کنکور

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N-S نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییتون من یه برنامه میخوام برا ادبیات یه جوری ک تا کنکور بتونم مسلط باشم ادبیاتمم تقریبا خوبه و درسیه ک باهاش میونه ی بدی ندارم زود میفهممش
      به نظر من تا 15 - 20 فروردین میتونید با یه برنامه ی خوب مباحث آرایه , تاریخ ادبیات , قرابت معنایی رو ببنید # ( تو این برنامه میتونید برای ادبیات روزی 70 دقیقه وقت بذارید 30 دقیقه تاریخ ادبیات و برای آرایه و قرابت معنایی هر کدوم 20 دقیقه ) در آرایه و قرابت معنایی زیاد درسنامه نخونین بیشتر وقت تون بذارید برای تست زدن
      / شیوه مطالعه 1 ) آرایه : سعی کنید برای هر آرایه یه مثال در ذهن داشته باشید 2 ) قرابت : درسنامه زیاد مهم نیس اما وقتی تست میزنید چه اشتباه چه درست حتما پاسخنامه رو بخونید و مفهومی که بهش اشاره شده رو یادداشت کنید شک نکنید در تستهای بعدی هم با همون مفهوم تست طرح میشه 3 ) تاریخ ادبیات : اگه تونستید حفظ کنید اگه هم مثل من استعداد حفظ کردن ندارید کد گذاری کنید ( مثال هم خواستید تا بزنم ) منابع تست زنی تون هم فعلا همون سوالات کنکور سراسری باشه

پ.ن : بعد از این برنامه میتونید تا کنکور برای این مباحث فقط تست بزنید و بر روی مباحث لغت و املاء و زبان فارسی که باقی موندن کار کنید / بازم میگم میتونید از همین اول ریز ریز زبان فارسی رو بیارید جلو #
      ویرایش توسط POOYAE : 13 اسفند 1396 در ساعت 09:50

7. Top | #7
      N-S
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooyae نمایش پست ها

به نظر من تا 15 - 20 فروردین میتونید با یه برنامه ی خوب مباحث آرایه , تاریخ ادبیات , قرابت معنایی رو ببنید # ( تو این برنامه میتونید برای ادبیات روزی 70 دقیقه وقت بذارید 30 دقیقه تاریخ ادبیات و برای آرایه و قرابت معنایی هر کدوم 20 دقیقه ) در آرایه و قرابت معنایی زیاد درسنامه نخونین بیشتر وقت تون بذارید برای تست زدن
      / شیوه مطالعه 1 ) آرایه : سعی کنید برای هر آرایه یه مثال در ذهن داشته باشید 2 ) قرابت : درسنامه زیاد مهم نیس اما وقتی تست میزنید چه اشتباه چه درست حتما پاسخنامه رو بخونید و مفهومی که بهش اشاره شده رو یادداشت کنید شک نکنید در تستهای بعدی هم با همون مفهوم تست طرح میشه 3 ) تاریخ ادبیات : اگه تونستید حفظ کنید اگه هم مثل من استعداد حفظ کردن ندارید کد گذاری کنید ( مثال هم خواستید تا بزنم ) منابع تست زنی تون هم فعلا همون سوالات کنکور سراسری باشه

پ.ن : بعد از این برنامه میتونید تا کنکور برای این مباحث فقط تست بزنید و بر روی مباحث لغت و املاء و زبان فارسی که باقی موندن کار کنید / بازم میگم میتونید از همین اول ریز ریز زبان فارسی رو بیارید جلو #
      ممنون ینی برا قرابت فقط تست بزنم؟؟f

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N-S نمایش پست ها
      ممنون ینی برا قرابت فقط تست بزنم ؟؟ f
      اگه در این مبحث ضعیف هستید حتما از یه کتاب مبحثی استفاده کنید در غیر اینصورت با زدن 15 - 20 تست قرابت و تحلیل شون در هرشب , بعد یک ماه در این مبحث به تسلط خوبی خواهید رسید
      ویرایش توسط POOYAE : 16 اسفند 1396 در ساعت 08:55

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      خط ویژه ادبیات خیلی خوبه برای جمع بندی استفاده کردم 70 زدمش تو کنکور
      سلام.فقط این کتاب جع بندی رو خوندین؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      سلام.فقط این کتاب جع بندی رو خوندین؟
      سلام بله برای جمع بندی دوماه پایانی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سال قبل خط ویژه رو یه دور کامل خوندم 74.8 شد درصدم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان شما برای املا چیکار می کنید ؟ با این که نشرالگو رو میخونم ولی بازم خیلی مشکل دارم
      با تشکر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن